Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Представництва відгукніться - Розрахунок по прибутку... за півріччя здаєм? Чи тільки річний?

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
вопрос очень актуальный, сдала за 1 квартал 2013, долго не приходила квитанция № 2, но в последний день (13 мая таки пришла)...но, однозначно никто и в никакой консультации не сказал нужно или не нужно сдавать именно представительствам...За второй квартал пока не сдавала, сижу высматриваю на форумах у кого и как ))
Я носила за 1 кв. 2013г. в бумажном виде, не взяли. Инспектор по прибыли сказала сдавать только годовую. Вот и спрашиваю, может уже что-то поменялось?


поменяться ничего не могло, из всех консультаций, полученных мною я сделала вывод, что представительства, у которых есть свидетельство о регистрации постоянного представительства как плательщика налога на прибыль (Ф-2РПП) и форма 4-ОПП - сдавать не нужно поквартально.
На этом форуме есть запрос еще за 1 квартал на данную тему, ситуация, когда в бумажном виде, после долгих переговоров с "кем-то" по телефону таки приняли...Но я за 1 квартал сдала, а получается, что сдавать не нужно было...только годовую
А мы не постоянное представительство, у нас есть форма 4-ОПП, а формы 2-РПП нету.
а Вы, кроме как у иснпектора, еще где-то консультирвались, есть еще какие-то мнения? Извините, я просто для себя, чтобы уже закрыть тему со сдачей-несдачей...
У аудиторов спрашивала:
Якщо Ваше представництво стоїть на обліку в ДПІ, значить його віднесено до платників податку. Однак, ми вважаємо, що Ваше представництво виступаючи, як платник податку на прибуток, не подаватиме щоквартальної декларації (розрахунку). також не сплачуватиме авансових внесків податку на прибуток, якщо сума доходу, що враховується для визначення об"єкта оподаткування за попередній рік менша 10 млн. грн.
На жаль, дійсно питання подання звітності представництвами нерезидентів сьогодні не врегульовано.
Піднімаю питання!!!eye rolling smiley
Люди, хто працює в некомерційних представництвах - Розрахунок по прибутку... в податкову за Півріччя здаєм?????
Люди, хто працює в представництвах - Звіт - Розрахунок по прибутку.... здаємо обов"язково, починаючи з 1 кв.
Сьогодні ходила до інспектора по прибутку, носила в паперовому вигляді, сказали здавати обов"язково, їм поступило розпорядження, що правки в кодексі по звітності з прибутку стосуються тільки Декларації з податку на прибуток!!!!
В мене до вас питання, ви суму в дохід р.0,1 проставляєте коли валюта зайшла на 312 по курсу НБУ, чи на дату продажу валюти, коли сума зайшла на 311????
Дякую.eye rolling smiley
у нас непостійне представництво - у мене за півріччя взяли і розрахунок і відомості...
Ставимо в дохід 01 суму по курсу НБУ на дату зарахування валюти на р/р. Хоча це дуже спірне питання. Я навіть листа писала в ДПА з цього приводу, але толкової відповіді так і не отримала - відповідь дуже розмита і стосувалась тільки "як визначається постійне чи непостійне представництво" і нічого по заповненню звіту.
Quote
marishka
у нас непостійне представництво - у мене за півріччя взяли і розрахунок і відомості...

А в нас не захотіли брати без звіту за 1 кв. 2013
Quote
accountent
Ставимо в дохід 01 суму по курсу НБУ на дату зарахування валюти на р/р. Хоча це дуже спірне питання. Я навіть листа писала в ДПА з цього приводу, але толкової відповіді так і не отримала - відповідь дуже розмита і стосувалась тільки "як визначається постійне чи непостійне представництво" і нічого по заповненню звіту.
Таке питання в мене виникло, коли я заповнювали таблиці при перевірці податкової. Доходи вони брали с деки(розрахунку), а витрати з 311 рахунку Кт. І витрат таки було більше, тому що в деку я ставила в р.01 суму на дату зарахування на валютний р/р. А, на гривневий р/р сума вже заходить по комерційному курсу. О таке.
І, зараз, думаю- яка правильна операція....
Мою знайому теж перевіряли і така ж сама ситуація була: однозначної відповіді не знайшли: можна і так, і так - податкова сказала, що може бути не правильно в обох випадках. smiling smiley
Я колись консультувалась з аудиторами - вони порекомендували ставити по курсу НБУ. Я спираюсь на те, що курсові різниці у представництв - не є доходом, з цього приводу є лист податкової.
Quote
accountent
Мою знайому теж перевіряли і така ж сама ситуація була: однозначної відповіді не знайшли: можна і так, і так - податкова сказала, що може бути не правильно в обох випадках. smiling smiley
Ви розумієте, при перевірці я спитала інспектора- ЯК ПРАВИЛЬНО???? а він- а вам нікто і не скаже, бо їм-податківцям, тоді не буде чого перевіряти)))))))))))) от таке. Я думаю, що вони відповіді правильної і самі не знають.
Буду ставити суму як і раніше.
але, дякую. Я два роки назад інформацію по представництвам збирала по-троху по всім сайтам. А тут, ти бачиш, що ти не один на "поле боя".
"Давайте дружить семьями")))smileys with beer
В нас не хочуть приймати Розрахунок.. і все.... Навіть не знаю, що робити... Може взяти ключі і здати електронкою???
Так нам теж сказали - звіт підписувати не будемо, підключайте електронну звітність і здавайте. Але ж закону про те, що звіт angry smileyприймається тільки по електронці - немає...
По поводу дружбы поддерживаю двумя руками!!! У меня два представительства русских однотипных, одно из них - почти 10 лет. И до сих пор есть КУЧА спорных вопросов. Так что давайте делиться опытом!
Quote
accountent
Так нам теж сказали - звіт підписувати не будемо, підключайте електронну звітність і здавайте. Але ж закону про те, що звіт angry smileyприймається тільки по електронці - немає...

Когда сдавали вручную (сейчас все по электронке), декларацию принимали и бумажную и с электронного носителя, а Ведомость о дох. с сопроводительным письмом (каждый разangry smiley!!!) через канцелярию.
Я ходила к инспектору с отчетом за полугодие, нехотя, но подписала и заставила принести на подпись и здать за первый квартал "Розрахунок + Ведомости". За 9 месяцев приняли в налоговой в едином окне без подписи инспектора.
Я подавав через медок, але через місяць мені прийшов лист з податкової про відмову у прийнятті відомості. (не комерційне представництво, подільський район). З інших районів відмов ни приходило тому продовжую подавати
Я, каждый раз отправляя отчет, думаю- а правильно ли я отображаю суммы.... Может, вообще с прочерками сдавать.
Все-таки, мы непостоянное представительство. Отчетности для нас таки и нет....Больше вопросов, чем ответов.
С прочерками сдавать нельзя однозначно, а то при проверке такие штрафы впаяют. Я писала письмо на ДПА с прозьбой объяснить. по какому курсу отображать приход финансирования, точно ответа не дали и в Порядке не прописано, какой курс брать и учитывать ли курсовую разницу. Я беру курс НБУ на дату получения финансирования, и курсовые разницы не учитываю, ссылаясь на письмо налоговой, что курсовые разницы представительства не являются доходом. Мою знакомую проверяла налоговая, она вроде учитывала курсовые разницы, доначислили штраф не большой, и сказали, что раз разъяснений нету по этому вопросу, то штрафуют все равно при проверке: если учитываешь курсовые разницы и если не учитываешь.winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000637