Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

баланс предприятия

Відправлено користувачем OlyaS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Доброго дня.
Підкажіть будь ласка, підприємство є платником податку на загальних підставах. Декларацію податок на прибуток подається 1 раз в рік чи потрібно у звіті про фінансові результати вказувати податок на прибуток кожного кварталу?
Платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають органові державної податкової служби у порядку, передбаченому Податковим кодексом України для подання податкової декларації:

– квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва);

– річну фінансову звітність.


вообще фин.отчет подается вместе с декларацией по прибыли согласно НК, раз подаете раз в год то и фин.отчет - раз в год
Податок на прибуток кожного кварталу звідки ви візьмете, якщо декларація раз на рік?


Раніше ми подавали кожного кварталу. Після першого кварталу податкова сказала що ми повинні подавати податок на прибуток раз в рік. І фінансовий звіт я також здала за перший квартал, і вже здала за 2 квартал, але мене почали мучити сумніви, тепер не знаю як правильно зробити... щось раніше я над цим не задумалась..
тоді виходить і не потрібно було здавати фінансовий звіт?
Фінансовий звіт (Звіт про фінансові результати) і баланс здаються в статистику, а декларація - в податкову. Разом з декларацією подаються і Звіт про фінансові результати та Баланс за відповідний період. В статистику Звіт про фінансові результати та Баланс подаються поквартально наростаючим підсумком, а в податкову Декларація і Звіт про фінансові результати та Баланс раз на рік, за винятком окремих випадків.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000296