Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Re: Увага! Рахунки для сплати єдиного внеску працюють

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
имхо, раз в "Отримувач"идет ДПИ, значит КБК указівать там не нужно, так как в инструкции указано при перечислении платежей в бюджет.
а ДПИ это не ГУДКСУ )))
Киев выложили и КБК и Отримувач и прочие коды а когда ж до нас дело дойдет ? smiling smiley
капец..... Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Голосіївському районі

Одержувач: ДПI у Голосiївському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38745056
Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019

37197201002650 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності.
это правильний счета?


допоможить будь ласка!!! як потрібно заповнити всі обов'якові реквізити платіжного доручення для сплати ЄСВ 37,6% + 3,6%))) для подільского района м. Києва.
Д Я К У Ю smiling smiley
Quote
Marina D.
Киев выложили и КБК и Отримувач и прочие коды а когда ж до нас дело дойдет ? smiling smiley
где выложили,что-то я не вижу?
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.
Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються усі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний онлайн-інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», - підкреслив Міністр.
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Вот и меня это смущает. Кто же все-таки получатель?
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Решили под шумок себе денег нагрести.
Quote
ЛВИ
Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються усі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний онлайн-інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», - підкреслив Міністр.
thumbs upthumbs upthumbs up
Quote
ЛВИ
Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються усі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний онлайн-інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», - підкреслив Міністр.

отжогsmoking smiley
Quote
ЛВИ
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Вот и меня это смущает. Кто же все-таки получатель?

ИМХО - получатель тот же, что и для всех остальных налогов. Не надо здесь выдумывать что-то еще. Не может быть разных получателей для платежей, которые контролирует минздох.
Однако я не претендую на правильность.
Мне пока не горит, я сижу и наблюдаю smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
ЛВИ
Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються усі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний онлайн-інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», - підкреслив Міністр.

Расслабьтесь и получайте удовольствие smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
ЛВИ
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Вот и меня это смущает. Кто же все-таки получатель?

ИМХО - получатель тот же, что и для всех остальных налогов. Не надо здесь выдумывать что-то еще. Не может быть разных получателей для платежей, которые контролирует минздох.
Однако я не претендую на правильность.
Мне пока не горит, я сижу и наблюдаю smiling smiley
просто так написано , що Одержувач: ДПI у Голосiївському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38745056, Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 , а не як раніше УДКСУ....тому і не зрозуміло куди платити...
Quote
Монна Нонна
Quote
ЛВИ
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Вот и меня это смущает. Кто же все-таки получатель?

ИМХО - получатель тот же, что и для всех остальных налогов. Не надо здесь выдумывать что-то еще. Не может быть разных получателей для платежей, которые контролирует минздох.
Однако я не претендую на правильность.
Мне пока не горит, я сижу и наблюдаю smiling smiley
Т.е. в таблице счетов на сайте это"исполнитель", а не "наименование счета". Т.е.получатель отделение казначейства, как и для остальных налогов, а киевская налоговая выложила неправильные реквизиты? Мне зарплату надо платить завтра....
Quote
ЛВИ
Quote
Монна Нонна
Quote
ЛВИ
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Вот и меня это смущает. Кто же все-таки получатель?

ИМХО - получатель тот же, что и для всех остальных налогов. Не надо здесь выдумывать что-то еще. Не может быть разных получателей для платежей, которые контролирует минздох.
Однако я не претендую на правильность.
Мне пока не горит, я сижу и наблюдаю smiling smiley
Т.е. в таблице счетов на сайте это"исполнитель", а не "наименование счета". Т.е.получатель отделение казначейства, как и для остальных налогов, а киевская налоговая выложила неправильные реквизиты? .
Может, и неправильные выложили.... все может быть. Там тоже такие же перепуганные люди, как и здесь smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
ЛВИ
Quote
Монна Нонна
Quote
ЛВИ
Quote
Chizh
С каких это пор получатель платежа ДПИ ? Получателем может быть местный или госбюджет.

Вот и меня это смущает. Кто же все-таки получатель?

