Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЗВІТ про суми податкових пільг, допоможіть заповнити

Відправлено користувачем lesusha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В жовтні 2012 р продали відходи алюмінієвого профілю, які не оподатковуються пдв. Звіт за 2012 р я не здала. Здати треба сьогодні. Як заповнити табличну частину????? Допоможіть, будь-ласка
Що вам не зрозуміло? Бланк у вас є? Там в колонках все написано, вам потрібно поставити код податку, код пільги та назву із довідника пільг, суму несплаченого ПДВ та дату дії пільги початок 01.01.2013 кінець 31.03.2013, але якщо це звіт за 1 квартал 2013р.
Сдаю отчёт по ОСМД. помогите разобраться с колонками 5 и 9. В колонке 5 я ставлю. 19%*Доход неприбыльной организации. А в колонку 9 что? ту же сумму, или расход*19%.


Дело в том, что доход у нас грубо говоря 40тыс, а расход 38тыс. Считается ли данная льгота использованная в полном размере?
Правда звонила инспектору, сказала действительно ставить ту же сумму.
Помогите с кодом льготы-продажа земли без НДС согласно ст.197
Подскажите, пожалуйста, если у меня был экспорт - нужно отчёт по льготам сдавать????
Весь справочник перерыла-не нахожу льготу по земле
Quote
lgv1001
Що вам не зрозуміло? Бланк у вас є? Там в колонках все написано, вам потрібно поставити код податку, код пільги та назву із довідника пільг, суму несплаченого ПДВ та дату дії пільги початок 01.01.2013 кінець 31.03.2013, але якщо це звіт за 1 квартал 2013р.

Я правильно розумію, що сума несплаченого ПДВ розраховується за формулою:

(Об'єм реалізації ТМЦ - Об'єм приходу ТМЦ без ПДВ) * 20% ????

І, будь ласка, підтвердіть, чи правильно я міркую? я здала звіт за 9 місяців з цифрою, яка більше, ніж в звіті за рік (помилково розрахувала). Штрафних санкцій не буде? І взагалі, хтось може підказати, як вони перевіряють ці льготи, що з чим стикують, з якими звітами, наприклад якщо пільга з ПДВ (поставка деревини) ?

Дякую.
звіт по пільгах взагалі не є декларацією. Тому штрафні санкції, теоретично, не мають права застосовувати. Як в реалії - не знаю.
При розрахунку пільг хочуть бачити у звіті об'єм реалізації ТМЦ * 20%
Quote
yasha
звіт по пільгах взагалі не є декларацією. Тому штрафні санкції, теоретично, не мають права застосовувати. Як в реалії - не знаю.
При розрахунку пільг хочуть бачити у звіті об'єм реалізації ТМЦ * 20%

Так, я читала по форумах таку версію, а як же формула?
Quote
lesusha
А Вы "роете" 68/1, 68/2???? или 69?
Сначала рыла 68/1,а потом увидела 68/2-помогло
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050799999999995