Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як виправити помилку в проводках, допоможіть

Відправлено користувачем elena500 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Така ситуація, по клієнту у бух.обліку була заборгованість 100 грн, але виявилась помилка, виходить що по клієнту нема заборгованості, і до того він заплатив на 100 грн більше, тобто виходить передоплата.Як це виправити проводками, допоможіть.
ну для початку напишіть який клієнт - постачальник чи покупець?

Нехай напише вам листа. що просить повернути надлишково перераховані кошти в сумі 100 грн.
ну і будуть зворотні проводки Дт 361 Кт 31


писати листа вони не будуть, в слідуючому місяці вони заплатять менше на 100грн
Робите детальний акт звірки, виявляєте де помилка і відповідно виправляєте, або сторнуєте або допроводите
В залежності яка помилка. Сторнуються (тобто проводяться з мінусом) ті проводки які раніше були зроблені помилково. При цьому пишеться бухюдовідка в чому була помилка
По-хорошему, лучше разобраться с природой ошибки. 100 грн одного покупателя зачисли на имя другого. Вы провели реализацию, а покупатель не получил документы. И т.д.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Для начала необходимо свериться и найти ошибку. А может ошибка у них? Для того, чтоб помочь Вам в проводках, нужно знать, какие именно проводки корректировать.
складаєте бух.довідку,до якої підчіпите акт звірки
в довідці варто вказати причину розходження та зазначити такі проведення

Дт 361 Кт 70 - 200 -сторно
Дт 70 кт 641/пдв - на суму ПДВ зі 200 грн - сторно

таким чином у вас появиться в кт 361 -100

Такі проводки у мене
с-до на початок Дт 361 - 1450,
оборот Дт 361 Кт 70 - 1350,
Дт 311 Кт 361 - 2800,
с-до на кінець 361 - 0. Помилка в мене.
А повинно бути Кт 100. Сторнувала проводкою Дт 361 Кт 70 -100 грн,виходить Кт 361 100, так як і треба.Але тепер питання: на ці 100 грн, які помлково перерахували нам я не виписую ПН., якщо випишу то не виходить правильність алгоритму дохід+предоплата-погаш.предоплата. Може не вистачає ще проводки?
2 питання:цей покупець тепер хоче щоб ми перерахували помилково перераховані кошти 100грн,як це правильно провести.Дякую
А у них сальдо на начало 1350? или оборот 1250? ошибка-то где? Если ошибка в начальном сальдо и ее найти невозможно из-за давности, я бы написала бухсправку и списала бы на расходы дт 949 кт 361, а не сторнировала бы доходы. Но лучше все же покопаться в предыдущих периодах и найти суть ошибки. А НН на переплату выписать нужно.
спасибо большое ,этот вариант мне больше подходит. Ошибка у с-до на начало. У них сальдо на нач. 1350.Спасибо
а теперь они хотят что бы иы вернули им деньги 100 грн, как мне проводить в июне месяце?
Дт 361 Кт 311 перечисление платежкой 100 грн, а потом с НДСом что делать?
Скорее всего датой последней оплаты НН на 100 грн. и по оплате 1-му событию по НДС должна быть проводка дт 643 кт 6415 (это в 1С7.7) на сумму 16,67. При возврате 100 грн. сторно дт 643 кт 6415 -16,67 и выписываете расчет корректировки на сумму возврата.
подскажите что за расчет корректировки.
все я поняла, спасибо большое всем.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000381