Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пам'ятаєте була така темка: Пенсионный штрафует за письма вместо пустых отчетов!

Відправлено користувачем Шустрик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ось вона:

[club.dtkt.com.ua]

Тепер є добрі новиниthumbs up

[news.dtkt.ua]

Прошу замітить там внизу
Джерело: Вісник податкової служби
Отак...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну дак з вересня вроді ж вони вже прийматимуть
звіти по ЄСВ...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


пусть себе принимают, если больше нечем заниматьсяsmiling smiley
главное, чтоб не изменили штрафы за неподачу ЕСВ, по типу как за налоговую отчетность (по тысяче на душу населения)smoking smiley

Немного не в тему. Но не могла не поделиться.
Звонят вчера из налоговой - предлагают вступить в ассоциацию налогоплательщиков. Они,мол, помогают дословно "защищаться" от налоговой и т.д.
Я-то сразу смекнула - не бесплатно. Таки да . Для нас, малых членство в ассоциации стоит 1000 грн. в год. Позвонила знакомым в налоговой - мне озвучили все расценки:
предприниматели 500 грн. в год
малые предприятия -1000 грн.
средние - 5000 грн.
крупные - 10 000 грн.
Вот такие новости.
P.S.счастливчики, которые все-таки решаться вступить и стать ЧЛЕНАМИ вряд-ли смогут потом выйти из ЧЛЕНСТВАgrinning smiley
А кстаті - очєнно просто - зроблять його податковою
декларацією і вуаля... тим паче вони ж хотять ЄСВ
і 1-ДФ об'єднать в один звіт...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
yasha
Немного не в тему. Но не могла не поделиться.
Звонят вчера из налоговой - предлагают вступить в ассоциацию налогоплательщиков. Они,мол, помогают дословно "защищаться" от налоговой и т.д.
Я-то сразу смекнула - не бесплатно. Таки да . Для нас, малых членство в ассоциации стоит 1000 грн. в год. Позвонила знакомым в налоговой - мне озвучили все расценки:
предприниматели 500 грн. в год
малые предприятия -1000 грн.
средние - 5000 грн.
крупные - 10 000 грн.
Вот такие новости.
P.S.счастливчики, которые все-таки решаться вступить и стать ЧЛЕНАМИ вряд-ли смогут потом выйти из ЧЛЕНСТВАgrinning smiley

Я Вам по секрету скажу, что я их членgrinning smiley
Шеф еще года три назад решил туда вступить по рекомендации начальника районной ГНС.
Каждый год башляем членский взнос по 10тыс., но никакой реальной помощи ни разу не получили. Так только: бла, бла, бла...
ИМХО - равзодняк. Лучше эти деньги потратьте на хорошего юриста-хозяйственника.

та я, честно говоря, и не стремилась в членство.
Директор беспокоится, не накличем-ли беды отказавшись.
Я объяснила: ни соблюдение нагрузок, ни подписки на Вестник, ни это членство не дает никаких гарантий от их запросов, снятия расходов, кредита и прочей беспредельщины.
Quote
yasha
та я, честно говоря, и не стремилась в членство.
Директор беспокоится, не накличем-ли беды отказавшись.
Я объяснила: ни соблюдение нагрузок, ни подписки на Вестник, ни это членство не дает никаких гарантий от их запросов, снятия расходов, кредита и прочей беспредельщины.

это точно
нет сейчас индульгенций перед Федорычем - все (за исключением Семьи) должны платить оброк царюgrinning smiley

а сколько раз гос. органы плевали на свои письма, разъяснения, да и на закон тоже.
Не расслабляйтесь
что за бред я получила по Медку?? Міністерство доходів і зборів України доводить до Вашого відома інформацію щодо існування електронного сервісу „Податковий асистент”. Сервіс розроблено та запроваджено у рамках стратегічного перетворення з фіскального органу до сервісної служби.
Його мета –допомогти платникам податків дізнатися про наявні податкові ризики та оперативно вжити заходів щодо їх усунення.
Так, під час поточного моніторингу діяльності Вашого підприємства виявлено наступні ризики:
Залишки сум втрат від невідповідності темпів росту обсягів постачання та нарахувань з ПДВ
130,0 тис.грн.Міністерство доходів і зборів України висловлює сподівання, що цей сервіс дозволить Вам здійснити ефективні заходи щодо усунення зазначених ризиків при формуванні податкової звітності та не допускати виникнення таких ризиків в майбутньому.
Наголошуємо, що вся надана Вам інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню з боку податкових органів. Наша мета – упередити будь-які дії, які можуть бути розтлумачені як прояви податкового тиску на Ваше підприємство, завчасно виявляти розбіжності та виправляти їх.
У подальшому така інформація буде направлятися Вам на постійній основі. Сподіваємось, що цей сервіс стане Вам у нагоді, і дозволить уникнути зайвих контактів з представниками органів Міндоходів.
У разі виникнення додаткових запитань Ви можете звернутись до органів Міндоходів за місцем Вашої реєстрації.
З повагою
Міністерство доходів і зборів України Извините ,что не в тему
Quote
wabaw111
что за бред я получила по Медку?? Міністерство доходів і зборів України доводить до Вашого відома інформацію щодо існування електронного сервісу „Податковий асистент”. Сервіс розроблено та запроваджено у рамках стратегічного перетворення з фіскального органу до сервісної служби.
Його мета –допомогти платникам податків дізнатися про наявні податкові ризики та оперативно вжити заходів щодо їх усунення.
Так, під час поточного моніторингу діяльності Вашого підприємства виявлено наступні ризики:
Залишки сум втрат від невідповідності темпів росту обсягів постачання та нарахувань з ПДВ
130,0 тис.грн.Міністерство доходів і зборів України висловлює сподівання, що цей сервіс дозволить Вам здійснити ефективні заходи щодо усунення зазначених ризиків при формуванні податкової звітності та не допускати виникнення таких ризиків в майбутньому.
Наголошуємо, що вся надана Вам інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню з боку податкових органів. Наша мета – упередити будь-які дії, які можуть бути розтлумачені як прояви податкового тиску на Ваше підприємство, завчасно виявляти розбіжності та виправляти їх.
У подальшому така інформація буде направлятися Вам на постійній основі. Сподіваємось, що цей сервіс стане Вам у нагоді, і дозволить уникнути зайвих контактів з представниками органів Міндоходів.
У разі виникнення додаткових запитань Ви можете звернутись до органів Міндоходів за місцем Вашої реєстрації.
З повагою
Міністерство доходів і зборів України Извините ,что не в тему

[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
недавное подавал заявление на регистрацию плательщика ндс
в налоговой мне сказали что теперь кроме того что есть налоговая нагрузка (не ниже 1% от оборота без ндс) . такое понятие как соотвествие темпов наращивание объемов к налоговой нагрузке ,ю
т.е. если у вас оборот вырос то налоговая нагрузка тоже должна вырости (не 1% а например 2% и тд)

вот именно по этому поводу вам и прслали это (насколько я понял)
удачи
Спасибо,пока не реагирую никак.Можна подумать,что если выполнять все ихзапросы,нагрузки то придут на проверку и ничего не напишут.Сэкономлю хоть на чем-то
и это точно приходят с проверкой и говорят что вы платили налоги как положено ну и х.... с вами а сейчас у нас план по штрафам ......sad smiley

зла просто не хватает
Quote
valeribuh
и это точно приходят с проверкой и говорят что вы платили налоги как положено ну и х.... с вами а сейчас у нас план по штрафам ......sad smiley

зла просто не хватает
+1
Один в один!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039500000000001