Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

!!! ЕСВ в сентябре: платим взносы с зарплаты и аванса за сентябрь в ПФ, подаем отчет за август в ПФ

Відправлено користувачем lgv1001 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а тяжело снять трубку и набрать свой ПФ и спросить у них?
или же почитать официальное письмо Минздоха с ПФ?

+100, а то потом будет ОБС smiling smiley
Quote
Klubnika
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а тяжело снять трубку и набрать свой ПФ и спросить у них?
или же почитать официальное письмо Минздоха с ПФ?

+100, а то потом будет ОБС smiling smiley
А если сегодня они говорят одно, а завтра другое?
И вообще, я не верю телефонным трубкам. Я даже не знаю точно, кто мне там ответит, и если он соврет, а я ему поверю, я никогда ничего не докажу.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Чувствется сильно влияние магнитных бурь.
Толи погода так влияет на людей.
Конец рабочего дня! Допиваем свой чай и домой!


Quote
Монна Нонна
Quote
Klubnika
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а тяжело снять трубку и набрать свой ПФ и спросить у них?
или же почитать официальное письмо Минздоха с ПФ?

+100, а то потом будет ОБС smiling smiley
А если сегодня они говорят одно, а завтра другое?
И вообще, я не верю телефонным трубкам. Я даже не знаю точно, кто мне там ответит, и если он соврет, а я ему поверю, я никогда ничего не докажу.

Уси брешуть winking smiley
Quote
Klubnika
Quote
Монна Нонна
Quote
Klubnika
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а тяжело снять трубку и набрать свой ПФ и спросить у них?
или же почитать официальное письмо Минздоха с ПФ?

+100, а то потом будет ОБС smiling smiley
А если сегодня они говорят одно, а завтра другое?
И вообще, я не верю телефонным трубкам. Я даже не знаю точно, кто мне там ответит, и если он соврет, а я ему поверю, я никогда ничего не докажу.

Уси брешуть winking smiley

Верь на слово, если подпись и печать сопутствуют ему (с)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
В пн увольняли сотрудника, налоги оплатила не старые счета, в банке деньги выдали без проблем. Отчет вчера сдала, квитанции пришли все. Никаких проблем и вопросов. Пока...
Только что звонила в свой ПФ (Донецк) тоже сказали отчет за август сдавать им и платить пока им.
Есть жеж совместное письмо Миндоходов и ПФУ...

До конца сентября все по-старому..

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
А кто знает, что делать 19-20 сентября при выплате аванса за 1-ю половину сентября. Куда платить???
Говорят, что в сентябре все по старому smiling smiley
И 19, и 20, и 21 числа ... аж до 30, я так думаю smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
sirena007
А кто знает, что делать 19-20 сентября при выплате аванса за 1-ю половину сентября. Куда платить???

да прочитайте пару постів вище. Написано ж - цей місяць все як раніше. В ПФ і на старі рахунки
вобщем ясно, что дело темное. Надо будет ближе к авансу звонить узнавать.
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 30.08.2013 р. N 11149/5/99-99-17-03-01-16,
N 22777/03-01


Головним управлінням Міністерства доходів і зборів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі
Міжрегіональному головному управлінню Міндоходів - Центральному офісу з обслуговування великих платників
Головним управлінням Пенсійного фонду України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі


Про адміністрування єдиного внеску
У зв'язку з набранням чинності законами України від 04 липня 2013 року N 404-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи" та від 04 липня 2013 року N 406-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи" Міністерство доходів і зборів України та Пенсійний фонд України повідомляють.
З урахуванням положень пункту 3 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи" опрацьовується питання продовження розпочатих органами Пенсійного фонду України процедур адміністрування стосовно прийняття та оброблення звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників до 30 вересня 2013 року.
Звертаємо увагу платників єдиного внеску, що відповідно до статті 6 Закону України від 08 липня 2010 року N 2464 "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року N 22-2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2010 року за N 1014/18309, строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску - не пізніше 20 вересня.

Міністр
доходів і зборів України О. В. Клименко
В. о. Голови правління
Пенсійного фонду України В. О. Кравчук
весь сентябрь -все только в ПФ,и отчет и налоги.
Создается впечатление, что административная реформа по ЕСВ медленно идет ко дну...

[www.buhgalteria.com.ua]
я так понимаю, у кого как! Звонила в свой пенсионный, в Житомирской области, сказали, что до января 2013г. все по старому! smiling smiley



Семь раз - откати, один раз - проведи!
как может быть по - разному в одной стране и по одному налогу.
Не мутите воду раньше времени.
сентябрь все по-старому, закончится сентябрь будем смотреть что дальше.
alenta , Вы имели ввиду до января 2014 года?
ой, 2014г., Господи, оппечаталась!!!



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Подскажите у кого Арт-звіт, отправляю отчет в ПФУ,а приходит вот это:

Ви надали звіт за період 08.2013, який не відповідає можливому звітному періоду для вказаного типу звітів. У відповідності до Постанови Правління Пенсійного фонду України №24-1 від 10.12.2012р. та №12-1 від 22.07.2013р. даний тип звітів (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України) подається до органів Пенсійного фонду України за звітні періоди з 01.2013 по 06.2013 включно.
При необхідності сформуйте відповідний звіт і надішліть його до центру обробки електронних звітів Пенсійного фонду України.

Это при том что я с сайта скачала сертификат новый и новые шаблоны...

Не могу понять чего не хватает для отправки отчета?
Сообщение написано исходя из того, что отчеты за июль уже должны якобы подаваться в ГНИ.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
да нет, скорее всего это старая форма отчета, она вроде с 1 июля 2013г изменилась.
У меня еще такого не было в 10:39 подала отчет в ПФУ в 13:03 пришла квит. №2.Под конец решили работать быстрей....
Может у кого-то и до 2014 всё по-старому, а мне сегодня по телефону в ПФУ (Киевская обл.) сказали, что у них информация меняется каждый день и пока, до 20, всё по-старому, а после 20-го нужно обяз. позвонить и узнать нет ли новостей.confused smiley
Мне вчера звонили с налоговой по поводу долга по ЕСВ. Я попросила свериться. Они говорят сверьтесь с пенсионным, они нам только остатки передали. Сегодня ходила на сверку в ПФ. Говорят по поводу передачи дел звонить узнавать. Когда это случится не известно но октябрь они не исключают.
Quote
kurumba
Подскажите у кого Арт-звіт, отправляю отчет в ПФУ,а приходит вот это:

Ви надали звіт за період 08.2013, який не відповідає можливому звітному періоду для вказаного типу звітів. У відповідності до Постанови Правління Пенсійного фонду України №24-1 від 10.12.2012р. та №12-1 від 22.07.2013р. даний тип звітів (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України) подається до органів Пенсійного фонду України за звітні періоди з 01.2013 по 06.2013 включно.
При необхідності сформуйте відповідний звіт і надішліть його до центру обробки електронних звітів Пенсійного фонду України.

Это при том что я с сайта скачала сертификат новый и новые шаблоны...

Не могу понять чего не хватает для отправки отчета?

Скорее всего Вы отправили старый отчет тип отчета: (Е04F),а Вам надо установить новые шаблоны ( тип отчета будет (E04G))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001