Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ОЗ не господ.призначення

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Допоможіть, будь-ласка, в перше така ситуація...придбали холодильник в офіс.Як я розумію ніякого господарського значення він не має...Як правильно ввести в експлуатацію в 1С 7.7 ???Що ще з ним не можна робити???
Все делаете как обычно, только когда вводите его в справочник "Необоротные активы" на вкладке "Дополнительно" НЕ СТАВИТЕ галочку "Начислять износ" там, где налоговый учет.
У вас будет разница между бухгалтерской и налоговой амортизацией.


_________________________________________________________________
Никогда не спорьте с дураками: опустят до своего уровня и одержат победу за счёт опыта
Якщо його вартість меньше 2500 грн., то вносите на 117 рахунок, якщо більше, то на 104, а дальші залежно яка у Вас програма ( в 1с7 і 1с8 в різних закладках це проставляється), при введенні ставите ознако не госп. призначення.


да, галочки не нужно.
Quote
Oksanchik85
Якщо його вартість меньше 2500 грн., то вносите на 117 рахунок, якщо більше, то на 104, а дальші залежно яка у Вас програма ( в 1с7 і 1с8 в різних закладках це проставляється), при введенні ставите ознако не госп. призначення.

краще - 109

я раныше теж на 109 выдносила, а зараз холдингом прошито саме 104 (змінювати не можно)
Счет роли не играет, главное установить, что это ОС не хоз. назначения.
Вартість 2150,00...холодильник...а амортизація всеодно буде нараховуватись?
буде нараховуватись бухгалтерська амортизація, а податкова ні.
Quote
Oksanchik85
буде нараховуватись бухгалтерська амортизація, а податкова ні.

При заповненні карточки ОЗ я знімаю галочку Нарах.амортизацію в под.обліку...
А який рахунок и вид затрат в бух.обліку поставити????confused smiley
Вище писали які рахунки (або 117 або 109 чи 104) відповідно якщо рахунок буде 117- то вид затрат на 832- амортизація НМА, яко завидете як ОЗ, то затрати - 831- амортизація ОЗ. (ми використовуємо 8 клас). Карточку заводите, як бідь яку іншу, відміна лиши - немає галки на нарахування амортизації, та якщо госп призначення НМА, то 112 рахунок, якщо не госп., то 117.
А якщо завобите як ОЗ, то відміна лише в наявності галки.
Скажіть,будь-ласка, суму ставити у картці з ПДВ???Потрібно в прибутковій накладній виділяти ПДВ, якщо на момент придбання платниками ПДВ не були,а купували у платника ПДВ????
Д О П О М О Ж І Т Ь ! ! !
В карточці ОЗ ставлю "Счёт затрат" 132, а який Вид затрат вибрати із "Статьи затрат по налогу на прибыль":
1)Амортизация НА общепроизводственного назначения
2)Амортизация ОС общепроизводственного назначения
3)Амортизация НА общехозяйственного использования
4)Амортизация ОС общехозяйственного использования
5)НЕ УЧИТЫВАЮТСЯ при зап.Декларации (Капит.инвест. и ТЗР на счетах

Що з цього потрыбно вибрати для не госп.призначення???confused smiley
В приб.накладній в заклалці "податок на прибуток" що потрібно відмітити,щоб ОЗ був не госп.призн.:
Учет отклонений себест (налог на прибыль)
1) Не учитывать отклонения
2) Отклонение на всю сумму автоматически
3) Сумма отклонения вручную
???????????????????????????????????????????????????????
Якщо у вас база 1С8, то повинен буди Амортизация НА негосп. призначення (я сама раніше добавляла).
Якщо у Вас 1С7,7, то в карточку проставляю Амортизация НА общехозяйственного использования- а вже в документі ввод в експлуатацію в полі Клас ОЗ вибираю Амортизация НА негосп. призначення.

щодо бази я ще раніше запитувала. Бази відрізняються, тому відразу прописуйте яка у Вас.
а в карточці КОНТРАГЕНТА потрібно ставити галочку "Не относить на затраты в налоговом учете"?????
Приб накладна зробила такі проводки

Дт 6443 Кт 6441 -357,50 грн
Дт1531 Кт 631 2145,00 грн.

