Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відшкодування ПДВ. Необхідна консультація

Відправлено користувачем Eujenio 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Статтею 200.4 Податкового кодексу передбачено: "бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг..."
Входить чи ні до фактично сплачених сум, суми ПДВ які були погашені при розрахунках у не грошовій формі (взаємозалік зустрічних вимог, розрахунки шляхом виписки повідомлення (авізо) та інше)?
Quote
Eujenio
Входить чи ні до фактично сплачених сум, суми ПДВ які були погашені при розрахунках у не грошовій формі (взаємозалік зустрічних вимог, розрахунки шляхом виписки повідомлення (авізо) та інше)?

Ні.
Які можливі санкції з боку податкової за включення таких сум до відшкодування (р.23)?


Такие же как и за занижение обязательства или завышение налогового кредита.
А по-конкретней можно?
Снятие возмещения и 25% штрафа если не ошибаюсь?
А если большая сумма, то по итогам работы налоговой полиции какие санкции?
У нас нет налоговой полиции))
Вы хотите услышать, что у Вас покушение на хищение из бюджета средств?
Можно возместить только уплаченное деньгами. Даже поставленное в кредит по первому событию поставке нельзя, если оплаты не было
Quote
O.O.
У нас нет налоговой полиции))
Вы хотите услышать, что у Вас покушение на хищение из бюджета средств?

ага, полиция - то в Рассееsmiling smiley
у нас - родная милиция

когда-то в далеком 2010 году меня тягали в эту приятнейшую инстанцию и именно по такому вопросу
че-то нахомутали мы в деке с возмещением, но потом уточнились, но меня потом еще целый месяц приглашал следователь на допросы на тему "расскажите, как вы хотели обмануть государство"

Quote
Eujenio
Снятие возмещения и 25% штрафа если не ошибаюсь?

25% якщо перший раз Вам знімають бюджетку (з періода дії ПКУ), якщо повторно - то 50%!.
Quote
tax_agent
Quote
O.O.
У нас нет налоговой полиции))
Вы хотите услышать, что у Вас покушение на хищение из бюджета средств?

ага, полиция - то в Рассееsmiling smiley
у нас - родная милиция

когда-то в далеком 2010 году меня тягали в эту приятнейшую инстанцию и именно по такому вопросу
че-то нахомутали мы в деке с возмещением, но потом уточнились, но меня потом еще целый месяц приглашал следователь на допросы на тему "расскажите, как вы хотели обмануть государство"
так отож sad smiley
Quote
Eujenio
А если большая сумма, то по итогам работы налоговой полиции какие санкции?

[club.dtkt.com.ua]
Всем спасибо за ответы. А про полицию, то забыл ее в кавычки поставить ""
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000395