Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДФО

Відправлено користувачем Andriy1989 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
ПДФО
Добрий день. Надайте будь ласка роз’яснення по такому питанню:
1. Працівник підприємства відзвітувався по звіту про використання коштів на суму 300 грн. (здійснено ремонт авто підприємства фізичною особою підприємцем) По звіту про використання коштів підлягає поверненню працівнику 300 грн. Проте працівнику від фізичної особи підприємця, яка здійснювала ремонт авто, не було видано підтверджуючих документів : копію свідоцтва про сплату єдиного податку та витягу з державного реєстру (чек видано). і змоги отримати вказані документи немає. в Єдиному Державному реєстрі підприємств і приватних підприємців вказаний ФОП є і вказано що не перебуває у процесі ліквідації. Чи необхідно, скільки та як утримувати ПДФО та ЄСВ, при відшкодуванні працівнику 300 грн за відсутності документів?
Re: ПДФО
А яким же ж документом він відзвітувався?!?!?!confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДФО
Звіт про використання коштів виданих під звіт. на суму 300 грн і чек. з печаткою на суму 300 грн. Але якщо немає копії свідоцтва про сплату єдиного податку та витягу з державного реєстру то треба утримувати пдфо замість фоп. от це цікавить як зробити і чи треба


Re: ПДФО
Так ПДФО треба утримувать не з працівника, а з того кому сплачені кошти...
тобто з ФОПа... Але, оскільки йому вже сплачено 300 грн - то потрібно
накрутить зверху ПДФО і тоді сума доходу у ФОПа автоматично збільшиться
і у ФОПа будуть проблеми, через вашу 1-ДФ... Можна ще спробувати самим
взяти у реєстратора витяг на цього ФОПа - тільки це коштує трохи грошей...
Витяг у будь-якого реєстратора на будь-кого може взяти будь-хто...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДФО
Налоговики при проверке доначисляют НДФЛ, если нет копии свидетельства ЕН. ИМХО, никакого НДФЛ тут нет, т.к. ФОП остается ФОПом, и даже если он не плательщик ЕН, НДФЛ с него не удерживается. Но обычно суммы НДФЛ небольшие, поэтому никто с налоговиками особо не спорит. Без штрафов ведь все равно не уйдут. Так что, если хотите, можете удержать НДФЛ, только удержать его надо было в день отплаты ФОПу. Я бы ничего не удерживала. Нужно же им что-то найти при проверке, вот пусть и найдут.
Re: ПДФО
а ЄСВ нараховувати??
Re: ПДФО
Пенсионный при проверке авансовые отчеты не смотрит.
Re: ПДФО
Якшо візьмете витяг - то ні ПДФО, ні ЄСВ не буде...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДФО
3 1 вересня все що належало по єсв пенсійному фонду переходить в мін доходів грубо кажучи
Re: ПДФО
Ну мінздохам просто тепер надано право адмініструвати
і контролювати, а кому шо переходить, нам яке до цього
діло...cool smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДФО
Quote

Але якщо немає копії свідоцтва про сплату єдиного податку та витягу з державного реєстру
Вашому ГБ 75 років)? Вам ксерокопія потрібна? У фотошопі зробіть накрайняк...
Re: ПДФО
Nine_Nine, не учите человека плохому. В фотошопе - это уже подделка документов.
Re: ПДФО
thumbs up
Quote
Nine_Nine
Quote

Але якщо немає копії свідоцтва про сплату єдиного податку та витягу з державного реєстру
Вашому ГБ 75 років)? Вам ксерокопія потрібна? У фотошопі зробіть накрайняк...
Re: ПДФО
Мене інтересує не як обдурити податкову а як правильно нарахувати, утримати і сплатити податки та ЄСВ в цій ситуації. Розкажіть як правильно все зробити
Re: ПДФО
Quote
Andriy1989
Мене інтересує не як обдурити податкову а як правильно нарахувати, утримати і сплатити податки та ЄСВ в цій ситуації. Розкажіть як правильно все зробити
Я б нічого не нараховувала.

