Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

нет подоходного налога

Відправлено користувачем Лелик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Взяли на работу совместителя на основном месте работы он льготой не пользуется прием 17 число в июне у него 32 часа рабочих тобишь 4 дня , ФОТ 1150/9*4=511,12 если 3,6%= 18,40 и НСЛ 573,50грн, то получается , что подоходного налога вообще нет??? так ли?
А чому 1150/9*4 поясніть?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Лелик
Взяли на работу совместителя на основном месте работы он льготой не пользуется прием 17 число в июне у него 32 часа рабочих тобишь 4 дня , ФОТ 1150/9*4=511,12 если 3,6%= 18,40 и НСЛ 573,50грн, то получается , что подоходного налога вообще нет??? так ли?

ви написали, що він пільгою не користується, то чому тоді 573.50 не оподатковуєтьс? Вся сума має оподатковуватися (за мінусом ЄСВ)



если у вас заявление на НСЛ, и доход за минусом ЕСВ получается меньше НСЛ, то да, не будет НДФЛ
Галлочка він прийнятий по-сумісництву,
а пільгою не користується на основному
місці...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо у вас ставка визначена за 4-годинний робочий день, то 1150 треба ділити на 18 робочих днів червня а не на 9.
Quote
Шустрик
Галлочка він прийнятий по-сумісництву,
а пільгою не користується на основному
місці...

ой сорі, ще зранку погано читаю :-)))

Тоді так як каже О.О.

Quote
O.O.
smileys with beer

Олексію, так зранку....ні :-)))))

Пізніше :-))))
Тим більше, що у нас сьогодні у Львові так прикольно - не жарко...

я люблю, коли жарко eye rolling smiley
Quote
O.O.
я люблю, коли жарко eye rolling smiley

підозрюю, що не так жарко, як просто пиво :-)

я поделила на 9 дней т.к. человек работает по 8 часов и получается, что пол месяца тобишь ставка 2300 это 18 дней например в июне а, а пол ставки 1150 это 9 дней в июне, человек этот работает на основной работе по 10 часов в день , в остальное место у нас , поэтому я не могу его табелировать каждый день по 4 часа, хотя так гораздо проще было б, скажите пожалуйста , а как такому человеку считать отпуск на пример средняя з./ п. 1150*12/355 и потом 24* среднюю з.п. или по другому?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036