Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ІНВАЛІД і важка фізична праця

Відправлено користувачем AleksNik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На підприємство був прийнятий інвалід. В довідці МСЕК вказано, що він має 3 групу інвалідності, а в висновку зазначено, що протипоказана важка фізична праця. В яких нормативних документах є визначення і перелік, що саме відноситься до важкої фізичної праці, а також яка відповідальність за недотримання рекомендацій МСЕК?
Quote

також яка відповідальність за недотримання рекомендацій МСЕК?
Ви не маєте права приймати його на таку роботу, отже, це грубе порушення законодавства про працю. Кримінальна відповідальність.
Що таке важка фізична праця - не знаю smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Посмотрите здесь:
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2001 року N 528

Про затвердження Гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Quote
Монна Нонна
Посмотрите здесь:
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2001 року N 528

Про затвердження Гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу

Це стосується визначення щодо шкідливих умов праці. А мені потрібні важкі умови праці. Я знайшов про важкі умови праці лише для жінок і неповнолітніх. А от де знайти для інших категорій працівників, зокрема для інвалідів.
А просто погуглить на тему важкі умови праці не пробовали ?
Попробуйте хотя бы вот тут почитать. Хотя не свежак, конечно... [kadrovik01.com.ua]
P.S. Монна Нонна, не ругайте меня за старенькую ссылку : думаю, важкі умови праці с 2008 года так и остались важкими умовами праці...eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046400000000002