Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Амортизація основних засобів.

Відправлено користувачем 22liza22 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день шановні форумчани.Підкажіть будь ласка до якої групи віднести прес-підбирач (для тюкування соломи)-транспортні засоби чи до іншої? Який термін експлуатації поставити( якщо мінімально допустимий для транспортних засобів становить 5 років) щоб не було питань у податковій і амортизацію нараховувати рівномірно цомісяця чи тільки за період роботи(20днів)? Різні суми амортизації вплинуть на собівартість продукції? дякую за відповідь.
Амортизация начисляется за месяц, начиная с месяца, следующего за вводом в эксплуатацию, никаких периодов работы. Срок эксплуатации любой, но не меньше 5 лет. С группой точно не подскажу, либо транспорт, либо машины и оборудование.
Я бы отнесла в машины и оборудование. Т.к. определение транспортного средства в разных нормативных документах - это средство для перевоза багажа, грузов и пассажиров, ж/д вагоны. У вас же спецтехника.

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley


Хотя, нет, вот такое определение есть спец. транспортного средства:

Транспортний засіб колісний спеціального призначення

транспортний засіб, призначений для виконання спеціальних робочих функцій (для аварійного ремонту, автокран, пожежний автомобіль, автобетономішалка, вишка розвідувальна чи бурова на автомобілі, для транспортування сміття та інших відходів, технічна допомога, автомобіль прибиральний, автомобіль-майстерня, радіологічна майстерня, автомобіль для пересувних телевізійних і звукових станцій тощо).

(Міністерство транспорту та зв'язку, Наказ "Про затвердження Експлуатаційних норм середнього ресурсу акумуляторних свинцевих стартерних батарей колісних транспортних засобів і спеціальних машин, виконаних на колісних шасі" від 20.05.2006 N 489)

Думаю, это ваш случай.

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
А причем тут этот приказ к классификации осов?
К тому, что НК не содержит определения транспортного средства. Значит нужно обращаться к другим нормативным актам, которые содержат определения. Что касается такого термина как "Транспортний засіб колісний спеціального призначення" то определение его дано в вышеприведенном приказе. И больше нигде.
Иначе в размышлениях "транспортное средство/не транспортное средство" можно ни к чему не прийти.

Для автора темы отмечу, что если даже ошибетесь с группой, ничего страшного не произойдет, так как для машин, оборудования (не комп. техн.) и транспортного средства минимальный срок амортизации одинаков.

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
Я бы не включал такое ОС в группу транспортных средств. Я пару лет назад поднимал вопрос об учете штабелеров (спецмашин, которые используются для перемещения грузов на складе). Проанализировав тогда законодательство о транспорте пришли к выводу, что так как у эта техника не зарегистрирована как транспортное средство в МРЕО и не имеет номерных знаков, она не является транспортным средством (к сожалению, не могу найти текст с аргументами).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044