Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Фірма працює без компьютера. Як поставити на баланс попередньою датою?

Відправлено користувачем ksuha_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наша фірма працює півроку, але на балансі підприємства немає компьютера, при цьому звітність здається в електронному вигляді і т.і. Яким чином можна поставити на баланс компьютер попереднью датою і як це відобразити в обліку. По підприємству здається ПДВ щомісяця, починаючи з травня і здавався баланс на 30 червня. Як можна уникнути виправлень в звітності? Будь ласка, допоможіть. Дякую.
оно вам надо, задним числом такое делать
оприходуйте сейчас
а если вдруг спросят при проверке (что вообще мало вероятно) - директор скажет, что он со своего ноутбука отправлял
это не проблема...

Купити комп'ютер у ФОПівця - заплатити йому вже зараз чи пізніше...
шоб в 1-ДФ поставити можна було... Прибуток і баланс ви ж не здаєте,
надіюсьconfused smiley?!... Хоча звітність можна здавати навіть прямо з податкової,
там компи стоять....(ви ж не будете з цього приводу брати на баланс
податкову...grinning smiley)tongue sticking out smileyeye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Вопрос № 1 : а какие документы Вы имеете для оприходования компа ?
Вопрос № 2 : задним числом? А зачем ?
У мене ніяких документві немає. Працюємо на своїх ноутах (у на 3 людини на фірмі - всі свої). В тому і питання, як фірма працює без компа і при цьому все автоматизовано: і облік, і банк і т.і. Можна якось внести комп, як взнос в уставний капітал чи може щось інше? Я вибачаюсь, ніколи з цим не працювала!
І ще питання... Ми плануємо купити б/у комп офіційно у фірми. Якісь особливості обліку є? Якщо можна, якісь статті з цього приводу, будьласочка...Дякую.
Ну работаете на своих ноутах или ходите в компьютерный клуб отправлять отчетность - это ж не запрещено...
А вот если начнете картриджи заправлять, принтерную бумагу покупать, за интернет платить и т.п. - и все это на затраты брать - вот тогда будут проблемы...
Мне тоже нравится вариант Шустрика - купите комп хотя бы фиктивно у какого-нибудь ФОПа, будете иметь документы . А может и не фиктивно стОит купить.....
Quote
tax_agent
оно вам надо, задним числом такое делать
оприходуйте сейчас
а если вдруг спросят при проверке (что вообще мало вероятно) - директор скажет, что он со своего ноутбука отправлял
это не проблема...

thumbs up
Я купувала "ключі" у Укр.Серт.Центру і відносила на затрати. Цього я ж не мала права робити, якщо не було куди ці ключи встановлювати? Так а як з приводу того, щоб наш учередитель вніс комп, як свій подарок фірмі, чи якось так...
Можна ще зробити збільшення статутного фонду, якшо він вже внесений...
Або зміни - якшо до кінця не сформований... Просто як подарунок - це
безоплатно отримане - воно вам треба - нараховувать ПДВ і прибуток...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А ключі не ставте поки на витрати хай собі вісять незакриті...
Оприбуткуєте комп - тоді віднесете - 365 днів у вас з моменту
оплати ще ж не пройшли?!?!?!eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У мене така ситуація: статутний капітал ще не внесений, а витрати я вже включила в состав валових та до того ж вже здала баланс. А що не можна просто внести в статутний фонд комп?
Ну баланс - то не страшно - всі ми люди і можемо помилятися,
ви ж не великий баланс подавали?!?!?! і не в податкову (хоча і
в податковій він нікому поки не потрібен дуже) ...winking smiley
Головне шоб в деці по прибутку ви це не ставили...

Якшо статутний ще не внесений - зробіть зміни і внесете. Такі зміни
можна зробити додатком до статуту - міняєте ту частину де пишеться
з чого складається статутний капітал... Робиться акт оцінки комп'ютера,
якшо є якісь документи на нього - то взагалі добре - є ціна від якої можна
"плясать", потім протокол зборів, шо прийняли рішення змінити статут і які
конкретно зміни робите і хто повинен ці зміни зареєструвати в реєстраторів...
Ну і далі по процедурі - майже як реєстрація підприємства... А потім
поставите на баланс свій комп і будете амортизувати і ключі віднесете
в витрати..... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже Вам дякую!!! Але ще питаннячко. А нічого, що затрати в мене були в квітні, в червні - а зміни по статутному будуть пізніше, наприклад, в серпні? То коли мені ставити на баланс комп? Можна і в квітні? Чи як? Перепрошую...
Якшо ви вирішите внести через зміни в статут,
то прибуткування звичайно після реєстрації тих
змін... Ну а витрати - можна ж просто змінити
дату проведеного акту на ключі в программі і
вона порахує все правильно для прибутку і для
балансу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
послушайте, а не нужно ли сперва задать вопрос: к чему это все? ради минимизации каких рисков? никаких рисков нет. Тогда зачем?! Оприходуйте сейчас и работайте. Никто никогда не спросит Вас о том, почему у Вас не было компьютеров. В компьютерный век эти вопросы неуместны, т.к. компьютеры повсюду
а ктото там выше сказал, что не будете ставить на баланс налоговую - шутка супер thumbs up
Quote
ksuha_
Я купувала "ключі" у Укр.Серт.Центру і відносила на затрати. Цього я ж не мала права робити, якщо не було куди ці ключи встановлювати? Так а як з приводу того, щоб наш учередитель вніс комп, як свій подарок фірмі, чи якось так...

