Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Купівля місця в рейтингу і всіляких нагород - витрати???

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Моєму директору нещодавно прийшов лист від деякої організації, що наша фірма займає 26 місце в національному бізнес рейтингу України за нашим КВЕДОМ. Для отримання відповідних сертифікатів, грамот і т.п., а також офіційне вручення порібно заплатити близко 11 000,00 грн.

Вже навіть договір надіслали з наступним переліком послуг:
"Розповсюджувач реклами зобов'язується в рамках проекту "Національний бізнес-рейтинг" надати наступні рекламно-інформаційні послуги. реєстрація, обробка інформації та єдино разове розміщення інформації Замовника в офіційному каталозі "Торгово-промислова Україна" обсягом "Візитна картка підприємства" (до 1000 знаків) та/або в мережі Інтернет (1шт.) згідно договору (1послуга), публікація у практично-виробничому журналі ТПП України "Діловий вісник" рекламно-інформаційного матеріалу підприємства та учасників церемонії
нагородження (1шт.), (1послуга), Національний сертифікат "Лідер галузі" (1шт.), Медаль "Лідер галузі" (1шт.), Знак на стрічці "За заслуги перед Вітчизною" (1шт.), Медаль "За трудові заслуги" (1шт.), Національний сертифікат " Працівник року " (1шт.), запрошення на 2 (дві) особи для представників Замовника на участь в урочистій церемонії нагородження лідерів економіки -13 грудня 2013р.- в Конгрес-холі ТППУ (м.Київ), підтверджене номерною голографічною продукцією"Лідер", кількість запрошень (1 шт.) (1послуга)."

Мій директор хоче проплачувати дані "послуги" і відповідно не розуміє, що дуже велика ймовірність невизнання витрат з боку податкової, більше того, я думаю що за меладі типу "За трудові заслуги" йому нарахують ПДФО як на дод. благо.

Підкажіть будь ласка, можливе в неті є якісь хороші статті, де це все розписано, чи листи від податкової, бо сухі факти з ПКУ директор не сприймає. Так не хочеться щоб людина на це все повелась confused smiley
а мой повелся ) развесил всё это добро в своем кабинете
но мы на едином налоге.
Marina D., а за ПДФО не переживаєте??? бо тут в комплекті йдуть Знак на стрічці "За заслуги перед Вітчизною" (1шт.), Медаль "За трудові заслуги" (1шт.), Національний сертифікат " Працівник року " (1шт.)...
ці "нагороди" вже як на мене ну ніяк до госп. діяльності не прив'яшеш + стосуються конкретно директора, а не фірми


нам тоже приходило такое письмо , но мы не ведемся, все это еще один способ честного отъема денег у предпринимателей.
smiling smiley
165.1. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:
165.1.38. вартість орденів, медалей, знаків, кубків, дипломів, грамот та квітів, якими відзначаються працівники, інші категорії громадян та/або переможці змагань, конкурсів;
Нам такі саме листи приходять щороку... Уже років з вісім...Один до одного, тільки місце інакше...Ще жодного разу ніде не їздили і не викупляли власні винагороди...Це все ж таки маразм : платити свої гроші, щоб тебе похвалили і нагородилиgrinning smiley
Причому, якщо в перший рік отримання цього листа ми якось раділи, то тепер, з плином часу, ми дружно прикалуємося...
Ці листи складаємо в папочку : вони ж ду-у-же гарні, блискучі і кольорові...А які там намальовані медалі....Краса...smiling smiley
P.S. Директор сказав : " Будемо вважати, що зекономили щороку біля 11 000 гривень, лише з тою різницею, що не залізна медаль лежить у шафі ( на себе її ніхто ж не вчіпить! ), а паперова. grinning smiley
Quote
marja
нам тоже приходило такое письмо , но мы не ведемся, все это еще один способ честного отъема денег у предпринимателей.

и напм приходило.... совести у людей нет.. разводняк smiling smiley))
у них как минимум 2 фирмы 1-НДС-ник, 2-нет.
выписывают счета и договора соответственно НДС-кам с НДС, а тому кто неНДСник - без него. )
Marina D. , дякую...трохи заспокоїли smiling smiley

nikon, а мій директор свято вірить що це йому допоможе у співпраці з партнерами... на цьому врученні ще може якісь нові ділові зв'язки налагодить.... мене взагалі не чує... ну і звичайно самолюбство його ці всі рейтинги добряче гріє grinning smiley
у меня такое же Чудо smiling smiley
любитель всего блестящего.
недавно влез еще в одно ... в какой-то книге об организации напишут.
Думаю, що все це - " продєлки" Статистики, сіли статистичні дівчатка, повибирали потрібні цифірячки - і вийшов Бізнес - рейтинг України.grinning smiley
Але цікаво би поспілкуватися з тими, хто реально був присутній на тій церемоніі нагородження....
Щось аж дуже все це гарне і приємне, щоби бути правдою...
никакой церемонии не было, всё почтой отослали
Quote
nikon
Думаю, що все це - " продєлки" Статистики, сіли статистичні дівчатка, повибирали потрібні цифірячки - і вийшов Бізнес - рейтинг України.grinning smiley
Але цікаво би поспілкуватися з тими, хто реально був присутній на тій церемоніі нагородження....
Щось аж дуже все це гарне і приємне, щоби бути правдою...

