Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ртеріали.яемонт ОЗ!

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ртеріали.яемонт ОЗ!
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як документально оформляти поліпшення ОЗ? Я так розумію акт ОЗ-2, наряди на виконані роботи. а наказ по підприємству потрібен, про поліпшення такого-то ОЗ? А як документально оформити використані матеріали, що йдуть на поліпшення ОЗ? знаю, що всі використані матеріали,витрати йдуть на Дт15 рахунку, але як це оформити - гублюся... Виручайте, буду вдячна.
Приказ нужен чтобы описать характер работ, для поддержания состояния или как улучшение, круг людей причастных, время работы, выводит/не выводить из эксплуатации.
Составьте перечень необходимых материалов, ответственного за списание материалов.
после ремонта составьте отчет о вып работе и акт списания материалов.
все же акт списания материалов нужно? и акт отремонтированных Оз ф.ОЗ-2 , тоже нужно ведь?


А ми процентовку делать будем, это сойдет, вместо акта списания?!
я бы сделала и то и то.
Процентовка - не знаю что это такое и как выглядит.
Процентовка являє собою особливий вид кошторису, в якому міститься інформація про фактично виконані роботи.
а пр фактично використані матеріали?
Вона включає в себе і використані при виконаних роботах матеріали, тобто всі витрати, що були задіяні при ремонті.
процентовка включає (акт приймання виконаних будівельних робіт, підсумкову відомість ресурсів, довідку про вартість виконаних будівельних робіт)...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034400000000001