Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

простроченная дебиторка

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Наше ТОВ "А" виконало роботи для іншого ТОВ "Б". Є акт виконаних робіт, датований груднем 2010 р. Але ТОВ "Б" не розрахувалося з нами.
Два роки вони все обіцяли, а з січня цього року ми декілька раз надсилали їм претензії - жодної відповіді, подали в суд. Але за цей період поки шла переписка ТОВ "Б" встигло чотири рази змінити адресу і припинити діяльність. У пошуку в ЄДР написано:"припинення юридичної особи в результаті реорганізації".
Як тепер бути із дебіторською заборгованістю?
При реорганізації обов'язково має бути правонаступник (я так думаю, тим більше що є триваючий судовий процес).
конечно есть правонаступнык при реорганизации. тем более срок не прошел давности smiling smiley


находите правонаступныка, поднимайте его устав, там будет информация о правонаступныцтве
як знайти правонаступника?
Quote
інночка
як знайти правонаступника?
я думаю найпростіше у ЄДР ЮО та ФОП, якщо там нема такої інформації, то з офіційним запитом до держреєстратора.
В ЄДР такої інофрмації немає. Отже, нам потрібно звернутися із запитом до держреєстратора. Спробуємо.
Всім велике спасибі за допомогу!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038199999999999