Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Погашення боргів бюджетниками

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Хотіла б знати чи була у когось на форумі практика щодо погашення боргу бюджетних установ перед приватними підприємствами через зарахування їхнього боргу, бюджетників, на оплату казначейством наших податків ?

Хто знає чи вчасно казначейство перераховує дані податки ? І як коректно в бух обліку це провести?
На минулому тижні в мене відбулася така оборудка. Довго контрагент мене вмовляв - я боялася гратися в такі ігри з державою >grinning smiley<
Але, на диво, все пройшло гладко.
Пишете в казну гарантійного листа, що отримані від них гроші витратите на податки. Вони перераховують гроші, ви в цей же день перераховуєте податки на отриману суму. Ну й в казну - копію платіжного доручення.
Тобто: податки перераховує не казначейство, а ви самі.

до речі, сьогодні постачальники прислали:
"Дорогие друзья !
Большая и убедительная просьба поставить нас в известность о фактах продажи по б/н расчету (с указанием номенклатуры и объёмов сделок) Вами или Вашими контрагентами продукции ........................... в организации , использующие деньги госбюджета Украины . К таким относятся НафтоГаз Украины , Альтком , Укравтодор , Укрзализныця и все структуры , использующие счета Казначейства Украины .
Работа с бюджетными организациями Украины находится под пристальным вниманием контролирующих органов .
Данная информация нужна нам для более правильной и качественной работы с точки зрения законодательства Украины , а также во избежание ненужных проблем в налоговом учёте . "

Я навіть знаю чому ваші постачальники таке прислали smiling smiley

Бояться за оплату свого товару, у мене через бюджетників які понабирали в нас товару і не оплатили. тепер борг великий перед постачальниками, потрохи платимо, але виходить що спонсорнули пів міста smiling smiley

Проблема в тому , що номінально вони борг наче і покрили, але мені від того не прибуло, я просто зекономила свої кошти на податках.


в мене податків не вистачить, щоб бюджетники покрили свою заборгованість >grinning smiley<
вчора на р/р аж 280грн від лікарні надійшло! smiling smiley
ми теж винні постачальникам, спонсори по всій області smiling smiley
вже просто не віддаємо відремонтовану техніку - хочуть працювати, нехай вимолюють у казни гроші smiling smiley
а товар - без оплати не вівантажуємо.

Валічка, +1
В мене не такаж ситуація, не стільки тих податків, щоб по 20 тис. перекривати, від кожної установи.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025900000000001