Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зведена ПН . Помогите разобратьсяconfused smiley

Відправлено користувачем TanyaOdessa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
У меня проблема с ЦСС. Пришла к ним за налоговыми. Была предоплата 8 мая 235,00 31.05.13 акт на сумму 1326,58.
По идее налоговую жду - 08.05.13 - 235,00 и налоговую от 31.05.13 - на сумму -1091,58 = итого 1326,58
Они мне дали одну налоговую 31.05.13 на сумму 1326,58
И ссылаються на консультацию № 1177 от 21.12.12
Но там есть и такой нюанс :
Запитання 10. Чи має право платник, що скористався правом на складання зведених податкових накладних, одночасно складати на окремі операції з постачання товарів/послуг звичайні податкові накладні?

Відповідь. Так, має право. Одночасно зі складанням зведених податкових накладних платник має право (а в разі отримання авансової оплати – зобов’язаний) окремо складати звичайні податкові накладні на окремі (деякі) операції з постачання за правилом «першої події».
Если не права, скажите, почему?
А ви подивіться може в зведеній дві дати:
в самі табличній частині..................
08.05.13 - 235 і 31.05 - 1091,58....... І якшо ці
ваші ЦСС мають ексклюзивне право на
зведені ПН, то все правильно... ІМХО...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нет налоговая одной строчкой 31.05.13
И они опираются на то, что они крупные плательщики и "налоговики" им сказали, что всё "ОК" действуйте согласно №1177
Но в наше время я не знаю, кто на слова Налоговиков ведётся.


А хто такі ці ваші ЦСС... може вони ведуть облік
по приладах обліку... чогось-то там... Тоді їм дозволено
такий пасаж... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А хто такі ці ваші ЦСС... може вони ведуть облік
по приладах обліку... чогось-то там... Тоді їм дозволено
такий пасаж... eye rolling smiley

Хоча, на мою думку, все-одно повинно стояти дві дати...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Телефония и интернет - Вега в народе
О, я вот тоже интересовалась. До мая у Вега всё было правильно. Разговаривала с глав.бухом Донецкой филии, говорит с мая у них поменялась билинговая система и теперь налоговые будут выдаваться последним числом,такая у них программа. Как я поняла это сводная НН. Но одно дело, когда сводная на первое событие - услуги, другое - наличие предоплат, даже нескольких. На вопрос, а что поменялось в законодательстве, что вам так можно выписывать, ответила "можете подавать жалобу". Вот сижу теперь думаю заморачиваться и как это всё делать, либо вообще не включать в реестр.
Самый лучший выход - не делать переплат. Тогда НН будет по 1 событию последним днем месяца.
А славнозвісна Вега... Ну вони мають на таке право...
от тільки дві дати все-одно потрібно від них вимагать... Якшо,
звісно у вас ті 235 грн - дійсно були передплатою...... Бо може
ж бути і оплата заборгованості за минулі періоди...

Мені МТС, наприклад, так дають з двома датами і



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нет это была оплата за подключение... А на 1 число было "0"
Blick, в случае интернета не получится. Там только по предоплате работают.
Quote
manepyce4ka
О, я вот тоже интересовалась. До мая у Вега всё было правильно. Разговаривала с глав.бухом Донецкой филии, говорит с мая у них поменялась билинговая система и теперь налоговые будут выдаваться последним числом,такая у них программа. Как я поняла это сводная НН. Но одно дело, когда сводная на первое событие - услуги, другое - наличие предоплат, даже нескольких. На вопрос, а что поменялось в законодательстве, что вам так можно выписывать, ответила "можете подавать жалобу". Вот сижу теперь думаю заморачиваться и как это всё делать, либо вообще не включать в реестр.
Я буду подавать. Если многие по ним начнут так делать. Может задумаются.
TanyaOdessa, самое интересное что они это прекрасно понимают, но делать всё равно будут по-своему, т.. у них такая программа. Ну смешно честно говоря.
Но самое смешное, что меня не должна интересовать их программа и то, как они оформляют налоговые moody smiley((((( Беда-бедушечкаsad smiley... У меня каждый день попадаются такие "Прикольные бухгалтера">grinning smiley<, хотя и без них волосы сидеют от "покращення".
Такая жалоба подойдёт??
"Порушення порядку виписки ПН згідно Пункту 187.1 ст. 187 ПКУ. Порядок складання зведених податкових накладних не поширюється на попередню оплату товарів/послуг (аванс), що підлягають постачанню. А саме, постачальник зобов’язаний окремо складати звичайні податкові накладні на окремі (деякі) операції з постачання за правилом «першої події»."
Quote
TanyaOdessa
У меня проблема с ЦСС. Пришла к ним за налоговыми. Была предоплата 8 мая 235,00 31.05.13 акт на сумму 1326,58.
По идее налоговую жду - 08.05.13 - 235,00 и налоговую от 31.05.13 - на сумму -1091,58 = итого 1326,58
Они мне дали одну налоговую 31.05.13 на сумму 1326,58
Если не права, скажите, почему?
Если бы у Вас была предоплата на конец месяца, тогда можно требовать НН
на объем услуг+ остаток предоплаты, а так вааааще нет смысла smiling smiley
Quote
TanyaOdessa
Нет налоговая одной строчкой 31.05.13
И они опираются на то, что они крупные плательщики и "налоговики" им сказали, что всё "ОК" действуйте согласно №1177
Но в наше время я не знаю, кто на слова Налоговиков ведётся.