ПС А де таке написано, що до квитанції про сплату потрібно обов'язково мати копію свідоцтва або витягу? Дійсно цікаво, всі про це кажуть а я ніде не натикалася в законах, може неуважно чтала?
Re: ПДФО
Quote
rs_2012
Quote
Andriy1989
Мене інтересує не як обдурити податкову а як правильно нарахувати, утримати і сплатити податки та ЄСВ в цій ситуації. Розкажіть як правильно все зробити
Я б нічого не нараховувала.

ПС А де таке написано, що до квитанції про сплату потрібно обов'язково мати копію свідоцтва або витягу? Дійсно цікаво, всі про це кажуть а я ніде не натикалася в законах, може неуважно чтала?

Про витяг йдеться мова в законі про ЄСВ, щоб не нараховувати
і на виплати підприємцям, також за діяльність, якої нема в КВЕДах
в реєстраційній карточці ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДФО
Ну а податкова дозволила, а потім і ПФУ для єдиноподатників
замінити витяг свідоцтвом єдиного податку...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДФО
Quote
Andriy1989
Добрий день. Надайте будь ласка роз’яснення по такому питанню:
1. Працівник підприємства відзвітувався по звіту про використання коштів на суму 300 грн. (здійснено ремонт авто підприємства фізичною особою підприємцем) По звіту про використання коштів підлягає поверненню працівнику 300 грн. Проте працівнику від фізичної особи підприємця, яка здійснювала ремонт авто, не було видано підтверджуючих документів : копію свідоцтва про сплату єдиного податку та витягу з державного реєстру (чек видано). і змоги отримати вказані документи немає. в Єдиному Державному реєстрі підприємств і приватних підприємців вказаний ФОП є і вказано що не перебуває у процесі ліквідації. Чи необхідно, скільки та як утримувати ПДФО та ЄСВ, при відшкодуванні працівнику 300 грн за відсутності документів?

Не пойму, а не проще послать к ФОПу этого работника чтобы он взял копии свидетельств? практически никто их сам не дает- просить (требовать) надо.confused smiley
Re: ПДФО
Якщо ми купляємо товар наприклад за 100 грн. то підприємець собі забирає грубо кажучи 85 грн а 15 платить державі. наскільки я розумію. підприємство після здійснення з фоп операції купівлі продажу показує це в 1 дф за кодом 157.
Якщо підприємець не надав документів значить він приховує доходи і не утримав 15 гривень зі 100 йому заплачених. ці 100 гривень повинне сплатити підприємство. тому в 1 дф напевно необхідно ставити 115 грн. а податкова звірить чи була така операція на 100 гривень у фопа в 1 дф і у підприємства в 1 дф. якшо він її не зазначив значить йому ше штраф впаяють -----Згідно пункту 127.1 ПКУ, неутримання та неперерахування ПДФО у таких випадках, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 25% від суми податку. За повторне порушення штраф збільшується до 50%, за трете та більше – до 75%.

+ якщо фоп надає послуги то це можливо розцінюється як надання послуг ... тому необхідно нарахувати 2.6 єсв та 34.7... і тоді в 1 дф проставляти 100 грн в чеку послуга+ 15 податок + 2,6 %+34,7 % = 160,68






Працівник їздив 4 рази. не дає
Re: ПДФО
Quote
Andriy1989
Мене інтересує не як обдурити податкову а як правильно нарахувати, утримати і сплатити податки та ЄСВ в цій ситуації. Розкажіть як правильно все зробити

Андрей, оно Вам надо?

Шустрик подала Вам хорошую идею - сходить к госрегистратору и взять витяг этого ФОПа. И всё!

налоговая Вас накажет за двойное налогообложение если заплатите подоходный и ЕСВ smiling smiley
Re: ПДФО
Quote
Andriy1989
Якщо ми купляємо товар наприклад за 100 грн. то підприємець собі забирає грубо кажучи 85 грн а 15 платить державі. наскільки я розумію. підприємство після здійснення з фоп операції купівлі продажу показує це в 1 дф за кодом 157.
Якщо підприємець не надав документів значить він приховує доходи і не утримав 15 гривень зі 100 йому заплачених. ці 100 гривень повинне сплатити підприємство. тому в 1 дф напевно необхідно ставити 115 грн. а податкова звірить чи була така операція на 100 гривень у фопа в 1 дф і у підприємства в 1 дф. якшо він її не зазначив значить йому ше штраф впаяють -----Згідно пункту 127.1 ПКУ, неутримання та неперерахування ПДФО у таких випадках, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 25% від суми податку. За повторне порушення штраф збільшується до 50%, за трете та більше – до 75%.

