Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виплата дивидендов и НДФЛ

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги, очень нужна помощь! Буду впервые платить дивиденды учредителю- физ лицу.
Уже во всем разобралась, но вот надо платить НДФЛ 5% и не знаю, на какой счет налоговой. Пересмотрела все счета, вроде подходит этот Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата, но меня смущает то, что на этот же счет мы платим НДФЛ при аренде авто confused smiley
Возможно для этих налогов есть один счет? Подскажите, пожалуйста

извините за виплата, спешила tongue sticking out smiley

Все верно, я на этот счет отправляю


Податок на доходи фізичних осіб на дивіденди та роялті 11010300
Да я всегда платила на этот счет, код 11010400
Quote
_GANS_
Податок на доходи фізичних осіб на дивіденди та роялті 11010300
у нас в налоговой под кодом 11010300 значится Податок на доходи фізичних осіб із доходів у формі заробітної плати шахтарів-працівників

Посмотрела только что здесь - [kr.minrd.gov.ua]
Под кодом 11010300 - Податок на доходи фізичних осіб із доходів у формі заробітної плати шахтарів-працівників
я тоже проверила - код 11010300
11010400 - да, именно этот код у меня под Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

Quote
Аллуча
я тоже проверила - код 11010300
хотела сказать что не тот счет
spinning smiley sticking its tongue out я из Одессы, возможно в каждом регионе по-своему

бюджетная кодировка - одна для всех
то народ может старые коды вытащил

вам нужен 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

Девочки, спасибо всем БОЛЬШОЕ ! smileys with beer

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999999