Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи можливий взаємозалік?

Відправлено користувачем Olesya_O 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, сорієнтуйте, будь ласка.

Підприємство винне працівнику кошти за авансовими звітами.
Коштів, щоб повернути, у підприємства немає, але є основні засоби.
Якщо продати працівнику основні засоби, а потім зробити залік заборгованостей - чи можливо таке?
Підприємство на загальній системі оподаткування.

дякую за відповіді.
Звичайно можна... Ви ж продасте ОЗ і
працівник вам буде винен кошти...
Вимоги щодо однорідності зобов'язань
будуть виконані...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
здесь недавно обсуждали возможность зачета долга по ВФП перед директором взамен на продажу авто - поищите...



Шустрик

але ж за авансовими звітами працівник не продає підприємству нічого.
наприклад, він за свої кошти сплатив податки - на рахунку не вистачало коштів. відзвітувався. підприємтсво може погасити цю заборгованість перед ним непотрібним вже монітором, наприклад?

чи я щось плутаю у понятті "взаємозалік однорідних вимог"?smiling smiley

tax_agent - дякую, буду шукати!
Ну ви ж йому за авнсовими винні гроші?!?!?!
І він вам за продане ОЗ буде винен гроші...
То чому ж неоднорідні - однорідні..... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Від складного - до простого. Робите продаж ОЗ своєму працівнику, оприбутковуєте кошти від продажу (умовні) в касу і тут таки робите видатковий ордер на видачц підзітної суми боргу.
зачет должен быть однородным, т.е. денежным
сейчас долг денежный только со стороны предприятия
надо сделать денежный долг со стороны сотрудника, т.к. заключить договор купли-продажи, провести реализацию.
потом денежные долги можно будет зачесть актом (и желательно получить предварительное заявление сотрудника о желании провести такой зачет)

ну или "документальными" внесениями в кассу перекроетесь - ПКО и РКО

Ой соромноsmiling smiley Так, дійсно однорідніsmiling smiley


ОЛЕ - а я маю право продавати основні засоби через касу? У мене немає касового апарату.
а я маю право продавати основні засоби через касу? У мене немає касового апарату.///

спорный вопрос - по ЗУ "Об РРО" - вроде можете, но налоговики против....

Требования однородные. Предприятие должно денег, и сотрудник должен денег.
Quote
Olesya_O
Ой соромноsmiling smiley Так, дійсно однорідніsmiling smiley


ОЛЕ - а я маю право продавати основні засоби через касу? У мене немає касового апарату.

А зачем проводить через кассу? У Вас будет взаимозачет. Расчетов наличными не будет. При чем здесь касса?
Quote
Blick
Quote
Olesya_O
Ой соромноsmiling smiley Так, дійсно однорідніsmiling smiley


ОЛЕ - а я маю право продавати основні засоби через касу? У мене немає касового апарату.

А зачем проводить через кассу? У Вас будет взаимозачет. Расчетов наличными не будет. При чем здесь касса?

если бы было все однозначно с продажей ОС за наличные, то можно было бы провести "бумажный" приход денег в кассу за проданное ОС и тут же выдать долги по подотчетному лицу. ну чтоб не морочиться с зачетами....

что ж там за суммы такие по авансовым, что основными надо рассчитываться, влетать на НДС и доход? а потерпеть человек не может?
Скажіть будь-ласка,чи можна робити взаємозалік однорідних вимог юрособа з ФОП,фіз.особою.Податкові наслідки які?ПДФО не виникає чи я щось путаю?
А случайно не на едином податке юрик и физик?
291.6. Платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).
Нет,был на НДС и на общей,он закрылся,но задним числом хочу подписать взаимозачет
А якщо фірма винна іншій фірмі по поворотній фін допомогі і таж фірма надавала іншій фін допомогу, чи можливий тут взаємозалік? І як це провести?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002