Цєрємонія буде вже не такі гроші коштувати...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Marina D.
никакой церемонии не было, всё почтой отослали

Не смотрели, медалька внутри не шоколадная?smiling smiley
может проще в переходе всё это приобрести smiling smiley
Marina D., а якусь користь для бізнесу ці рейтинги Вашій фірмі дали???
бо мій директор вже цілу стратегію собі склав, як у нього нові інвестори з'являться і т.п. ... там же ж в тих рейтингах ще інвестиційна привабливість вписана... а в нас по цьому найвищий показник grinning smiley
Клотильда, +1500 thumbs up grinning smiley
... там цей рейтинг якось пов'язаний з торгово-промисловою палатою, і ніби цей журнальчик буде у всіх посольствах лежати, хоча десь вже вичитала шо знову ж таки ТПП не має до них ніякого відношення і вони просто використовують назву ТПП у своєму виданні...
Разводняк полный. Вы выиграли приз. Заплатите 11000 за медальки и бумажки, на которых написано, что Вы - лох. ИМХО.
Нечемнуся, вот єтого я не ощутила smiling smiley

Не заважайте йому, хай навтішається!
Quote
Marina D.
Нечемнуся, вот єтого я не ощутила smiling smiley

Не заважайте йому, хай навтішається!
Та пусть он своим работникам лучше премию выпишет.
вообще то, это очень странно, когда бухгалтер не хочет платить за что-то, только по причине того, что это что-то не попадет в налоговые расходы
дело директора - куда и за что платить, дело бухгалтера - правильно отразить операцию в учете


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Р.В., те що ці витрати не включаються при розрахунку прибутку, це вже як наслідок, який я можу використати як аргумент, щоб допомогти людині зекономити гроші і не купувати цих "нагород"....
в нас ніколи не стоїть питання чи я щось хочу, але я завжди переживаю за інтереси фірми, тому якщо я маю нагоди висловити свою думку, то я це роблю...
Quote
Р.В.
вообще то, это очень странно, когда бухгалтер не хочет платить за что-то, только по причине того, что это что-то не попадет в налоговые расходы
дело директора - куда и за что платить, дело бухгалтера - правильно отразить операцию в учете

Вполне возможно такое развитие событий:
- А почему у нас денег нет, а вылезла прибыль 10000 грн?
- Но вы же заплатили за рейтинг...
- А ты что, не включила его в расходы?
- Нет....
- Почему?
- Потому что нельзя...
- Что ж ты мне сразу не сказала?


по теме: Нам тоже такое прислали, но мы не повелись, потому что по фирме нет оборотов уже два года....

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
нюню, а потом массово бухи стонут, что директора на них все вешают
предупредить - это одно, к сожалению, в процетированном кусочке идет логика - не платить, потому что нет расходов



///Мій директор хоче проплачувати дані "послуги" і відповідно не розуміє, що дуже велика ймовірність невизнання витрат з боку податкової///


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Клотильда
Quote
Marina D.
Нечемнуся, вот єтого я не ощутила smiling smiley

Не заважайте йому, хай навтішається![/quote
Та пусть он своим работникам лучше премию выпишет.

Клотильда, у меня первая реакция была такая же. На что мне был дан ответ Ну как же! Это же престижно...
Мій шеф теж любить всякі медальки. Дівчатка, підкажіть, а може можна все-таки якось ці витрати включити в декларацію, як витрати на рекламу підприємства чи інформаційне забезпечення. В договорі, рахунку і акті вони пишуть: "Надання рекламно-інформаційних послуг".
Можливо це все-таки витрати на рекламу по ПКУ?
Інночка, згідно ЗУ "Про рекламу"

реклама - інформація про особу чи товар, розповсюджена в
будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або
підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких
особи чи товару;

7. Розміщення інформації про виробника товару та/або товар у
місцях, де цей товар реалізується чи надається споживачеві, у тому
числі на елементах обладнання та/або оформлення місць торгівлі, а
також безпосередньо на самому товарі та/або його упаковці, не
вважається рекламою.

якщо публікація у їхньому виданні ще більш менш підходить під поняття реклами, хоча позиція податківців така, що вони хочуть бачити рекламу товару(послуги), а там інформації про них не буде, то стосовно нагород все просто - якщо вони у кабінеті директора, їх напевно врахують як сувеніри...
А якщо в договорі не написано про медальки, а лише: "Участь у бізнес-саміті лідерів економіки"?
В комплекс послуг входить:
1. оформлення документів для виїзду за межі України.
2. страхування на період перебування в Росії.
3. Проживання в готелі.
4. Розміщення та проживання в номерах класу Делюкс.
5. Харчування за системою НВ.
6.Участь в урочистій церемонії нагородження.
7. Укр-англ-рос. мовний супровід
8. Ознайомлення з бізнес-інфраструктурою РФ.
9. Зустріч з бізнесменами РФ.
10. Фото ті відеоматеріал Саміту на ДВД-носіях.
Це як притулити до витрат в податковому обліку?
Нам такая фигня по почте приходит ежеквартально, причем наше предприятие занимает то 1-е то 2-е место. Я аккуратненько складывала в стопочку директору на стол, пока он меня не вызвал и сказал, что бы я этой макулатурой не засоряла рабочий стол. В их красивые папочки иногда складирую какие-нибудь не особо нужные доки.smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045899999999999