Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

персональные данные

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У меня уже понемногу едет крыша из-за регистрации этих баз...confused smiley С декабря 2011 года тщетно пытаюсь что-то зарегистрировать. постоянно какие-то отказы. А последний отказ меня просто добил
"Підстава відмови: частина 5 ст. 9 вищезазначеного
Закону, а саме заява не містить інформацію про наявність/відсутність: третіх осіб, яким
передаються персональні дані (Розділ VІ- заяви); транскордонної передачі персональних
даних (Розділ VІІ - заяви)"

Да я не против подать новое заявление, я читала об изменениях, что в Заявлении о регистрации базы персональных данных появились дополнительные разделы:«Информация о третьих лицах, которым передаются персональные данные»;
«Информация о трансграничной передаче персональных данных».

Но этих новых разделов просто нет на сайте Державного реєстра баз персональних даних angry smiley. [rbpd.informjust.ua]
Что мне сейчас делать - ума не приложу....

c 01/01/2014 регистрация баз будет отменена. Ничего не делайте, дождитесь Нового Года!
Quote
Ksunyasha
c 01/01/2014 регистрация баз будет отменена. Ничего не делайте, дождитесь Нового Года!
да я тоже читала об этом, просто вообще не понимаю, зачем было типа добавлять эти разделы, но сам сайт они не обновили. У них там наверху такая бурная деятельность, а по сути...я уже ничего не понимаю



Quote
let_natali
Quote
Ksunyasha
c 01/01/2014 регистрация баз будет отменена. Ничего не делайте, дождитесь Нового Года!
да я тоже читала об этом, просто вообще не понимаю, зачем было типа добавлять эти разделы, но сам сайт они не обновили. У них там наверху такая бурная деятельность, а по сути...я уже ничего не понимаю

Ото не забивайте собі голову лишньою, а на повірку,
дурною інформацією...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
представляете, дозвонилась до гос регистраторов. eye popping smiley Сказали, что до конца недели обновят сайт >grinning smiley< А ничего, что изменения в заявы внесли еще 2 месяца назад. grinning smiley "Правильным путем идем, товарищи!"

Відправте ще раз поштою з описом і спокійно чекайте. Відповідь прийде не скоро, а там і 2014р.
Quote
maturka
Відправте ще раз поштою з описом і спокійно чекайте. Відповідь прийде не скоро, а там і 2014р.
Я правда електронкою відправляла,то мені на протязі 1міс.навіть свідоцтво прислали,можливо такою поштою і довго буде
Quote
maturka
Відправте ще раз поштою з описом і спокійно чекайте. Відповідь прийде не скоро, а там і 2014р.

ага, а потом прийдет вот такой отказ "в заяві відсутній XML - файл заяви з накладеним електронно -
цифровим підписом керівника організації (установи)"

Хотя тогда, в первый раз, все сертификаты я отправила

Re: персональные данные
І що буде з 2014року? Взагалі нічого не треба буде реєструвати чи буде нова схема якась?
Президент підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних” від 3 липня 2013 року № 383-VII, який набере чинності з 1 січня 2014 року
З 01.01.2014 року держреєстрація замінена повідомленням омбудсмена про обробку персональних даних упродовж 30 робочих днів з дня початку такої обробки.
Причому тут йдеться виключно про обробку персональних даних в умовах, які становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів чиї дані обробляються. Фактично дія закону буде зведена до захисту та обробки персональних даних всіма фізичними та юридичними особами. Про останнє, достатньо буде повідомити омбудсмена (уповноваженого з прав людини).
Водночас, прикінцеві та перехідні положення підписаного законопроекту зобов’язують володільців персональних даних, які станом на 1 січня 2014 року здійснюють обробку персональних даних, що підлягає повідомленню (нагадуємо, йдеться лише про обробку ПД, яка становить особливий ризик для прав і свобод фізосіб), мають повідомити омбудсмена до кінця червня 2014 року. Всіх решта — це, вочевидь, не стосується.
Quote
maturka
Президент підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних” від 3 липня 2013 року № 383-VII, який набере чинності з 1 січня 2014 року.

