Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

У кого-то есть путевой лист ( легкового авто) один на месяц?

Відправлено користувачем lemara 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
а можна один на місяць? ми виписуємо кожного дня
Quote
Karmen
а можна один на місяць? ми виписуємо кожного дня

ні, не можна


якщо тепер відмінено типову форму подорожнього листа і :"Суб'єкти господарювання можуть застосовувати самостійно виготовлені бланки первинних документів, у тому числі подорожніх листів, які повинні містити обов'язкові реквізити чи реквізити типових або спеціалізованих форм, які своєю чергою передбачено Положенням про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку." то можливо можна зробити один бланк на місяць?
что-то ничего нигде нет, по этому поводу
Ну чому немає. Є. Я виписую "Бухгалтерію" то там в № 18-19 за 13 травня 2013р. є рекомендація що замість подорожнього листа можно використовувати й інший первинний документ - Звіт про списання палива. Навіть зразок звіту є. То ми так і зробили. Затвердили форму звіту і один раз на місяць складаємо цей звіт. А можно і подорожній лист затвердити свій наказом і складати на тиждень, місяць, а не кожного дня, як передбачено раніше.
Quote
lgv1001
Ну чому немає. Є. Я виписую "Бухгалтерію" то там в № 18-19 за 13 травня 2013р. є рекомендація що замість подорожнього листа можно використовувати й інший первинний документ - Звіт про списання палива. Навіть зразок звіту є. То ми так і зробили. Затвердили форму звіту і один раз на місяць складаємо цей звіт. А можно і подорожній лист затвердити свій наказом і складати на тиждень, місяць, а не кожного дня, як передбачено раніше.

Ну ведомость на списание топлива, я всегда делала, но его же все равно списываешь на основании путевого листа, а как его сделать на неделю или 10 дней, что машину на это время ни в гараж ни на стоянку не ставить, а куда тогда девать оплату стоянки или гаража, зачем они вообще тогда нужны? что-то не то!!!
Quote
lgv1001
Ну чому немає. Є. Я виписую "Бухгалтерію" то там в № 18-19 за 13 травня 2013р. є рекомендація що замість подорожнього листа можно використовувати й інший первинний документ - Звіт про списання палива. Навіть зразок звіту є. То ми так і зробили. Затвердили форму звіту і один раз на місяць складаємо цей звіт. А можно і подорожній лист затвердити свій наказом і складати на тиждень, місяць, а не кожного дня, як передбачено раніше.
скиньте будь-ласка статтю або зразок звіту на oksana-vikom@ukr.net
Quote
Karmen
Quote
lgv1001
Ну чому немає. Є. Я виписую "Бухгалтерію" то там в № 18-19 за 13 травня 2013р. є рекомендація що замість подорожнього листа можно використовувати й інший первинний документ - Звіт про списання палива. Навіть зразок звіту є. То ми так і зробили. Затвердили форму звіту і один раз на місяць складаємо цей звіт. А можно і подорожній лист затвердити свій наказом і складати на тиждень, місяць, а не кожного дня, як передбачено раніше.
скиньте будь-ласка статтю або зразок звіту на oksana-vikom@ukr.net

и мене iak620618@mail.ru, пожалуйстаsmiling smiley
lgv1001, і мені будь-ласка скиньте!
iart.GolD@mail.ruspinning smiley sticking its tongue out
и мне пожалуйста, очень-очень просим, скиньте - liza055@gmail.com
и мне пожалуйста, очень-очень просим, скиньте - ira_komar@ukr.net
Cкиньте будь-ласка статтю та зразок звіту на dtdi@ukr.net
буду дуже вдячна
С легковыми авто понятно.. а можно ли грузовикам выписывать путевые листы один раз на целый месяц??
А я придумала себе "Лист первичного учета работы легкового авто" и в экселе заполняю по каждому дню (колонки назвала как в путевом были), считаю расход топлива. В конце месяца собираю подписи с водителей в соответствующих колонках+подпись механика. И на основании этого листа составляю ведомость за месяц.
Надеюсь ругать меня за это налоговики не будут. Потому что строчить путевые каждый день по 3 машинам с проявлением творчества тяжело как-то.
Отправил статью (Бухгалтерія №18-19 '2013, с.64-66) девятерым. smiling smiley
Quote
Klubnika
А что там интересного, расскажите?smiling smiley
рассуждения на тему путевого листа с примерами
здраствуйте, а пожалуйста сбросите и мне статью(malisheva1974@bigmir.net)

мне очень интерестно на каком основании можно оформлять путевой лист для автомобиля 1 раз на месяц , не нарушая Положение №88, которое предписывает " пункт 2.2. Первинні документи повинні бути складені у момент проведення кожної господарської операції або, якщо це неможливо, безпосередньо після її завершення. При реалізації товарів за готівку допускається складання первинного документа не рідше одного разу на день на підставі даних касових апаратів, чеків тощо. Для контролю та впорядкування обробки інформації на основі первинних документів можуть складатися зведені документи (далі - первинні документи)."

тоесть , если автомобиль едет в длительную командировку то я понимаю что возможно виписать путевой на период командировки... но если на месте , в одном городе то увы...confused smiley

_______________________________________________________________________________________

К черной бухгалтерии нас приучали ещё со школы, когда говорили: "один пишем, два в уме!"
скиньте пожалуйста и мне путевой легкового автомобиля на один месяц belokopytova1967list.ru
Quote
belokopytova1967listru
скиньте пожалуйста и мне путевой легкового автомобиля на один месяц belokopytova1967list.ru

Нет такого документа.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
И мне тоже скиньте пожалуйста очень-очень надо nat77770@yandex.ru
Заранее благодарю
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000475