Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Контрагент прислав невырну податкову

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Форумчани. допоможіть порадою. Ситуація така - у червні заплатили кошти контрагенту 19.06.13 и забрали товар 26.06.13 . Бухгалтер контрагента мого позвонила і сказала що податкову пошле поштою - до здачі деки за червень вона мені її не прислала (каже що хворіла і було нікому). Сьогодні вибила цю податкову по факсу(хотіла включити у деку за липень) - і там виявися невірно вказаний това ( у мені 2 позиці - а виписана податковуна 1 позицію- кількість не та що у видаткові. тобіто не співпадає номенклатура). Бухгалтер контрагента призналась - що помилилась і тому не висилала мені податкову. Чи можу я цю податкову включити якось у липневу деку по ПДВ? додаток 8 я можу ще подати? вичитала що податкова дозволяє дод.8 - лише для податкових місяця деки.
І ще ситуація - податкова виписана не за першою подією і не за датою відгрузки. Це мені ще одна бух так виписала доки. Я можу іі включити у дод.8 як неправильну виписану?
Якшо у вас є документи шо підверджують ваше право на кредит,
то здавайте з додатком вісім - тільки не забудьте копії документів
до дод. 8 здати... Коли здаєте електронкою - то з листом в канцелярію...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Біда в тому ща та податкова за червень.
Чи можна подавати дод.8 за липень і у ньому показати накладну за червень?
Та бухгалтер запевнила мене що з податковою у се добре і вона мені її вишле. і тут на те - невірно виписана номенклатура (зареєстрована в ЄРПН) також невірно.
Сьогодні також розглядала аналогічне питання... Поділюсь думками..

Ще до 01.2013 року податкова давала консультації, що незареєстровані накладні до податкового кредиту можна включати через додаток 8 (скарга з первинними документами), і з можливістю подавати додаток 8 до того періоду в якому така накладна включена вперше до податкового кредиту (тобто отримана)!
Зараз (в 2013 році) вони позабирали ці консультації з ЄБПЗ (позначка "недійсна" ) І скрізь пишуть що додаток 8 можна подавати лише до декларації за той звітний період коли така податкова накладна була виписана (а не отримана).
Але я рахую що це неправильно, оскільки в ПКУ такої норми немає, і доречі, є судові рішення на користь платників (http://reyestr.court.gov.ua/Review/28167427)
Крім того, позиція самої податкової є неоднозначна і постійно міняється. Ось цей лист ніхто не відкликав і він схоже є дійсним (http://document.ua/shodo-rozgljadu-lista-5bshodo-porjadku-vklyuchennja-sum-poda-doc96102.html), в останньому абзаці зазначено що "за той звітний період, у якому платник включив суму податку до складу податкового кредиту".
Я думаю що через суд можна доказати право на ПК за такою податковою накладною... Потрібно бути готовим до того що податкова може зняти цей ПК, і готовитись до суду...

Альтернативні варіанти: одні виписують розрахунки коригування (наприклад по поверненню товару; або по поверненню коштів); а інші розбивають отримані товари/послуги на декілька податкових накладних які не потрібно реєструвати в ЄРПН (при умові що це не імпорт, але тоді потрібні різні договори)...

До іншого не додумалась sad smiley , може в когось ще якісь варіанти?
Quote
ElkaO
Чи можна подавати дод.8 за липень і у ньому показати накладну за червень?

За нормами ПКУ - можна, але згідно листів ДПС - не можна smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
ElkaO
Чи можна подавати дод.8 за липень і у ньому показати накладну за червень?

За нормами ПКУ - можна, але згідно листів ДПС - не можна smiling smiley

+1
и потом снимают такие НН из дод.8 со штрафами....

у меня была такая ситация по дод. 8 ( включила налог. накладную за декабрь 2012 в мае 2013), потом позвонила инспектор и попросила либо подать уточненку за май с исключением этой налог. накладной + штраф, либо она сама снимает по акту этот НК+ админ. штрафы, я делала уточненку (сумма была копеешная)
Такой НК придется отбивать через суд ..
sad smiley зрозуміло - на цей НК я прав не маю sad smiley просто чого та бухгалтер мене не попередила хоча б, бачила ж що невірно складена податкова і дурила мені голову sad smiley
А ви-то самі куди дивилися? smiling smiley
Підбили підсумки поточного місяця - немає якихось ПН - подали додаток на них 8 і більше вас нічого не повинно парити smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
ви знаєте - я давно з нею працюю і раніше вона мене не підводила (як казала та к і було) - а тут на тобі.
Quote
Монна Нонна
А ви-то самі куди дивилися? smiling smiley
Підбили підсумки поточного місяця - немає якихось ПН - подали додаток на них 8 і більше вас нічого не повинно парити smiling smiley

тепер так і буду робити smiling smiley просто намагаєшся якось піти назустріч коллегам smiling smiley багато хто не хочу у дод.8 smiling smiley
Quote
ElkaO
Форумчани. допоможіть порадою. Ситуація така - у червні заплатили кошти контрагенту 19.06.13 и забрали товар 26.06.13 . Бухгалтер контрагента мого позвонила і сказала що податкову пошле поштою - до здачі деки за червень вона мені її не прислала (каже що хворіла і було нікому). Сьогодні вибила цю податкову по факсу(хотіла включити у деку за липень) - і там виявися невірно вказаний това ( у мені 2 позиці - а виписана податковуна 1 позицію- кількість не та що у видаткові. тобіто не співпадає номенклатура). Бухгалтер контрагента призналась - що помилилась і тому не висилала мені податкову. Чи можу я цю податкову включити якось у липневу деку по ПДВ? додаток 8 я можу ще подати? вичитала що податкова дозволяє дод.8 - лише для податкових місяця деки.
Интересно, а как бухгалтер вообще выписала эту налоговую, ведь наверное 19.06.13 Вы платили согласно счета?

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997