Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Медок - непрочитані повідомлення

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Медок мені видає , що я маю непрочитані повідомлення - потім півдня їх завантажує, а далі я не знаю де їх шукати confused smiley хто мав з цим справу і знає де ці повідомлення зберігаються - відгукніться будь ласка, а то ж навіть не знаю від кого вони і який їх зміст...
Да, появились недавно у них такие приколы, за день раз 5 мелькает, а читать нечего. Или я тоже не знаю где искать?
у меня такая же фигня. Пыталась убрать этот значок, но после открытия программы он все-равно появляется. Теперь каждый раз закрываю его, а то мигает и мешает.


Дівчата це можуть буть повідомлення Медок-інформ...
внизу в правому куточку моргає жовтеньким сота...
Нажать на неї правою кнопкою миші і потім вихід...
Або просто Медківці посилають свої доки, якшо
недавно проплачувались їм за ліцензію... вони ж
понтом економлять ліс...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, в мене демо-версія... тому не думаю що це документи від Медка... хоча хто його зна, що воно взагалі таке confused smiley
просто після рекламної кампанії Міндоходу про "онлайн-перевірки і т.п." якось страшнувато стає... а може це якесь повідомлення від податкової... а я не можу його знайти і прочитати eye popping smiley smiling smiley
Та нєєє... вони, я думаю, через демо не зможуть
вам нічого послати...це як обмін між собою електр.
документами - в демо-версії неможливий...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, може й так... поживем-побачим... надіюсь з новим оновленням цей баг заберуть
те, що не в мене одної такЕ, вже більш-менш мене заспокоїло )))
У меня точно так же. Только никак на медок не позвоню. Позвоню, выясню, отпишусь
и у меня такая фигня, но почему-то по одной фирме, по другой не моргает. сегодня горел аж красным - прочти меня, принимаю, а писем нет, или не вижу.
1. Если оплатили за ключи или прочее, даже в Демке приходят доки (Первинні документи - Реєстр первинних документів)
2. Справки и письма (Довідки державних органів)

Еще когда находитесь на вкладке Головне меню посмотрите где мигает синяя точка, она указывает в каком разделе и какой док не посмотрели.
Quote

"Медок мені видає , що я маю непрочитані повідомлення"
Зайдіть через поштову програму на свою пошту і подивіться, скоріш за все там є непрочитані повідомлення, але які не стосуються ні податкової ні пенсійного. Тобото Медок-інформер думає-що це щось нове, а у процесі завантаження не може розпізнати і залишає його непрочитаним.
Quote
Шустрик
Та нєєє... вони, я думаю, через демо не зможуть
вам нічого послати...це як обмін між собою електр.
документами - в демо-версії неможливий...
Зможуть, мені один раз довідку так вислали про те, що я забула сплатити земельний податок.
Я звонила в поддержку медка. сказали, что я должна нажать F9 - принять сообщения. Если их нет то просьба не обращать внимание.
Спросила, может налоговая что-то пытается рассылать, мне сказали что нет, это не налоговая это их программа.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997