Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декретні виплати.

Відправлено користувачем Julia26 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Декретні виплати.
Добрий день! Допоможіть будь-ласка в питанні виплати декретних.
Я подала лікарняний на 126 днів на підприємство ще 3 червня 2013, бухгалтерія передала в соцстрах, але до цього часу виплату мені не зробили. На підприємстві кажуть, що ніби обіцяють в середині липня, але я не можу зрозуміти, чого для цих виплат треба 1, 5 місяця, якщо іншим нараховують максимумум за 1 місяць.
Якщо виплати не буде (а мені народжувати на початку серпня) підскажіть до кого звертатися?

Дякую.
слышала что сейчас задерживают соц.выплаты. звонить в бухгалтерию Фсс з Твп
конечно задерживают, все ж подали перед обожением есв


Дякую. Якщо в понеділок не буде перечислення, буду дзвонити.
Михаил, простите, а что значит "обожением есв"? Я не бухгалтер просто sad smiley
З 1 липня на суму допомоги по вагітності та пологах нараховується ЄСВ ( закон № 231)
з 01.07.2013р і нараховується і утримується(((((
Вибачте, а утримується з декретчиць чи з підприємства? Якщо я працюю в банківській сфері, у нас все офіційно виплачується як працівникам, так і податки державі. І я подала ще лікарняний спочатку червня, я так розумію, це спеціально так тянули з виплатою, щоб вирахувати гроші????
вам начислили пособие до 01.07, значит по-старому получите, без удержаний.
33,2 % платит предприятие и 2% удерживается с вас
Надеюсь, что начисления от соцстраха были до 1 июля. В любом случае это уже узнаю на следующей неделе.
Спасибо за ответы Вам большое.
соцстрах не начисляет а только выплачивает. Начисляет предприятие где Вы работаете
Якщо банк подав до соц.страху розрахунок по вашому лікарняному до 30 червня включно, то з ваших декретних не будуть вираховувать 2% і роботодавець не буде платити 33,2%, хоч сама виплата і буде пізніше 01 липня. Всі дії з декретними листками з 01.07.2013р - на декретні-33,2%, із декретних -2%! То вам просто треба спитать в бухгалтерії, чи ваш декретний листок включили до 2 кв. і подали звіт?Якщо так, то вам виплатять все по старому...))
Подскажите, пожалуйста, к какому соцстраху относится преприятие, если юридический адрес ул. Жилянская.
Это Шевченковский? И кому можно обратиться там по выплате декретных?


Заранее спасибо!
Уважаемые бухгалтера, помогите! Если сумма декретных 50000,00 грн., то удерживаем и начисляем ЕСВ со всей суммы или с 19499?
Я подала заявку на сотрудницу как раз в последний день июня - выплат до сих пор нету. Я смотрю всем задерживают?
Скорее всего да, задержка идет. На предприятии обещают каждый день, что уже вот вот будут перечесления. Нол увы...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037000000000004