Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

!!! ЕСВ в сентябре: платим взносы с зарплаты и аванса за сентябрь в ПФ, подаем отчет за август в ПФ

Відправлено користувачем lgv1001 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Подскажите пожалуйста,отчёт в Медок за июль подала в старой форме 13 августа и пришла квитанция что принят,а когда зашла вчера в Медок(чтобы сделать новый отчёт)и обновила его- отчёт горит красным sad smiley ,а вверху появилась новая форма sad smiley Обновление Медок с новой формой пришло 13 августа уже после подачи мной, вопрос-Почему отчёт приняли в ПФ? если форма не правильная? В Налоговой всегда присылали отказ с ссылкой,что ни та форма.
Никаких декретчиков нет -всего два сотрудника, что делать? Это наверно штраф? Но ведь отчёт принят и на нём есть пометка- Принятый и - Нет ошибок .
Начила читать про штрафы:
-за неподачу, несвоевременную подачу, подачу не в установленной форме отчетности, территориальным органом Пенсионного фонда налагается штраф в размере десяти необлагаемых минимумов доходов граждан (170 грн.);
- Нарушение порядка начисления единого взноса, страховых взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование, неподача, несвоевременная подача, подача не по установленной форме отчетности относительно единого взноса, страховых взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование или подача недостоверных данных, которые используются в Государственном реестре общеобязательного государственного социального страхования, прочей отчетности …влекут за собой наложение штрафа от двадцати до тридцати необлагаемых минимумов доходов граждан (340 – 510 грн.)
Вам надо обратится к инспектору вашему. Но я думаю, что штрафа не будет. У нас принимали отчет в старом виде до 12-го, а с 13-го уже новый отчет, а старый не принимали. В вашем случае у вас есть квитанция о приеме. Я думаю, что волноваться не надо.
Quote
TanyaF
Подскажите пожалуйста,отчёт в Медок за июль подала в старой форме 13 августа и пришла квитанция что принят,а когда зашла вчера в Медок(чтобы сделать новый отчёт)и обновила его- отчёт горит красным sad smiley ,а вверху появилась новая форма sad smiley Обновление Медок с новой формой пришло 13 августа уже после подачи мной, вопрос-Почему отчёт приняли в ПФ? если форма не правильная? В Налоговой всегда присылали отказ с ссылкой,что ни та форма.
Никаких декретчиков нет -всего два сотрудника, что делать? Это наверно штраф? Но ведь отчёт принят и на нём есть пометка- Принятый и - Нет ошибок .
Начила читать про штрафы:
-за неподачу, несвоевременную подачу, подачу не в установленной форме отчетности, территориальным органом Пенсионного фонда налагается штраф в размере десяти необлагаемых минимумов доходов граждан (170 грн.);
- Нарушение порядка начисления единого взноса, страховых взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование, неподача, несвоевременная подача, подача не по установленной форме отчетности относительно единого взноса, страховых взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование или подача недостоверных данных, которые используются в Государственном реестре общеобязательного государственного социального страхования, прочей отчетности …влекут за собой наложение штрафа от двадцати до тридцати необлагаемых минимумов доходов граждан (340 – 510 грн.)

Не переймайтесь, якшо у вас не було лікарняних по вагітності,
то все нормально - то просто Медок показує шо здано по старій
формі...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Была та же ошибка, инспектор вообще сказала все правильно, а в отделе персонификации, сказали как хотите, можете прислать новую.
Quote
Buhgalter2012
Была та же ошибка, инспектор вообще сказала все правильно, а в отделе персонификации, сказали как хотите, можете прислать новую.
если сейчас прислать новую, то может быть штраф ,т.к. срок за июль уже вышел -конечно в суде можно доказать,что это ни Ваша ошибка ,а из-за сбоев программ , но это всё долго. Я сегодня позвонила на Медок, они сказали ,что если есть квитанция №2 с 00 - что принят и правильно, то всё впорядке, просто программа видит,что он старый и всё по этому он красным и горит.
Quote
TanyaF
Quote
Buhgalter2012
Была та же ошибка, инспектор вообще сказала все правильно, а в отделе персонификации, сказали как хотите, можете прислать новую.
если сейчас прислать новую, то может быть штраф ,т.к. срок за июль уже вышел -конечно в суде можно доказать,что это ни Ваша ошибка ,а из-за сбоев программ , но это всё долго. Я сегодня позвонила на Медок, они сказали ,что если есть квитанция №2 с 00 - что принят и правильно, то всё впорядке, просто программа видит,что он старый и всё по этому он красным и горит.

Так і я ж про це писала вище - не вірять, мабуть...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Клотильда
а как долго сейчас квитанции идут ?

Мне перава квитанция пришла почти сразу, а вторая шла сутки.
(Отчет отправляла вчера через медок.)
Та нічого нового не було...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Котег :-)
братцы, а бланк ЕСВ за август тот же, что за июль, или новый?

