Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіти по представництві

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, які потрібно здавати звіти по представництві без створення юридичної особи, яке ніякої діяльності ще не здійснювало, найманих не має, представництво від Чеського підприємства.
Минулий бухгалтер здавав у 2012 році щокварталу звіт з прочерками "Відомості про доходи (прибуток), що звільнені від оподаткування на підставі міжнародних договорів України", а як у 2013 році, звіт квартальний, чи як все по прибутку -річний??? Де можна взнати (консультаціям своєї податкової не дуже довіряю)?????
Невже ніхто не знайомий з представництвом????
Я здаю звіти " Розрахунок...." та "Відомості...", але в мене є фінансування від материнської компанії. Якщо у вас не має ніякої діяльності, то прочерки таки мають місце бути. Але, це моє перше представництво, і перевірка йде з 13 травня, так що на правильність можу сказати пізніше.


Quote
smuglanka
Я здаю звіти " Розрахунок...." та "Відомості...", але в мене є фінансування від материнської компанії. Якщо у вас не має ніякої діяльності, то прочерки таки мають місце бути. Але, це моє перше представництво, і перевірка йде з 13 травня, так що на правильність можу сказати пізніше.

Ви здаєте поквартально у 2013р.???
Да, за 1 квартал здала, "Розрахунок..." прийняли відразу, а "Відомості ... " ще досі очікую квитанцію 2 з 12 годин
у меня аналогичная ситуация, а теперь оказалось что ненужно было сдавать поквартально...
Quote
AKostik
у меня аналогичная ситуация, а теперь оказалось что ненужно было сдавать поквартально...

З чого Ви взяли, що не потрібно здавати поквартально...???
В мене прийняли за квартал в податковій розрахунок2 і відомість, довго уточнювала по телефону, брати чи не брати, а потім напевно нічого не з"ясувавши , взяла і все.
после долгих ожиданий квитанции №2 и звонков на горячую линию , в каком-то телефонном разговоре мне сказали что Відомість сдавать ненужно вот поэтому мол вам и не приходит квитанция №2...я начала звонить по всем налоговым справкам и вот по телефону 454-16-13 (налоговая служба Украины) мне сказали что и расчет и ведомость относятся к прибыли со всеми вытекающими последствиями про 10 млн, соответственно сдавать раз в году с 2013 года...
у меня сейчас вопросов больше чем ответов, одно понятно, что сдала и расчет и ведомость (квитанция №2 пришла таки), буду теперь штудировать, с умными и практикующими людьми советоваться что делать дальше ))
Я працюю в представництві вже 3 рік. Звіт "Розрахунок" і "Відомості" тепер здаються раз в рік. Якщо плануєте наймати працівників і отримувати фінансування від нерезидента, є конвенція між урядами країн ЦО та представництва, тоді треба було подати довідку в податкову від нерезидента, що він є резидентом даної країни.
Сдавать надо 1 раз в год
Quote
YanaV
Сдавать надо 1 раз в год
+ 100

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Доброе утро ! Подскажите пожалуйста а если деятельности нет и финансирования нет нужно ли сдавать отчеты в пенсионный фонд,или можна написать заявление и не сдавать пустышки.Заранее спасибо.
подскажите, пожалуйста, годовая отчетность для представительств - это Розрахунок и Видомисть, или Видомисть уже отменили?
Розрахунок №610 от 25.06.2013, Ведомости от 25.06.2013 к этому розрахунку чинні з 06.08.2013. Я сдаю вот эти два.
я сдала розрахунок, а вот ведомость не приняли, вот и уточняю..значит что-то с самой формой, пришла формулировка : Виявлені помилки:

Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ
- Переконайтесь що.....
ОПЗ стоит последний 1.30.29...- может есть какие-то догадки?
Нужно Ведомости отправлять пакетов вместе с Розрахунком. И в настойках ОПХ в Довідниках документів надо выбрать галочку - все документы, это чтобы пакетом могло выбраться при отправке.
мне удалось отправить успешно Розрахунок, но видомисть не могу отправить, даже после изменения в настройках...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031700000000001