Якщо я на дату оплати не була платником ПДВ, а на дату отримання товару була платником ПДВ,так мені не потрібно щоб виділялась проводка по ПДВ????В документі поставити БЕЗ ПДВ?????
Д О П О М О Ж І Т Ь ! ! ! ! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileyeye popping smileyeye popping smileyeye popping smileyeye popping smileyeye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley:eye popping smileyeye popping smiley
Quote
Lia21
Приб накладна зробила такі проводки

Дт 6443 Кт 6441 -357,50 грн
Дт1531 Кт 631 2145,00 грн.

Якщо я на дату оплати не була платником ПДВ, а на дату отримання товару була платником ПДВ,так мені не потрібно щоб виділялась проводка по ПДВ????В документі поставити БЕЗ ПДВ?????
Да, так как Вы не имеете право на налоговый кредит.
Після проведення всіх документів по ОЗ в мене вийшла така картина...поправте,будь-ласка,те що не правильно!

Банківська виписка (в документі поставила без ПДВ)
Дт 631 Кт 311 2145,00 грн

Приб.накладна (Поставила галочку "Нет нал.кредит", НДС-20%)
Дт 6442 Кт 6441 -357,50
Дт 1531 Кт 631 2145,00

Введення в експл.
Дт 117 Кт 1531 2145,00
Дт Н117 2145,00

Чому Пн зробила проводку по ПДВ з мінусом?Потрібно було і в Банк.виписці виділити ПДВ????

Чому док. введення в експлуат. зробив проводку по Дт Н117???Що це означає???
Quote
ditya
Quote
Lia21
Приб накладна зробила такі проводки

Дт 6443 Кт 6441 -357,50 грн
Дт1531 Кт 631 2145,00 грн.

Якщо я на дату оплати не була платником ПДВ, а на дату отримання товару була платником ПДВ,так мені не потрібно щоб виділялась проводка по ПДВ????В документі поставити БЕЗ ПДВ?????
Да, так как Вы не имеете право на налоговый кредит.


Тобто потрібно щоб документ зробив лише одну проводку Дт 1531 Кт 631 ????
Відгукніться,будь-ласочка!!!!!!!!!!!!! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Ауууууууууууууууууу!!!!!??????????????????
1. В карточці контрагента ніяких галочок не потрібно ставити. Ви від нього можете отримувати і інші товари, які будуть госп. призначення.
2. Подивіться всі проведення по цьому контрагенту по рах. 6442 та 6441. Якщо там нама ніяких проводок, то краще оариходуйте цей холодильник як без ПДВ. Оскільки у вас передополата була, коли ви були неплатниками, то податкової у вас нема і не буде, плюс негосп.призначення.
3. Рахунок Н117 скоріше всього забалансовий. Для чого він, я добре не пам'ятаю, як у 1С 7.7, у мене 1С 8.2
Quote
dnat
1. В карточці контрагента ніяких галочок не потрібно ставити. Ви від нього можете отримувати і інші товари, які будуть госп. призначення.
2. Подивіться всі проведення по цьому контрагенту по рах. 6442 та 6441. Якщо там нама ніяких проводок, то краще оариходуйте цей холодильник як без ПДВ. Оскільки у вас передополата була, коли ви були неплатниками, то податкової у вас нема і не буде, плюс негосп.призначення.
3. Рахунок Н117 скоріше всього забалансовий. Для чого він, я добре не пам'ятаю, як у 1С 7.7, у мене 1С 8.2

Дякую, що відгукнулись!!!smiling smiley
значить всі раху.по ПДв я прибираю і проводжу без ПДВ, але на Суму 2145.00???
Так на повну суму
Quote
dnat
Так на повну суму

дякуюsmiling smiley
А якось можна перевірити,що цей ОЗ введений для не госп.призн.???
В декларацію про прибуток амортизація цього ОЗ попадати не повинна???
рахунок 117 саме для НМА негоспризначення. А декларацию с обороткой сверьте, и там именно на эту сумму не будет сходится.
Quote
Oksanchik85
рахунок 117 саме для НМА негоспризначення. А декларацию с обороткой сверьте, и там именно на эту сумму не будет сходится.

Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048599999999999