Да, крупные кладут болт на покупателей,
а Вам то зачем доказывать что Киевстар не прав smiling smiley
Или ЧСВ тешите?
Так что же делать. Молчать и проводить то что есть?
Quote
TanyaOdessa
Так что же делать. Молчать и проводить то что есть?
Вам дали нормальную НН, проводите как есть, ИМХО.
Жалоба в дод.8 приведет только к ненужным "маневрам" smiling smiley
Саня, т.е. НН выписанная не правильной датой нормальная?
У меня в мае было две оплаты 8.05 и 17.05 на 175,00грн. Акт закрывают на 140,00. НН выдают на 175,00 но 31.05, и это нормально?
Ой, мене вот Укртелеком цікавить.
От виписують вони Акт в якому є сума нарахованого за місяць, наприклад, травень = 50.00 грн (приклад)
В Акті пишуть суму рекомендованого авансу на червень, наприклад, до сплати 60.00 грн.
Тоді виходить оплачені нами кошти в червні за травень 50.00 грн. це друга подія (хоча тоді не розумію чи вони за касовим методом працюють чи як, всеодно якась білібурда виходить), а решта 10 грн, це аванс - перша подія червня, але податкову за червень дадуть 31 (30) числом. Толі я туплю, толі вони чудять?
А у Вас в договоре приписаны даты оплаты?? Или написано согласно дат в счёте?? А в счёте читаете оплата до 20 числа.... Я сижу как "бабка" и думаю.. пора учиться на юриста.spinning smiley sticking its tongue out
Я того Договора в очі не бачила, коли заключали один договір, мені його дали підписаний і оформлений. потім щось у них там з тарифними пакетами змінилось і нас автоматом перекинули на інший договір. Оплата до 20 числа як в рахунку, який і є актом.
rainy_days, тут еще вопрос в сальдо на начало и на конец месяца. Если остаток на конец мая 50, а Вы заплатили 60, то 10 грн будут первым событием. Но на то он и "рекомендований" этот аванс, что его можно и не платить. Оплачивайте только то, что должны, а не то, что они рекомендуют, и тогда с датой выписки НН все будет правильно
Да уж..тільки є один малесенький нюанс, коли я оплачую те що нараховано баз рекомендованого авансу, укртелеком закидає мене листами. що порушую нормативку, і вони відключять нам тел. smiling smiley
Странно, я всегда платила без аванса Укртелекому. Надо договор изучать, что там прописано об авансах. Как вариант, платите с авансом и закидывайте их письмами о том, что они нарушают НКУ. Ну и дод.8.
"Узагальнююча податкова консультація щодо окремих питань складання зведеної податкової накладної" от 21.12.2012.

Запитання 6. Чи можуть складатись зведені податкові накладні на попередню оплату товарів/послуг (аванс), постачання яких має безперервний або ритмічний характер?

Відповідь. Ні. Порядок складання зведених податкових накладних не поширюється на попередню оплату товарів/послуг (аванс), що підлягають постачанню.

При цьому, враховуючи правило «першої події» визначення податкових зобов'язань постачальника, податкова накладна на суму попередньої оплати товарів/послуг (авансу) складається на дату такої оплати, тобто на дату отримання такого авансу.
Quote
Blick
закидывайте их письмами о том, что они нарушают НКУ. Ну и дод.8.
Задрала эта Вега! Тоже буду подавать дод.8 и, как советует Blick, еще и письма писать, что они остолопы!
А я налоговую в макулатуру положу. Ради 25 грн их НДСа, отвезти документы в канцелярию надо потратить на дорогу в налоговую 10 грн и времени 3 часа.
Quote
Anastasia1410
Quote
Blick
закидывайте их письмами о том, что они нарушают НКУ. Ну и дод.8.
Задрала эта Вега! Тоже буду подавать дод.8 и, как советует Blick, еще и письма писать, что они остолопы!

У кого-то есть пример письма в налоговую с жалобой на контрагента?? Поделитесь, пожалуйста
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046299999999999