новый- новый. Там таблице 1 добавились декретные начисления и отчисления с них
Ну так цей тіпа новий був ще за липень, в кого були декретні і
хто здав по старій формі треба було перездавать уже по новій...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Тигрина Львовна
Quote
Котег :-)
братцы, а бланк ЕСВ за август тот же, что за июль, или новый?

новый- новый. Там таблице 1 добавились декретные начисления и отчисления с них
спасибки!
а яки номери рядков не подскажете?
2.4.1 і 3.4.1 це для нарахування і 4.4 і 5.6 для утримання



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А скажите пожалуйста,какие новости в плане платежей ЕСВ за сентябрь?
Платим по старому-в Пенсионный пока?
А то ж надо аванс платить сотрудникам...
Это точно?А то здесь где-то проскальзывала информация, что после 20-го числа надо уточнять в ПФ...
На сайте ПФУ посмотрела - в нашем ПФУ счета не поменялись, оплатила на них, завтра поеду забирать аванс, надеюсь банк выдаст.
Quote
Anastasia1410
На сайте ПФУ посмотрела - в нашем ПФУ счета не поменялись, оплатила на них, завтра поеду забирать аванс, надеюсь банк выдаст.

А разве счета в ПФ должны быть(новые)?
Это ж в налоговой надо будет узнавать.Или я чего-то не поняла((
Quote
meg
Quote
Anastasia1410
На сайте ПФУ посмотрела - в нашем ПФУ счета не поменялись, оплатила на них, завтра поеду забирать аванс, надеюсь банк выдаст.

А разве счета в ПФ должны быть(новые)?
Это ж в налоговой надо будет узнавать.Или я чего-то не поняла((
Вы правы. Но я погуглила в поисках инфы о новых счетах, ничего не нашла и пошла на сайт ПФУ в раздел "Расчетные счета для уплаты ЕСВ".
А если регстрация в ПФ - Оболонский р/н г. Киева, а регистрация в налоговой - Киевский р/н г Харькова, то куда с октября платить ЕСВ?
Нигде внятно ответить не могут.


_________________________________________________________________
Никогда не спорьте с дураками: опустят до своего уровня и одержат победу за счёт опыта
Мінсоцполітики: З 1 жовтня адміністрування єдиного соціального внеску повністю перейде до Міністерства доходів і зборів




З початку року Пенсійний фонд зібрав 123 млрд. грн. єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Микола Шамбір.

„За січень – серпень до Пенсійного фонду надійшло 123 млрд. грн. ЄСВ, що становить 100,8% від плану надходжень. Якщо ж порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то надходження зросли на 7,3 млрд. грн. або 6,5%”, - сказав він.

Водночас Микола Шамбір нагадав, що 11 серпня набрав чинності Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи», відповідно до якого функція адміністрування ЄСВ передана від Пенсійного фонду до Міністерства доходів і зборів України. Водночас, за його словами, щоб забезпечити безперебійну роботу в цьому напрямку та уникнути проблем з обліком платежів та здійсненням розрахунків, було ухвалено рішення, що до 30 вересня включно ці функції продовжуватиме виконувати ПФУ.

„Тобто з 1 жовтня прийняття звітності про суми нарахованого ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та облік сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників здійснюватимуть органи Міністерства доходів і зборів. Нині завершується передача необхідних документів та баз даних до структурних підрозділів цього Міністерства”, - сказав він.

Микола Шамбір також зазначив, що на даний час відбувається координація спільних дій між ПФУ та Міндоходів та зборів при проведенні позапланових перевірок у зв’язку з припиненням діяльності юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

Довідка.

Відповідно до Положення про Пенсійний фонд України ПФУ є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики.

[www.mlsp.gov.ua]
Міністерство доходів і зборів України повідомляє, що з метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» 19 вересня було відкрито нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску.

Відкриті рахунки заблоковані, про введення їх в дію буде повідомлено додатково.

З остаточного вирішення усіх питань щодо рахунків, на які буде перераховуватися єдиний внесок, платникам слід звертатися до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.

Нагадаємо, що у вересні всі процедури щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників здійснює Пенсійний фонд, тому саме на його адресу потрібно надсилати звіти про суми нарахованого соцвнеску.

[minrd.gov.ua]
Сегодня общалась с нашим районным отделом ПФУ в Житомирской области. Я им звонила по другому поводу, а под конец решила заодно прощупать почву насчет перехода в ГНС. Они спокойны как удавы. "Ну да, з першого числа адміністрування вже буде в податковій... а поки що платити нам, а потім вже їм.... а там подивимось, як воно буде..."

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я сьогодні була в Києво-Святошинському ПФ - сказали
завтра передають базу в податкову. Я закриваю одного ФОПа,
то сказали до 2010 року перевіряють вони і дають довідку,
а далі вже тільки податкова... про платежі ще самі не знають...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000457