Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

митна вартість

Відправлено користувачем a2008 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
митна вартість
2 года работаю с импортом. А сейчас закралось подозрение, что делала не правильно.
Подскажите, кто знает.
24.05.13. Перечисляем нерезиденту 100 000 руб.(курс НБУ 0,256) за 100 шт. Это 25 600грн.
03.06.13. Растамаживаем эти 100 шт. В ВТД начисление НДС из расчета стоимости 120 000 руб. (курс НБУ 0,257). Т.е. база начисления-30840грн., НДС-6168грн.
По какой цене я должна оприходовать эти 100шт. материалов?

Я приходовала по оплате, т.е. по 256грн. (25600/100).
А НДС 6168грн. ставила в нал. кредит, 2 раздел декларации.
Правильно ли я делала?
И что такое митна вартість в моем случае? если я продам часть материалов? не ниже какой цены это можно сделать?
Re: митна вартість
так як у вас була передоплата, то с/в отриманих товарів буде по курсу передоплати. (а не курсу МД) - тобто тут ви робите правильно

ПДВ ставите по МД - також правильно.

Тепер при реалізації на Україні цих імпортованих товарів ви ПДВ нараховуєте з ціни реалізації, але цю ціну ( в умі) треба порівнювати з митною вартістю, якщо продажна ціна менша ніж митна, то ПДВ дораховуєте собі

більше митна вартість ніде не приймає участі

Re: митна вартість
Таможенная стоимость у вас должна быть в ячейке 12 ГТД


Re: митна вартість
Спасибо) успокоили
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024599999999997