Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Хелп розрахунок коригування у реєстрі пдв

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть, заплуталась. у реєстрі пдв розрахунок коригування виписаний неплатнику має бути з ознакою 02 і кодом 5? У мене еска не поставила 02 у реєстр, просто РКП.
Допоможіть будьласочка, перечитала весь порядок і там немає відповіді sad smiley і лінія дпс не може проконсультувати sad smiley не знаю що робити - перездавати деку чи ні.


ElkaO
та ніхто не хоче навіть думати
в нього ПК не буде, а з Вас ПЗ не знімуть. От і нехочеться навіть розглядати цю ситуацію tongue sticking out smiley
я теж так вирішила. однак цікаво - перечитала вже все, ніде не вказано. для ПН так, а для РК-не вказано. я реєстр вирішила не перездавати. заплчау 170 грн. штрафу якщо придеруться.
Quote
natalka_l
ElkaO
та ніхто не хоче навіть думати
в нього ПК не буде, а з Вас ПЗ не знімуть. От і нехочеться навіть розглядати цю ситуацію tongue sticking out smiley[/quot

річ у тому що я знімаю ПЗ . я повернула неплатнику передоплату отриману на початку місяця. - томц і рк з мінусом
річ у тому що я знімаю ПЗ . я повернула неплатнику передоплату отриману на початку місяця. - томц і РК з мінусом
Посмотрела в 1С. В НН есть галочка "Оставляем у себя" и тип причины 02, который попадает в реестр. В РК таких реквизитов нет. Либо 1Сники не предусмотрели, либо действительно в РК они не нужны.
да я уже перечитала рекомендации к реестру. там тоже написано что 02 только для налоговых.
Quote
Blick
Посмотрела в 1С. В НН есть галочка "Оставляем у себя" и тип причины 02, который попадает в реестр. В РК таких реквизитов нет. Либо 1Сники не предусмотрели, либо действительно в РК они не нужны.

склоняюсь к варианту что в РК - они не нужны.
Потьрібні, РК з типом 02 якраз є.
Quote
rainy_days
Потьрібні, РК з типом 02 якраз є.

то деку потрібно перездати? чи це порушення невелике? лише у реєстрі не вказали тип РКП02 а написала РКП
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037600000000004