Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Аренда помещения и амортизация

Відправлено користувачем Arina1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Что-то я туплю,помогите плиз.. ФО-П 3 группа заключает договор аренды здания находящегося на балансе коммунального предприятия. По акту приема-передачи арендатор должен принять арендованное здание на баланс, начислить предусмотренные законодательством амортизационные отчисления и в первоочередном порядке использовать их на полное восстановление арендованных основных средств.Улучшение арендованного имущества, осуществленные за счет амортизационных отчислений являются собственностью арендодателя.
Как все это должно выглядеть? ФО-П на ед.налоге не ведет бух.учет и соотв. не начисляет амортизацию, или все-таки должен начислять? Если должен, то суммы аморт. отчислений он должен согласно договора вкладывать в ремонт?
всё что Вы написали в договоре указано?
ну так поменяйте в договоре. то ж типовый))


Да, все из договора. Поменять уже нет возможности, договор нотариально заверенный. Вот читаю и думаю, что с этим делать дальше.... До меня никто естественно на баланс ничего не ставил, амортизацию не начислял...
Интересно, как это арендатор должен принять здание на баланс и начислять амортизацию, он что его купил ? Обычно на забалансовый идет.
скорее всего под той фразой завуалировано, что арендатор не получит никакой компенсации от арендодателя если выполнит ремонт здания своими силами
Quote
ксенья
Интересно, как это арендатор должен принять здание на баланс и начислять амортизацию, он что его купил ? Обычно на забалансовый идет.
ой, так насколько я помню, в законе написано что на баланс smiling smiley бред конечно
Стаття 13. Передача об'єкта оренди

1. Передача об'єкта оренди орендодавцем орендареві здійснюється у строки і на умовах, визначених у договорі оренди.

2. Орендоване майно (крім таких видів нерухомого майна, як приміщення, частини будівель, споруд, а також іншого окремого індивідуально визначеного майна) включається до балансу орендаря із зазначенням, що це майно є орендованим.

(абзац перший частини другої статті 13 у
 редакції Закону України від 29.06.2004 р. N 1905-IV)

Орендовані приміщення, частини будівель, споруд та інше окреме індивідуально визначене майно залишаються на балансі підприємства чи господарського товариства, створеного у процесі приватизації (корпоратизації), із зазначенням, що це майно передано в оренду, та зараховується на позабалансовий рахунок орендаря із зазначенням, що це майно є орендованим. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048499999999996