+ якщо фоп надає послуги то це можливо розцінюється як надання послуг ... тому необхідно нарахувати 2.6 єсв та 34.7... і тоді в 1 дф проставляти 100 грн в чеку послуга+ 15 податок + 2,6 %+34,7 % = 160,68

Не придумывайте велосипед!!! проще написать письмо в налоговую, что такой -то такой-то при сделке не дает ксерокопии + приложите копию чека, после этого он их Вам сам принесет>grinning smiley<, только оставьте себе копию письма с отметкой - это убережет Вас от штрафов






Працівник їздив 4 рази. не дає
Re: ПДФО
Quote
Marina D.
Quote
Andriy1989
Мене інтересує не як обдурити податкову а як правильно нарахувати, утримати і сплатити податки та ЄСВ в цій ситуації. Розкажіть як правильно все зробити

Андрей, оно Вам надо?

Шустрик подала Вам хорошую идею - сходить к госрегистратору и взять витяг этого ФОПа. И всё!

налоговая Вас накажет за двойное налогообложение если заплатите подоходный и ЕСВ smiling smiley


госрегистратор - не даст бесплатно
Re: ПДФО
я знаю.
но это если Андрей хочет чтобы у них какая-то бумага осталась о ФОПе, подтверждение что он действительно ФОП с соответствующими видами деятельности.
Re: ПДФО
при такой копеешной сделке, есть ли смысл- играться? вот если бы речь шла о тысячах, то да, а так или со своего кармана фирме оплатить налоги, на то же и выйдет (кажется копия у регистратора 58,00 грн стоит), или как я писала раньше:
"Не придумывайте велосипед!!! проще написать письмо в налоговую, что такой -то такой-то при сделке не дает ксерокопии + приложите копию чека, после этого он их Вам сам принесет, только оставьте себе копию письма с отметкой - это убережет Вас от штрафов"
Re: ПДФО
чи може бути таке що свідоцтво в податковій анулювали а в державного реєстратора в витязі буде зазначено що ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ РІШЕННЯ ФОП ПРО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ-відомості відсутні?
Re: ПДФО
Re: ПДФО
одно другого не касается. если аннулировали свидетельство то это не значит что ФОП ликвидировался, а переходит на общую систему.
Re: ПДФО
Quote
iau620618
при такой копеешной сделке, есть ли смысл- играться? вот если бы речь шла о тысячах, то да, а так или со своего кармана фирме оплатить налоги, на то же и выйдет (кажется копия у регистратора 58,00 грн стоит), или как я писала раньше:
"Не придумывайте велосипед!!! проще написать письмо в налоговую, что такой -то такой-то при сделке не дает ксерокопии + приложите копию чека, после этого он их Вам сам принесет, только оставьте себе копию письма с отметкой - это убережет Вас от штрафов"
Копия стоит 51 грн.

Re: ПДФО
Тоді ФОП на загальній системі оподаткування сплачує до бюджету податок на доходи фізичних осіб, єдиний соціальний внесок та, у більшості випадків податок на додану вартість.


в такому випадку він ще може і податкову має виписати + за що я вище говорив єсв маємо за нього сплатити)))))
Re: ПДФО
Quote
ditya
Quote
iau620618
при такой копеешной сделке, есть ли смысл- играться? вот если бы речь шла о тысячах, то да, а так или со своего кармана фирме оплатить налоги, на то же и выйдет (кажется копия у регистратора 58,00 грн стоит), или как я писала раньше:
"Не придумывайте велосипед!!! проще написать письмо в налоговую, что такой -то такой-то при сделке не дает ксерокопии + приложите копию чека, после этого он их Вам сам принесет, только оставьте себе копию письма с отметкой - это убережет Вас от штрафов"
Копия стоит 51 грн.

может быть, в памяти всплывае больше 50, не держу лишнего в головеsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047699999999995