Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оценка авто при продаже

Відправлено користувачем tanyushka2410 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Предприятие (на едином) хочет продать автотранспорт другому предприятию (на общей), нужна ли обязательная оценка єтого автотранспорта? при том, что для постановки на учет ГАИ достаточно счета...eye rolling smiley
Quote
tanyushka2410
Предприятие (на едином) хочет продать автотранспорт другому предприятию (на общей), нужна ли обязательная оценка єтого автотранспорта? при том, что для постановки на учет ГАИ достаточно счета...eye rolling smiley

Для юридичних осіб - ні (недавно цікавилась аналогічним питанням, і я, особисто, не знайшла таких обмежень). Хоча, якщо у сторін є бажання посвідчити даний договір нотаріально, то деякі нотаріуси (незрозуміло на яких підставах) все-рівно вимагають експертну оцінку.
спасибо, я тоже читаю-читаю, и такой обязанности проводить оценку при продаже авто между юр.лицами - тоже не нашла. я так понимаю раз такой обязанности нет, то и налоговая потом не вправе требовать такую оценку....


Экспертная оценка авто нужна, для того чтобы выполнялась ст.39 НКУ "обычные цены"
И спец. статью 146.14. - доход от продажи не ниже обычной цены. Если вы продаете авто по нормальной, рыночной цене, то можете не оцениват. А если нужно оправдать заниженную стоимость, то лучше договриться с оценщиком. Акт оценщика - будет вам лучшим доказательством обычной цены в этом случае
Bulanchik,
стаття 39 зараз називається Трансфертне ціноутворення. експертна оцінка в конкретній ситуації не потрібна. Але за бажанням, може бути проведена і може бути доцільною (зокрема у випадку, що описала Kuzya).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000329