А если вообще не регистрировали базы по контрагентам по решению директора. У нас оптовая торговля.
Отправили на регистрацию только базы данных про сотрудников, на которые ответа нет.
Как мы попадаем под этот закон? Где почитать?
На працівників реєструвати не потрібно, тільки контрагенти. А штрафи на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі 5100-6800 грн. Закон "Про захист персональних даних" прийнятий Верховною Радою України 1 червня 2010 р.
Quote
maturka
На працівників реєструвати не потрібно, тільки контрагенти. А штрафи на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі 5100-6800 грн. Закон "Про захист персональних даних" прийнятий Верховною Радою України 1 червня 2010 р.

Спасибо

После 01.01.2014 нас могут оштрафовать за то, что не подали базу данных на регистрацию со дня вступления закона в действие?
во всяком случае надо хоть что-то сделать. Если Вы пытались зарегистрировать базы, но по каким-то причинам Вам отказали, то вроде штрафовать не должны.

Державною службою України з питань захисту персональних даних розглянута
заява про реєстрацію бази персональних даних:
реєстраційний номер 340034, дата реєстрації 25.09.2013, (вих. №: 1-КНВ, вих. дата
25.09.2013)
від заявника: Фізична особа - підприємець________________
на
Відповідно до Положення про Державний реєстр баз персональних даних,
затвердженого постановою КМУ від 26 травня 2011 року № 616, Закону України "Про
захист персональних даних", прийнято рішення про відмову у реєстрації бази
персональних даних.
Підстава відмови: частина 5 ст. 9 вищезазначеного Закону, а саме, заява не містить
інформацію про наявність/відсутність: третіх осіб, яким передаються персональні дані
(Розділ VІ- заяви); транскордонної передачі персональних даних (Розділ VІІ - заяви).
Акцентуємо увагу, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 03.07.2013 №383 «Про
внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи
захисту персональних даних» з 1 січня 2014 року повноваження у сфері захисту
персональних даних здійснюватиме Уповноважений Верховної Ради України з прав
людини. Крім того, буде змінена форма та процедура повідомлення володільцями
персональних даних про обробку персональних даних.
Відмова у реєстрації запису про базу персональних даних в Реєстрі не
перешкоджає повторному зверненню до реєстратора в загальному порядку після
усунення причин, що були підставою для відмови.

Я что-то не могу понять, регистрировать или уже не нужно. У меня есть заключенные договора с клиентами, значит нужно базу клиентов регистрировать. ???? Помогите рахобраться, пожалуйста
лично я хочу зарегистрировать по электронке базу "Контрагенты", но на их сайте пока просто нет этих новых разделов VI и VII

Але разом з тим де-юре до кінця року продовжують діяти старі правила, за якими лишається обов’язок реєструвати бази ПД та повідомляти ДСЗПД в разі виникнення змін у даних, які було вказано в заяві на реєстрацію. Тому якщо у вас виникне необхідність та бажання зареєструвати БПД або повідомити про зміни, зверніть увагу, що відповідні заяви викладено в новій редакції.

[buhgalter911.com]

Quote
let_natali
лично я хочу зарегистрировать по электронке базу "Контрагенты", но на их сайте пока просто нет этих новых разделов VI и VII

То-есь бланка нового нет..... будем ждать??? Или может почтой им выслать?
Quote
TanyaOdessa
Quote
let_natali
лично я хочу зарегистрировать по электронке базу "Контрагенты", но на их сайте пока просто нет этих новых разделов VI и VII

То-есь бланка нового нет..... будем ждать??? Или может почтой им выслать?
Решила высылать почтой. А чего ждать, прошло уже 2 месяца с момента последних изменений, а сайт так и не изменили.
А что вообще писать-то в этих новых разделах VI и VII?

заява не містить інформацію про наявність/відсутність: третіх осіб, яким
передаються персональні дані (Розділ VІ- заяви); транскордонної передачі персональних
даних (Розділ VІІ - заяви)"

а где в заяве написать про відсутність данных по этим разделам? что-то я там ничего такого не вижу...

Quote
let_natali
заява не містить інформацію про наявність/відсутність: третіх осіб, яким
передаються персональні дані (Розділ VІ- заяви); транскордонної передачі персональних
даних (Розділ VІІ - заяви)"

а где в заяве написать про відсутність данных по этим разделам? что-то я там ничего такого не вижу...

Да и я не вижу(((( А подать на базу контрагенты очень нужно. Как всегда изменения внесли, а дальше каждый сам по себе....sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999996