Куда вы ключи устанавливаете? Вы ключами подписываете отчетность. Это совсем не то, что, например, монитор к компьютеру установитьsmiling smiley
На любом компе, на котором есть ПО, пришли, загрузили сертификат, подписали ключами и отправили.
Ну есть ПО мастеркей например в интернет-клуб у вас рядом с офисом, ну и что?
Quote
O.O.
а ктото там выше сказал, что не будете ставить на баланс налоговую - шутка супер thumbs up
+++
арендуйте компьютеры и периферию у сотрудников или учредителей или еще у кого нибудь своих беспроблемных ... и не парьтесь. Можете договор задним числом сделать.
Quote
osja
арендуйте компьютеры и периферию у сотрудников или учредителей или еще у кого нибудь своих беспроблемных ... и не парьтесь. Можете договор задним числом сделать.

а как же тогда задним числом начислять и уплачивать ндфл с вознаграждения?eye rolling smiley
это ж должно было попасть в 1дф и еще будет штраф за несвоевременное перечисление ндфл с невыплач.вознаграждения...

имхо, лучше оприходовать (арендовать) текущим периодом...

Quote
tax_agent
Quote
osja
арендуйте компьютеры и периферию у сотрудников или учредителей или еще у кого нибудь своих беспроблемных ... и не парьтесь. Можете договор задним числом сделать.

а как же тогда задним числом начислять и уплачивать ндфл с вознаграждения?eye rolling smiley
это ж должно было попасть в 1дф и еще будет штраф за несвоевременное перечисление ндфл с невыплач.вознаграждения...

имхо, лучше оприходовать (арендовать) текущим периодом...
В договоре аренды можно прописать, что арендная плата выплачивается раз в 6 месяцев (или в год). Тогда же и акт составлять и удерживать НДФЛ.
И вообще не понятно, какие проблеммы могут быть с расходами, если декларацию только по году подаем?
Quote
Sash_Nik
Quote
tax_agent
Quote
osja
арендуйте компьютеры и периферию у сотрудников или учредителей или еще у кого нибудь своих беспроблемных ... и не парьтесь. Можете договор задним числом сделать.

а как же тогда задним числом начислять и уплачивать ндфл с вознаграждения?eye rolling smiley
это ж должно было попасть в 1дф и еще будет штраф за несвоевременное перечисление ндфл с невыплач.вознаграждения...

имхо, лучше оприходовать (арендовать) текущим периодом...
В договоре аренды можно прописать, что арендная плата выплачивается раз в 6 месяцев (или в год). Тогда же и акт составлять и удерживать НДФЛ.
И вообще не понятно, какие проблеммы могут быть с расходами, если декларацию только по году подаем?

в договоре аренды вы можете прописать любой период выплаты
но вознаграждение, как правило, начисляется за месяц использования арендуемого объекта
а срок уплаты НДФЛ по начисленному, но не выплаченному доходу - до 30-го числа след.месяца

у автора проблема не с расходами, а с тем, что налоговики смогут выявить, что на балансе фирмы нет компа, а учет и отчетность ведутся с помощью него
но это не проблема...

Дуже-дуже всім Вам дякую! Це мій перший опит спілкування у форумі - такі всі чуйні до "проблем" інших. Але хочу таке коротке резюме, чи правильно я все зрозуміла: будемо купувати зараз комп, я його ставлю на баланс, амортизую і не парюсь... Всі витрати по "ключам", я так розумію, я мала право ставити у витрати, бо їх можна використовувати і на компі в любому інтернетклубі?
Quote
ksuha_
Дуже-дуже всім Вам дякую! Це мій перший опит спілкування у форумі - такі всі чуйні до "проблем" інших. Але хочу таке коротке резюме, чи правильно я все зрозуміла: будемо купувати зараз комп, я його ставлю на баланс, амортизую і не парюсь... Всі витрати по "ключам", я так розумію, я мала право ставити у витрати, бо їх можна використовувати і на компі в любому інтернетклубі?
Умничка!!!
У нас тоже директор свою технику в офис привёз и сказал работать на ней. Оформила с ним договор на оренду этой самой техники, плачу ему каждый месяц 100 грн, удерживая 15 грн. подоходного и всё.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042799999999998