Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кінцевий споживач, як контрагент

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Монна Нонна

А як він платить через термінал?

Набирає номер нашого розрахункового рахунка, вказує в призначенні платежу номер замовлення і поміщає в термінал купюри....
Quote
Oleg_s
Quote
Монна Нонна

А як він платить через термінал?

Набирає номер нашого розрахункового рахунка, вказує в призначенні платежу номер замовлення і поміщає в термінал купюри....

ІМХО, на таке потрібно РРО sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote

Тому що його потрібно проводити через РРО проводкою Дт 30 Кт 70, без 36-го рахунку.
Якщо оплата через банк або через ПКО, то ви завжди знаете його ім"я, отже, проводите через 36 рахунок як Пупкіна Васю івановича.
. Хто буде заявляти про неможливість ідентифікувати покупця? Податкова? Їй байдуже... покупець також навряд чи буде комплексувати через те, що в своїй деці і реєстрі ви його ніяким чином не виділили серед іншої подібної "біомаси". Ідентифікувати покупця при, скажімо,поверненні товару можна по тій же квитанції отриманій від терміналу, де зазначене призначення платежу, а також іншим докам...Якщо не хоче ТС вести довідник покупців то нехай його не веде... До того ж ніхто не заважає мені, при купівлі унітазу представитись Миколою Азаровим, скажімо... ну чи Кінцевим Володимировичем Споживачем.


До того ж, якби з такими платежами була проблема то банк просто їх би не пропускав і з підприємством вже б давно звязалися...тут немає навіть чого гадати.
Quote
Монна Нонна
Quote
Oleg_s
Quote
Монна Нонна

А як він платить через термінал?

Набирає номер нашого розрахункового рахунка, вказує в призначенні платежу номер замовлення і поміщає в термінал купюри....

ІМХО, на таке потрібно РРО sad smiley

зачем? договора с банком на данный терминал нет

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Nine_Nine
До того ж, якби з такими платежами була проблема то банк просто їх би не пропускав і з підприємством вже б давно звязалися...тут немає навіть чого гадати.
Утверждение само по себе не верно. Если это не нарушение банковской дисциплины, но нарушение у плательщика (нужен РРО), то банку без разницы. Плюс были уже нарушения и с вебмани и с терминалами, так что массовость не доказательство. Но, по-моему, РРО все-таки не нужен, ибо расчеты не в местах покупки.
Quote

Плюс были уже нарушения и с вебмани и с терминалами, так что массовость не доказательство.
Тобто? Зобовязання відображається у повному обсязі, які можуть бути притензії? Гроші прийшли, в обліку відобразили. Відповідно до Закону про Захист прав споживачів продавець не має права обмежувати покупця у виборі форми оплати.
Quote
Nine_Nine
Quote

Плюс были уже нарушения и с вебмани и с терминалами, так что массовость не доказательство.
Тобто? Зобовязання відображається у повному обсязі, які можуть бути притензії? Гроші прийшли, в обліку відобразили. Відповідно до Закону про Захист прав споживачів продавець не має права обмежувати покупця у виборі форми оплати.
В данном случае говорим о том, что возможно нужен РРО. Если вдруг доказано, что нужен (?) - штраф за отсутствие РРО независимо от того, что обязательства отражены.
А в предыдущих прецедентах "массовой ошибки" было: 1) вебмани нельзя принимать на едином налоге; 2) для терминала нужна банковская лицензия при каком-то раскладе с договорами. Это я к тому, что "банк делает" не дает нам однозначно "по закону верно".
Думаю, тут мова не йде про питання необхідності РРО. Покупець отримав рахунок і оплатив його за власним бажанням...покупця ідентифікували як "кінцевого" і на цьому все.
Доброго дня
напишіть будь ласка,де можна більш детально прочитати про кінцевого споживача внормативній базі
Дякую
интересный вопрос!
детальнее можно?
могу порекомендовать гугл
в гуглі вже все перешукала(((
Тут така ситуація: фоп на загальній с-мі -діяльність в посередництві торгівлі паливом,продаємо юрособам по договору зі всім пакетом документів. А як правильно оформляти продаж для фізичної особи?( я виписую так само пакет документів і зазначаю прізвище імя контрагента, вони ж так само платять по рахунку,де видно їхні ПІП). Чи можу я такі продажі оформляти на "кінцевого споживача"?
працюю по безналу
А як ви спишете на кінцевого споживача, коли
у вас в банківській виписці видно ж від кого прийшов
платіж... Та й розписуватись же хтось має в виданих
документах, інакше як ви спишете в себе собівартість
проданого?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А коли можна застосовувати "кінцевого споживача2??
А для чого це вам?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
шоб знати,як пояснити директору, правильно і грунтовно шо "кінцевий споживач" нам не підходить)
Ну на мою думку викладених мною вище аргументів
більш ніж достатньо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
з того шо я начитала, я зрозуміла що, кінцевий споживач підходить для роздрібної торгівлі( для якої мае бути каса, готівка і спеціальні умови для проведення такої торгівлі) А в нас "посередництво в торгівлі паливом" я думаю що це ближче до оптової торгівлі, і немае каси,а всі операції проводяться по безналу, без РРО. І коли ми продаємо товар фізособам не платника податку, просто виписувати рахунок, видаткову і ПН з кодом 02 для себе.Договір з ними незаключаю,він якби усний. В банківській виписці коли надходять кошти ,бачу від кого і за що,згідно якого рахунку.
Напишіть, будь ласка чи я так думаю
І ще потрібно для себе сперш розібратись шо таке кінцевий
споживач і навіщо воно вам?!?!?! Ви хочете через постачання
кінцевому споживачу здобути якісь преференції з оподаткування,
чи якісь пільги?!?!?! Тоді потрібно просто вивчати Податковий кодекс
саме по тих питаннях, які ви перед собою ставите...

