Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Экспорт и декл. НДС

Відправлено користувачем ОКС 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Экспорт и декл. НДС
Добрый день всем!
Маленький вопросик - правильно ли я понимаю, что если у меня эксп. декларации электронные, то возить копии в налоговую уже не надо? как на практике?

и еще при формировании декл. не подтяноло в стр.2.1 сумму экспорта, это у меня глюк программы или я что-то не то делаю?


заранее всем спасибочки
Re: Экспорт и декл. НДС
По первому вопросу. У меня на практике еще требуют копии тамож.декараций. Дату пересечения границы уже не требуют (т.к. таможня на электронных ГТД не ставит отметку).
По второму вопросу - не могу ответить. У меня нормально переносится
Re: Экспорт и декл. НДС
Quote
ОКС
не подтяноло в стр.2.1 сумму экспорта, это у меня глюк программы или я что-то не то делаю?

але тільки вам відомо в якій програмі ви працюєте :-)

якщо в 1С, то в накладній, яку ви робите на такий експорт має бути все добре і стояти ставка ПДВ 0%



200.8. До податкової декларації платником податків додаються розрахунок суми бюджетного відшкодування та оригінали митних декларацій. У разі якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, така електронна митна декларація надається митним органом органу державної податкової служби в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідно до закону.
декларации не повезу, хотя налоговый инспектор был удивлен и сначала говорит, что надо привезти оригиналы, потом согласился, что вроде не надо.

С 1с (извините, как всегда кажется что должны догадаться, что конкретно я имела ввиду :-)), наверное глюк, не переносится, поставила ручками

Спасибочки!!!!
ПДВ вчора здав , а сьогодні іспектор зателефонував, попросила в бумажному варіанті , аргументуючи , що немає чітких розяснень
Re: Экспорт и декл. НДС
А вы копии тамож. декларации заверяли своей печатью и подписью? И подавали в канцелярию с сопроводительным письмом или нет?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026700000000002