Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перерозподіл вхідного ПДВ

Відправлено користувачем marishka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Скажіть будь ласка, наше підприємство виконує послуги, що не оподатковуються пдв, а тепер продало товар з пдв,
і податковий кредит у мене є тільки на проданий товар.
Чи можу я не робити перерозподіл вхідного ПДВ, а включити 100% до товарів, якщо у мене всі витрати по послугам і всі вхідні витрати по товару чітко визначені?
перерозподілу підлягає те, що приймає участь в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях. Товар ви купили з ПДВ і продаєте з ПДВ. То звичайно що все вхідне ПДВ по товару іде до ПК
Розподіляти можна якісь послуги (типу оренда, телефон...)

Quote
Galla
Розподіляти можна якісь послуги (типу оренда, телефон...)

скорее нужно, чем можно


Quote
Котег :-)
Quote
Galla
Розподіляти можна якісь послуги (типу оренда, телефон...)

скорее нужно, чем можно

Олексію, ви як завше праві :=)

В мене інше питання : продаємо як товар з ПДВ , так і (тепер уже програмне забезпечення тимчасово звільнене від ПДВ) відповідно і постачальники нам його продають без ПДВ, чи потрібно мені подавати розрахунок пропорційного розподілу ПК?
на гарячій лінії сказали що потрібно, я подала, а тепер уже сумніваюсь.
у мене все набагато простіше - оренда у мене без пдв, а всі інші витрати (відрядження, ремонт авто, бензин) лягають на неоподатковувані послуги і вхідний пдв я не відокремлюю,
приходить імпортний товар - я плачу пдв на митниці і це є мій пк, я його продаю і маю пз
тобто, ніякого перерозподілу вхідного пдв нема .....
Quote
rainy_days
В мене інше питання : продаємо як товар з ПДВ , так і (тепер уже програмне забезпечення тимчасово звільнене від ПДВ) відповідно і постачальники нам його продають без ПДВ, чи потрібно мені подавати розрахунок пропорційного розподілу ПК?
на гарячій лінії сказали що потрібно, я подала, а тепер уже сумніваюсь.

розподіл тільки щодо адміністративних чи якихось інших спільних витрат - повторюся - оренда, телефон,тощо

підкажіть, якщо підприємство здає декларацію перший раз - воно зареєструвалось платником пдв не з 1го числа, то ми здаємо за 2 місяці

а в самій декларації є можливість вказати період чи ставити серпень?
Quote
marishka
підкажіть, якщо підприємство здає декларацію перший раз - воно зареєструвалось платником пдв не з 1го числа, то ми здаємо за 2 місяці

а в самій декларації є можливість вказати період чи ставити серпень?

точно не з 1 числа :=))?

ви здаєте за період,який становить місяць і решту попереднього місяця. Два місяці ніяк не буде).

в деці пишете звітний місяць - серпень, ще реєстр не забудьте здати певно за період (якщо є можливість так його сформувати)

або два реєстри - за серпень і кусочок липня

зрозуміло
за липень реєстр здано вчасно
а декларацію здаю за 2 місяці
на гарячій лінії знову кажуть що треба подавати розрахунок .
Quote
rainy_days
В мене інше питання : продаємо як товар з ПДВ , так і (тепер уже програмне забезпечення тимчасово звільнене від ПДВ) відповідно і постачальники нам його продають без ПДВ, чи потрібно мені подавати розрахунок пропорційного розподілу ПК?
на гарячій лінії сказали що потрібно, я подала, а тепер уже сумніваюсь.
Если есть облаг и необл операции необходимо делать перераспределение нк, (т е перераспределяете аренду телефон, интернет и тд), у меня то же без ндс по!но вот у меня другого рода вопрос: если в этом месяце не было продаж без ндс, нужно ли в этом месяце перераспеределять??прерывать цепочку?просто я точно знаю что в сентябре опять перераспределать!
І мені цікаво, чи треба такий розрахунок щомісяця подавати?
скажіть будь ласка:
ви вказуєте в дек-ї в строчці 10.2 суму придбаних з пдв товарів/послуг що слугують для здійснення операцій що не опод. пдв?
а як їх вказуєте в реєстрі, заповнуєте кол. 8, 15 , 16?
Quote
rainy_days
І мені цікаво, чи треба такий розрахунок щомісяця подавати?

тоді, коли 15.1 заповнено

переспрошу, извените, т е если нет необлаг продаж то делать перераспределение не нужно в этом месяце?как я понимаю только когда возникают необл/обл операции?
скажіть, чи можна не заповнювати строчку 10.2 ?
я не заповнювала, але кажу конкретно про себе.
я попробувала зробити в 1 с - так мені програма збільшила податковий кредит
що ж його робити - змінити вручну чи взагалі його не вказувати цю 10.2.......
ура, я поменяла статью в 1 с и мне оформила правильно реест нн!1
теперь у меня сумма в строчке 10.2 указана в реестре графа 15, 16!!smileys with beer
Quote
marishka
скажіть будь ласка:
ви вказуєте в дек-ї в строчці 10.2 суму придбаних з пдв товарів/послуг що слугують для здійснення операцій що не опод. пдв?
а як їх вказуєте в реєстрі, заповнуєте кол. 8, 15 , 16?

швидше певно 8,11 та 12

нет, в моем случае поставка услуг "за межами митнои територии украини"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068900000000005