Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

не заплатила ЕСВ при получении аванса

Відправлено користувачем Elenka_28 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Сегодня обнаружила что при получении аванса за июль 2013г. не перечислила ЕСВ ( 36,77%), ошибочно отправила 2 раза сумму на подоходный. Сегодня оплатила. будет ли штраф 10% за несвоеременную оплату ЕСВ при одновременном получении средств и когда они его могут выявить?
А пеня в этом случае насчитывается 0,1% за каждый день?


странно, что Ваш банк пропустил аванс без уплаты ЕСВ, они же должны контролировать

да странно ,банк не может пропустить платежи без ЕСВ,они автоматически расчитываются программой..сумма аванса или зарплаты на карточки делят на 3.Если переплата по ЕСВ,то нужно нести "справку-расчет" в банк выданной ПФ и только тогда проходят платежи...странно...штраф будет..нужно четко до 20 числа следующего месяца заплатить полностьюЕСВ за месяц.
смотря какой банк, у меня ВТБ, ничего не проверяют и не считают, выдают по чековой книжке где вписываешь что налоги уплачены дата + подпись....
ЕСВ я вчера заплатила, при проверке они насчитают мне 10% штрафа, а вот что делать с пеней: рассчитать самой и заплатить или ждать проверки?
банк "Кредит-Днепр" - проверяют через раз, а жаль.
Пеня десь 0,1% за день виходить... Я перераховувала разом,
шоб не бігать до них за актом... Буду поряд тоді зайду...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну і штраф теж зразу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
штраф выпишут если заплатили ЕСВ начисленный за июль после 20 августа
Quote
Elenka_28
ЕСВ я вчера заплатила, при проверке они насчитают мне 10% штрафа, а вот что делать с пеней: рассчитать самой и заплатить или ждать проверки?
банк "Кредит-Днепр" - проверяют через раз, а жаль.

Так ви 20 сплатили весь ЄСВ - то які штрафи і пеня?!?!?!

Я й не второпала зразу шо вчора ж було 20-е...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Elenka_28
Добрый день. Сегодня обнаружила что при получении аванса за июль 2013г. не перечислила ЕСВ ( 36,77%), ошибочно отправила 2 раза сумму на подоходный. Сегодня оплатила. будет ли штраф 10% за несвоеременную оплату ЕСВ при одновременном получении средств и когда они его могут выявить?

А какого числа сняли по чеку денежку на зарплату?
вот интересно, когда-то читала, но сейчас точно не вспомню: а банк понесет какие-то санкции за свой недосмотр при выплате ЗП без перечисления ЕСВ?

А деньги сняла 19 июля - аванс. Ошиблась и отправила все на подоходный.
Quote
Elenka_28
А деньги сняла 19 июля - аванс. Ошиблась и отправила все на подоходный.

Наверно за 1 день, все-таки, что-то насчитают при проверке

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

ст.25 (витяг)

п.10. На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
п.11. Територіальний орган Пенсійного фонду застосовує до платника єдиного внеску такі штрафні санкції:
2) за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум;
3) за донарахування територіальним органом Пенсійного фонду або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску накладається штраф у розмірі 5 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний базовий звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску;
4) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності, передбаченої цим Законом, територіальним органом Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
5) за неналежне ведення бухгалтерської документації, на підставі якої нараховується єдиний внесок, накладається штраф у розмірі від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
6) за несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), накладається штраф у розмірі 10 відсотків таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум.
Почему же за 1 день, я деньги получила 19 июля, а заплатила 20 августа, получается 32 дня.
Quote
Elenka_28
Почему же за 1 день, я деньги получила 19 июля, а заплатила 20 августа, получается 32 дня.

Простите мою невнимательность, конечно Вы правы, я кручу в голове 19 этого месяца. Сочувствую!sad smiley
сидите пока тихо, только при проверке Фонд обнаружит данное нарушение, сами себе штрафы не начисляйте и не платите.
Quote
Marina D.
сидите пока тихо, только при проверке Фонд обнаружит данное нарушение, сами себе штрафы не начисляйте и не платите.

Да можно и так, но когда проверять будут, то сумма от пункта "0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу" будет превышать сумму неуплаты на несколько порядков! Конечно самому подсказывать где искать штрафы "нехорошо"confused smiley, разве что понадеяться "на авось" или "до этого дожить надо", но боюсь, с 1 / 09 - в пфу освободяться много работников и они ринутся на проверки.
почему? период 20.07-20.08 для недоимки 0,1% + 10% от недоплаченной суммы
Но я тоже считаю что 0,1% пени они насчитают только за период с 19.07 по дату когда я уплатила, т.е. 20.08.2013.
Підкажіть, будь ласка, заплатила ЄСВ по ЗП і за підприємця в інший район. Підприємець є інвалідом. ЄСВ можуть зарахувати в потрібний район, якщо звернутися із заявкою??
Quote
nazarec303
Підкажіть, будь ласка, заплатила ЄСВ по ЗП і за підприємця в інший район. Підприємець є інвалідом. ЄСВ можуть зарахувати в потрібний район, якщо звернутися із заявкою??

Я вам відповіла в іншій темці...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
nazarec303
Підкажіть, будь ласка, заплатила ЄСВ по ЗП і за підприємця в інший район. Підприємець є інвалідом. ЄСВ можуть зарахувати в потрібний район, якщо звернутися із заявкою??

Я вам відповіла в іншій темці...

Ось тут...[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038700000000003