Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

валютные командировки

Відправлено користувачем olga.gf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
валютные командировки
Может у кого-то есть такая ситуация, когда аванс на загран. коман. не выдается. По приезду человек отчитывается и мы ваплачиваем ему деньги по курсу НБУ на дату утверждения отчета. Но например, отчет был утвержден 26 ноября, а выплатили 27 ноября, Но с этими ежедневными изменениями курса получается, что 27 мы должны выплатить больше., или я ошибаюсь?
Re: валютные командировки
раз уж вы аванс не выдали(а должны были), а платите по-факту, то курс по дате выплаты
нет, там кажется таки по дате утверждения отчета. Но дата эта нигде не определена. winking smiley если не разберетесь сами, напишите мне в личку, я поищу нормативку


Re: валютные командировки
тогда по идее курсовые разницы будут
я ошибся.
У разі перевитрати коштів (тобто якщо для остаточного розрахунку за відрядження треба виплатити додаткові кошти) виплата здійснюється у гривнях за офіційним курсом НБУ на день погашення заборгованості, але не пізніше третього банківського дня після затвердження керівником звіту про використання коштів, наданих на відрядження (п. 1.17 розділу ІІ Інструкції №59).
Re: валютные командировки
за офіційним курсом НБУ на день погашення заборгованості
===================
ну вот и отлично, сошлись во мнении
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> за офіційним курсом НБУ на день погашення
> заборгованості
> ===================
> ну вот и отлично, сошлись во мнении


Да, Ви були праві.
Re: валютные командировки
у меня директор часто в Россию мотается, а аванс никто не дает, потому как решение об отъезде принимается за 30 мин. до отправки поезда или самолета и командировочное я ему уже по электронке высылаю,
Читаємо далі п 1.17:
"У разі відсутності підтвердних документів про обмін валюти, в якій видано аванс, на національну валюту країни відрядження перерахунок витрат, здійснених у відрядженні, що підтверджені документально, здійснюється виходячи з крос-курсу, розрахованого за офіційним обмінним валютним курсом, що встановлений Національним банком України на день затвердження звіту про використання коштів, наданих на відрядження. "
Re: валютные командировки
Читаємо далі п 1.17:
"У разі відсутності підтвердних документів про обмін валюти, в якій видано аванс,
=================
это немного не в тему, мы говорим о ситуации, когда аванс на командировку вообще не выдавался

если командировка без денежного аванса, то авансовый нада утверждать в день, когда есть реальная возможность эти деньги выплатить, что и делаю уже много лет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004