Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Право пользования (импорт) НДС

Відправлено користувачем solotaty 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.
Мы юр.лицо (ЕН 4гр. с НДС) покупаем у нерезидента (юр.лица) право использованиия технической документации. Будет акт выполненных работ.Сразу же заключаем договор на абонентское обслуживанение тех.документации (оплата будет поквартально). При расторжении договора мы должны будем вернуть всю тех.документацию нерезеденту.
Подскажите,я так понимаю это не роялти.

1. Должны ли мы начислить НО при оплате за право использования?
2. Налог с нерезидета мы не платим ? ( думаю опереться на ст.160.1й) інші доходи від провадження нерезидентом (постійним представництвом цього або іншого нерезидента) господарської діяльності на території України, за винятком доходів у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів/виконаних робіт/наданих послуг, переданих/виконаних/наданих резиденту від такого нерезидента (постійного представництва), у тому числі вартості послуг із міжнародного зв'язку чи міжнародного інформаційного забезпечення.

Прошу помочь разобраться,т.к. с импортом никогда не сталкивалась,спасибо.
пересмотрела ст.186НКУ и склоняюсь,что это всё таки услуга по предоставлению права использования ,а место поставки услуг это место регистрации поставщика (ст.186.4).в мое случае РФ. Мое мнение это не роялти,не инжиниринг, а услуга и НО начислять не нужно.
Верно ли я считаю?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000495