Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Расчет корректировки количественных и стоимостных показателей к налоговой накладной

Відправлено користувачем Ksunyasha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Ще кусочок не скопіювала...

Тобто, у разi якщо податкова накладна, що виписана на першу подiю за операцiєю з постачання iмпортованих товарiв, мiстить коди УКТ ЗЕД, якi пiсля оформлення ВМД уточнено, то пiсля змiни коду УКТ ЗЕД фактично вiдбувається змiна номенклатури товару.

Змiна номенклатури товарiв також є змiною суми компенсацiї вартостi товарiв, оскiльки один вид товарiв кiлькiсно або вартiсно зменшується, а iнший — на вiдповiдну кiлькiсть або суму збiльшується.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, ну, понятно что выписавать РК нужно и основание для этого изменение номенклатуры. Мне не понятно в РК нужно одной строчкой снять старый товар, а в другой строчке поставить новый со знаком +. (Так делала раеньше)
Я не могу понять почему в консультации сказали РК снть номенклатуру и этой датой выписать НН. Так это же не первое событие.
Шустрик, ну, понятно что выписывать РК нужно и основание для этого изменение номенклатуры. Мне не понятно как сейчас это делается: в РК нужно одной строчкой снять старый товар, а в другой строчке поставить новый со знаком +. (Так делала и раньше). Тогда не понятна консультация: РК снять номенклатуру и этой датой выписать НН, вписав номенклатуру с кодамиУКЗД. Так это же не первое событие.
Кстати, к ВМД ни я, ни поставщик не имеем никакого отношения. Просто бух поздно дала коды, когда сроки регистрации уже прошли.


Ну я ж не знала шо ви просто пізно отримали...eye rolling smiley

А у вас ще термін для коригування є?!?!?!
Якшо є то реєструйте вірну ПН, не зважаючи на номер,
а та хай висить собі в реєстрі...
Якшо ж термін реєстрації скінчився, то нову ПН нехай
ваш покупець подає з додатком 8...

Тільки не забудьте обов'язково відповісти на запит
здохликів (якшо він буде) щодо тієї зареєстрованої
ПН - шо то помилка...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой помилочка...
///А у вас ще термін для коригування є?!?!?!///
читать як
А у вас ще термін для реєстрації є?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Аванс получен в начале июля, товар к нам зашел в конце июля, соответственно и отгрузили мы товар в конце июля.
Quote
Афіна
Аванс получен в начале июля, товар к нам зашел в конце июля, соответственно и отгрузили мы товар в конце июля.

Я бы сделала так:
датой отгрузки выписала РК к предоплатной НН с причиной "изменение кол-ва" и полностью сняла все позиции
РК зарегить
датой отгрузки выписала новую НН на позиции с кодами и зарегила.
Это рекомендации налоговиков.
Но поскольку сумма операции не меняется, то как по мне, можно минус без кода и плюс с кодом сразу отразить в одном РК с конечным итогом "ноль" без выписки второй НН. Это не будет ошибкой.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999