Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЕСВ и новое рабочее место

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Создана новая фирма и принят в штат директор.
вопрос: надо ли в таблице 5 указывать дату создания нового рабочего места
в инструкции пишут:

Реквізит 11. Дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник - заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, яке створене у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, який створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника. Дата (число місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин.

где-то я слышал, что надо указывать если зарплата больше 3-х минималок. или я что-то путаю?
На семінарі розказували шо ця графа передбачена для тих,
хто потім (через рік) претендуватиме на пільги по ЄСВ за
це створене нове робоче місце... А отримать цю пільгу мають
право при виконанні певних умов, серед яких і не менш ніж
три мінімальних зарплата...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


У нас тоже новое предприятие, я показывала "Новостворене" место, так как у нас получается каждое место новое, не смотря на уровень з/п и возмещение ЕСВ. Уже прошла проверку Пенсионным фондом, ни каких замечаний.

Я також подавала звіт і там вказувала нове робоче місце, тому як в штатний розпис ввели нову посаду і прийняли нову людину. Не претендую на відшкодування.
Если вчитаться в методику, то вроде показывать надо, но...
Я в июне показала новое раб.место в табл.5 и в табл.1, а в табл.6 пропустила, не показала. Звонила в ПФ, спросила как исправить. Сказали, что если не претендуем на возмещение, показывать не надо. Пересдала отчет без нового раб.места. Еще слышала, что если показали новое раб.место, его нужно показывать каждый месяц в течение года (наверное в табл.6). Так зачем лишняя морока, если на возмещение не претендовать.
Quote
Blick
Если вчитаться в методику, то вроде показывать надо, но...
Я в июне показала новое раб.место в табл.5 и в табл.1, а в табл.6 пропустила, не показала. Звонила в ПФ, спросила как исправить. Сказали, что если не претендуем на возмещение, показывать не надо. Пересдала отчет без нового раб.места. Еще слышала, что если показали новое раб.место, его нужно показывать каждый месяц в течение года (наверное в табл.6). Так зачем лишняя морока, если на возмещение не претендовать.
Его в течении года нужно показывать если претендуешь на возмещение, а если нет, тогда только в месяце когда это место было создано.

В общем странный показатель. Можно заполнять, можно не заполнять.... Все как всегда в нашей стране.
лучше показывать.
мне инспектор (г. Донецк) говорила, что отображать нужно только в месяце приема. дальше не нужно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0005210000000001