Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Міжнародне перевезення при іморті у деці пдв

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь-ласка при іморті отримали акт і податкову за 0ставкоб на міжнародне перевезення. Куди в декларації пдв я маю включити цю суму? у який рядочок? 10.2 чи 11.1? допоможіть. будь-ласка - сьогодні останній день
Підскажіть будь-ласка, 11.1 рядок?


Ви впевнені адже це постачання за 0 ставкою і стаття не підходить під 10.2?
Перепрошую, взагалі-то 10.1 "...та за нульовою ставкою"
стр. 11 "придбання БЕЗ ПДВ НА МИТНІЙ ТЕРИТОРІЇ" - у вас за межами митної території, і ПДВ є, але за нульовою ставкою
в 10.1 - тоді медок ругається. а 10.2 - то ж наче для статей 196 та 197. а у мене 195 - нульова ставка.
Тоді куди ставити? Я поставила в 11.1, здала в п'ятницю , а зараз буду нову звітну здавати...
Quote
Yulka
Тоді куди ставити? Я поставила в 11.1, здала в п'ятницю , а зараз буду нову звітну здавати...

Так а куди ставити?
Незнаю, але прочитала цю тему і засумнівалась ...що поставила правильно...
я думаю також ставити в 11.1. позвонила в консультацыю податковоъ - сказали в 11. бо 10.2 - не подходит для нулевой ставки. а 10.1 - только для с ПДв.
невже ні в кого немає імпорту з перевезенням? допоможіть. хто як відображає. Дякую.
Если не повлияло на сумму к уплате - все равно куда)

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
теж себе цим втішаю - ну подам потім уточненку - з 11.1 поставлю в 10.2. сума то все рівно без ПДВ. нульова ставка
Поставила в 11.1 , але в самій деці не підтянуло в 11.Що робити ?Нову звітну?
А что должно? Там в 11 стоит крестик.
а в Додатку 5 ви вказуєте даного контрагента?
Quote
Yulka
а в Додатку 5 ви вказуєте даного контрагента?
В додаток 5 даний контрагент не потрапляє, так як не має що розшифровувати, ПДВ ж не має. В додатку 5 розшифровується рядок 10.1 декларації. Я у себе відобраю транс. витрати по міжнар. перевезенням у рядку 11.1.
Как-то не задумываясь ставила в 11.1
А сейчас как та сороконожка (которая ловко танцевала, а когда у неё спросили как она не запутывается в стольких ногах - задумалась и сразу упала) - аж перетрусило. Во довели народ!!!
Довели до ручки )) уже всего боишся )) вдруг в налоговй точка где-то не стоит - все ее снимут (( маразм ((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065899999999997