Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Переплата про яку я не знала (((

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!! Ситуація така. Принесли акт звірки від постачальника :
товар приїхав - 02.11.12,
оплата по чеку - 24.11.12,
оплата по банку - 12.03.13.
Насправді про те, що було проведено оплату по чеку я дізналась сьогодні (працівники і директор забули про це мені сказати). І в мене в програмі не сходиться із ними сальдо по розрахунках. І ніхто нам податкової накладної за березень не передав ((( Як правильно вийти із цієї ситуації?
Думала написати довідку на основі акту і в програмі списати на дохід проведенням : Дт 631- Кт 719. Чи так буде неправильно?
а есть тот чек?
может попробовать сделать АО от 11.03.13 (я так понимаю, что предприятие не выдавало аванс, а сотрудник оплатил своими деньгами).



А сам чек на проплату от 24.11.12 имеется в наличии?
Я бы сделала текущим месяцем авансовый отчет по этому чеку, диру вернутся деньги, а у Вас выровняется сальдо с поставщиками.
Потом надо позвонить поставщикам , объяснить ситуацию и вежливо напомнить про забытую податковую накладную ( за березень). Получить эту ПН и провести ее в том же месяце, что и авансовый отчет.
В одном месяце - это чтобы порядку было больше, а путаницы меньше!smiling smiley
Quote
Yulka
Думала написати довідку на основі акту і в програмі списати на дохід проведенням : Дт 631- Кт 719. Чи так буде неправильно?
Почему на доход?
Я что-то не пойму : это Ваша фирма дважды заплатила за товар? Чеком и по банку? Так?
так какой может быть доход, если вы оплатили два раза! это расходы у вас!
если у поставщиков висит Кт оплата по чеку от физ.лица, то может попробовать вернуть деньги: физ.лицу обратиться к поставщику с заявлением и копией паспорта
Quote
tanka87
так какой может быть доход, если вы оплатили два раза! это расходы у вас!
Я вже чисто з розуму зійшла ))) Точно. Так можна на основі акту це списати чи ні?
Quote
Marina D.
если у поставщиков висит Кт оплата по чеку от физ.лица, то может попробовать вернуть деньги: физ.лицу обратиться к поставщику с заявлением и копией паспорта
ой, нет, не пойдет, нужно чек приложить, а его нету
а тот чек был фискальным (от РРО) или товарный?
может его можно восстановить?

Quote
Yulka
Quote
tanka87
так какой может быть доход, если вы оплатили два раза! это расходы у вас!
Я вже чисто з розуму зійшла ))) Точно. Так можна на основі акту це списати чи ні?
А зачем списывать?
Напишите письмо, типа, это была попередня оплата, и купите у них еще что-нибудь за эти переплаченные деньги...
nikon, то я тому і питаюсь як все правильно зробити...Якщо зараз закрию авансовим перед директором чи будуть при перевірці претензії?
Авансовым не получится, если нет чека...
А о какой сумме идет речь? Приблизительно ...
имхо, тогда отразить эту оплату по чеку в доходы предприятия, т.к. физ.лицо оплатило за предприятие собственные средства, а предприятие ничего не вернул офиз.лицу - фактически безвозвратная фин.помощь...

сума маленька -240 грн. То як краще зробити?
Допоможіть, будь ласка (((
Підписуєте акт звірки з розбіжностями (у Вас в обліку сума оплати чеком не відображена). З‘ясовуєте - хто, коли і на підставі чого сплатив. Може то Ваш контрагент помилився? Якщо у Вас відсутній чек на оплату і ав.звіт, то як ви в себе можете провести цю операцію? От як з‘ясуєте, що то таке було, тоді і будете вирішувати, що з цим робити...
Чек (його копію) принесе торговий агент постачальника сьогодні. Написала бух.довідку Дт 631- Кт 719, прикріплю цей чек і акт звірки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038899999999997