ИМХО - получатель тот же, что и для всех остальных налогов. Не надо здесь выдумывать что-то еще. Не может быть разных получателей для платежей, которые контролирует минздох.
Однако я не претендую на правильность.
Мне пока не горит, я сижу и наблюдаю smiling smiley
Т.е. в таблице счетов на сайте это"исполнитель", а не "наименование счета". Т.е.получатель отделение казначейства, как и для остальных налогов, а киевская налоговая выложила неправильные реквизиты? .
Может, и неправильные выложили.... все может быть. Там тоже такие же перепуганные люди, как и здесь smiling smiley

Похоже на то....ЕСли это так, то такой ситуации я вообще не помню.
А где вы там нашли ЕДРПОУ. ? Я в Донецких счетах его не вижу.
Главное - номер счета, МФО и ЕДРПОУ получателя чтобы верные были. Надеюсь в этом они не ошиблись
Quote
d'Arina

У меня в клиент-банке в поле отримувач код уже не влазит, поэтому его не указываю.
КБК всегда пишется в наименовании платежа.

ПОВТОР ПРИМЕРА!
*;101;12345678;71010000; ЄСВ за жовтень 2013 року

где 71010000 - КБК
Quote
Chizh
А где вы там нашли ЕДРПОУ. ? Я в Донецких счетах его не вижу.

Но в платежке-то ЕДРПОУ есть, его надо заполнить. И чей он ДПІ района или отделения казначейства в районе вот в чем вопрос.
так и меня интересует, чей ЕДРПОУ надо ставить
Небольшое исследование в Гугле показало, что при уплате налогов в 2012 году указывался ЕДРПОУ налоговой инспекции.
В реквизитах по уплате налогов в 2012 г. указаны старые ЕДРПОУ инспекций.
В июне 2013 они поменялись:
[kyiv.minrd.gov.ua]
Я думаю, что именно эти ЕДРПОУ надо ставить и при уплате налогов, и при уплате ЕСВ.
МФО - госказначейство.
Какие буквы будут написаны в текстовых полях "получатель" и "назначение платежа" - не столь важно.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
По этой ссылке счета в Киеве [kyiv.minrd.gov.ua] но там нет в списке счетов для юр. лиц на общей системе, все для физ. лиц предпринимателей,не могу понять?
Quote
kurumba
По этой ссылке счета в Киеве [kyiv.minrd.gov.ua] но там нет в списке счетов для юр. лиц на общей системе, все для физ. лиц предпринимателей,не могу понять?
самая первая строчка
Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності
kurumba - все там есть. "Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності." - это - 1) 201 ЄСВ, нарахований/утриманий роботодавцями на/із суми:
-заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%, 45,96%,33,2%, 8,41%, 5,3%, 5,5%, 3,6%, 2,85%, 6,1%,);
-винагороди за договорами ЦПХна виконання робіт,надання послуг (34,7%;33,2%,5,3%, 2,6%);
-допомоги по тимчасовій непрацездатності,оплати перших п"яти днів тимчасової непрацездатності (33,2%;8,41%,5,3%,5,5%, 2%).
-допомоги по вагітності та пологах ( 33,2%,8,41%,5,3%,5,5%,2% )
Ну и так далее
Цитата из инструкции (действительно теперь налоговая не только отчеты собирает, а деньги)
"4.2. Сплата єдиного внеску:
1) сплата єдиного внеску здійснюється у національній валюті шляхом внесення відповідних сум єдиного внеску на рахунки органів доходів і зборів, відкриті в центральному органі виконавчої влади,..."
Монна Нонна , никогда в платежках не указывался ЕДРПОУ ДПИ. Ставили код местного или госбюджета.
Quote
Монна Нонна
Небольшое исследование в Гугле показало, что при уплате налогов в 2012 году указывался ЕДРПОУ налоговой инспекции.
В реквизитах по уплате налогов в 2012 г. указаны старые ЕДРПОУ инспекций.
В июне 2013 они поменялись:
[kyiv.minrd.gov.ua]
Я думаю, что именно эти ЕДРПОУ надо ставить и при уплате налогов, и при уплате ЕСВ.
МФО - госказначейство.
Какие буквы будут написаны в текстовых полях "получатель" и "назначение платежа" - не столь важно.
а якщо платили далі на старі ЕДРПОУ, це помилкаmoody smiley не буде недоїмки?
Пардон,совсем плохо дело,уже глаза отнимает на нервной почве=))Спасибо)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000413