Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ремонт РРО!!! Допоможіть!

Відправлено користувачем Люша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У мене така ситуація: 01.06 наш РРО забрали на перепрошивку ПЗ і встановлення модему. Перепрошили так, що по сьогоднішній день РРО знаходиться на ремонті, бо працювати перестав повністю. Зареєстрували розрахункову книжку, знаю, що можна використовувати не більше 7 робочих днів по 8 годин (загалом 72 години).
1.06 залишок в касі - 4,21грн., був зроблений Z-звіт і РРО зданий в сервісний центр. З 02.06. почали використовувати розрахункові квитанції для приймання готівки від клієнтів, з РК працюємо вперше. Вичитала, що у першій квитанції потрібно зробити службове внесення, тобто записати у 1-й РК внесення 4,21грн.? З 02.06 по 04.06 виписувались квитанції на оплати від клієнтів, паралельно проводились по касі ПКО, вже прийняли близько 25тис., а ліміт 28тис.. Зараз постає питання здачі готівки в банк, бо вже маячить перевищення ліміту. Як це оформити у РК, потрібно теж записати у наступній квитанції службову видачу, а потім робити РКО? На кожен РКО повинна бути така квитанція з поміткою "службова видача"?
Допоможіть, будь ласка, ніколи на практиці не зустрічала подібної ситуації, а штрафи вражаючих розмірів...
Я писала в РК-1 - "Службове вилучення", нарікань з боку податкової не було.
Але слідкуйте, щоб не торгували з РК-1 більше 72-х годин.


Як потім бути, коли повернеться РРО? Всі квитанції, зроблені за 3-4 дні пробити в РРО, на суму зданої виручки в банк зробити винесення? Z-звіт після цього робити чи відразу починати проводити нові розрахунки?
Після ремонту потрібно всі квитанції пробити через РРО і зробити відповідно вилучення, потім Z-звіт і робота в звичайному режимі. Але... На практиці - РРО не видає чеки після 24 годин після відкриття зміни, відповідно щоб пробити всі чеки спочатку потрімно все рівно "гасити" КА, а потім тільки пробивати і потім повторно робити Z-звіт.
Quote
rs_2012
Я писала в РК-1 - "Службове вилучення", нарікань з боку податкової не було.

для "Службового вилучення" потрібно виділяти окрему квитанцію чи вписувати у корінець останньо(використаної для розрахунків з клієнтом)?
Окремою квитанцією.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052999999999992