Загальноприйнято вважати - шо кінцевий споживач, це той
на кому закінчуєцця ланцюжок продажу... приклад...
хліб же можна купувати і для того шоб просто з'їсти і для
перепродажу в магазині, кафе і т.п.... Так от кінцевим споживачем
буде той, хто купив для попоїсти...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
просто є такі покупці,Які не хочуть вказувати свої дані
продажу конечному потребителю погут посчитать вам как розничную продажу, а она есть у вас в разрешенных видах деятельности?
так,є.
Моя знайома бухгалтер, говорить, що краще робити реалізацію і виписувати ВН і Пн на конкретні прізвища, і щоб так проходило по банківській виписці в проплаті
Quote
byx_mag
з того шо я начитала, я зрозуміла що, кінцевий споживач підходить для роздрібної торгівлі( для якої мае бути каса, готівка і спеціальні умови для проведення такої торгівлі) А в нас "посередництво в торгівлі паливом" я думаю що це ближче до оптової торгівлі, і немае каси,а всі операції проводяться по безналу, без РРО. І коли ми продаємо товар фізособам не платника податку, просто виписувати рахунок, видаткову і ПН з кодом 02 для себе.Договір з ними незаключаю,він якби усний. В банківській виписці коли надходять кошти ,бачу від кого і за що,згідно якого рахунку.
Напишіть, будь ласка чи я так думаю

Правильно ви думаєте, я навіть в таких випадках і рахунок не виписую...
Надійшли кошти - побачила в виписці - провела і зробила податкову.
Прийшло оплат за день від 20 чоловік - значить 20 ПН...

Quote
byx_mag
Моя знайома бухгалтер, говорить, що краще робити реалізацію і виписувати ВН і Пн на конкретні прізвища, і щоб так проходило по банківській виписці в проплаті

Правильно вона вам каже, тим паче ви пишете шо працюєте по безналу.
Банки неідентифіковані оплати не приймають зараз, завжди питають
прізвище платника, навіть коли від імені фірми платицця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
byx_mag
просто є такі покупці,Які не хочуть вказувати свої дані
А як же ви їм випишете накладну на товар та отримаєте оплату? Банк в будь-якому разі запитає прізвище.

Якщо здійснюввати анонімні продажі, то це тільки через РРО.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ёмое, что вы человека то никак понять неможете.

Он выписывает счет, большинство людей идет в Приватбанк, но не в окошко с надписью касса, а к апарату, типа терминал (такой большой экрат на ножке), похож на айбокс, засовует денежку, на экране набирает номер счета, и деньги падают на счет продавца, где он видит суму и согласно какого счета,а ФИО банк не указывает.

Тоесть продавец не принимает ни нал, ни карточку, отсюда нет поводов для РРО, он без контакта с покупателем получает деньги на р/р

И отсутсвие фамилии по той же причине, что терминал Привата не указывает фамилии, потому и безнал без фамилии

Люди вы когда в метро через айбок поплняете МТС или Киевстар, они то тоже получают деньги на р/с, ФИО ваших незнают,в глаза вас не видят и через кассовый аппарат операцию не проводят.
Quote
svetlovmih
Ёмое, что вы человека то никак понять неможете.

Он выписывает счет, большинство людей идет в Приватбанк, но не в окошко с надписью касса, а к апарату, типа терминал (такой большой экрат на ножке), похож на айбокс, засовует денежку, на экране набирает номер счета, и деньги падают на счет продавца, где он видит суму и согласно какого счета,а ФИО банк не указывает.

Тоесть продавец не принимает ни нал, ни карточку, отсюда нет поводов для РРО, он без контакта с покупателем получает деньги на р/р

И отсутсвие фамилии по той же причине, что терминал Привата не указывает фамилии, потому и безнал без фамилии

Люди вы когда в метро через айбок поплняете МТС или Киевстар, они то тоже получают деньги на р/с, ФИО ваших незнают,в глаза вас не видят и через кассовый аппарат операцию не проводят.

Таке дійсно може бути, але автор про це ні слова не сказала...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Все ли я правильно делаю :1. ЮРЕН 4группа оказывает услуги шиномонтаж ФО , наличные принимаю в кассу , выдаю корешок чека, кому надо, у себя акт на Иванова,,,? , НН на неплатника податку , без РРО, 2. Та же история предполагается со сдачей в аренду . Согласие на перс. данные могут быть по аренде ,там договор , пасп. данные , а шиномонтаж - ничего нет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046500000000001