Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДС-24 строчка до суда и после суда

Відправлено користувачем buhgalter 24 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи має право податкова вимагати прибрати 24 ст по НДС до закінчення судового оскарження по ній.?
Чи має право платник ПДВ поновити залишок від"ємного(оплаченый) значення після закінчення процедури судового оскарження, якщо пройшов строк 1095 днів та де в деклараціїї це відобразити ?
Чи можливо потім подати до бюджетного відшкодування?
Quote
buhgalter 24
Чи має право податкова вимагати прибрати 24 ст по НДС до закінчення судового оскарження по ній.?
ні, ці суми не узгодженні

Quote
buhgalter 24
Чи має право платник ПДВ поновити залишок від"ємного(оплаченый) значення після закінчення процедури судового оскарження, якщо пройшов строк 1095 днів та де в деклараціїї це відобразити
що значить поновити? Якщо Ви не згідні з порушенням виявленим ДПІ, то в декларації і не повинні нічого міняти!

Quote
buhgalter 24
Чи можливо потім подати до бюджетного відшкодування?
А це вже складніше питання - треба більше інформації (якщо не пройшло 3 роки від періоду коли виникло таке право, якщо сума раніше не приймала участі у відшкодуванні і т.д. - то так), але є нюанси...
А це вже складніше питання - треба більше інформації (якщо не пройшло 3 роки від періоду коли виникло таке право, якщо сума раніше не приймала участі у відшкодуванні і т.д. - то так), але є нюанси...[/quote]

три года прошло , сума не принимла участия в возмещения , и сума оплачена .Дело в том что все эти три года 24 строчка была в суде и мы не могли подать бюджетное возмещения


Насколько я знаю судебное рассмотрение прерывает срок исковой давности. Пусть юристы меня поправят
не, якщо більше 3-ьох років - то бюджетне відшкодування - не підтвердять. Лише можна використати його для погашення зобов'язань (ну або продати його).
Т.е. в счет будущих платежей?
Quote
dnat
Т.е. в счет будущих платежей?

в 23.2 - не можна (ну можна, але знімуть 100%). А тримати в 24, поки не перекриється 18 (позитивним значенням)
тоесть если снять чере 23 то потом после рещения суда через эту же 23 не смогу поставить? а есть какие то консультации?
buhgalter 24,
що означає "если снять через 23"???? confused smiley
Ви можете більш детальніше розказати яке саме рішення Ви оскаржували в суді? Тоді, можливо, і порадити будуть більш предметніші. А то я ще до кінця не зрозуміла ситуацію (спочатку думала що Ви оскаржуєте зняття ПК, від'ємного значення, а зараз вже сумніваюсь - може і бюджетного відшкодування????)
Нет обжалуем снятие налогового кредита а за этим потянулось снятие 24 строчки. На бюдетное возмещение не успели подать.
buhgalter 24
Відразу кажу, що шанси на БВ мінімальні! Але потрібно уточнити ще деякі деталі:
1. Зняли вам ПК. Сформували ППР "В4". Рішення форми "P" також формували чи ні?
2. Ви не погодились з таким результатом, оскаржуєте в суді "В4". Ви якось відображали зменшення від'ємного значення в декларації з ПДВ (в рядку 21.3 зі знаком "-"), чи нічого не міняли?
3. Ви пишете
Quote
buhgalter 24
... а за этим потянулось снятие 24 строчки.
. Що це означає? Вам податкова потім камеральною перевіркою ще раз зняла 24 рядок на ту суму ПК чи ні?
4. Якщо подивитись в додатку 2 декларації за серпень 2013 року, та сума що по ППР "В4" яку Ви оскаржуєте там є чи немає?
1.Сформували тільки В4.
2.Оскаржуємо в суді нічого не міняли.
3.Ні податкова в акті зняла нам податкові накладні а в ріщенні В4 написала " зменшено розмір від"ємного значення по р 24 суми податку на додану вартість".
4 Сума у нас в додатку № 2 є, ми її не прибирали із звітності.
Я вижу вы профессионал а данном вопросе очень вас прошу может есть какие то консультации или из жизненного опыта посоветуйте.
Quote
buhgalter 24
Я вижу вы профессионал а данном вопросе очень вас прошу
может есть какие то консультации или из жизненного опыта
посоветуйте.

Шось мені так здається, шо допомогти взялась вам інспектор
ДПІ (можливо трошки в минулому, а можливо і ні..., тоді взагалі
навіть не просто респект - респектіще!!!) ібо замічено приходить
в основному вечорами...можливо я і помиляюсь...виключно імхо...
natalka_l дякуємо за слушні поради...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну капєц... "інспектор ДПІ" >grinning smiley< Та де Ви бачили щоб інспектори так багато говорили як я? Вони ж, як правило, нічого не знають!!!! Ну а в ДПІ я дійсно частенько заходжу, в мене там поклонніки tongue sticking out smiley (самі все мені розказують eye rolling smiley).
"ібо замічено приходить в основному вечорами" - grinning smiley ну да, люблю почитати на ніч (тільки книжки не люблю). Тому що я "сова": до обіду на роботі "сплю", після обіду "починаю працювати", після роботи фітнес, а після фітнесу ще ж дома потрібно щось зробити... от і заходжу в основному пізно. А взагалі не знаю, як можна в робочий час на форумі сидіти (дивлюсь дехто і на двох і більше може одночасно відмітитись), а коли ж на роботі працювати? Я так не встигаю...
buhgalter 24,
та який професіонал, 4 роки щомісячної боротьби з ДПІ за бюджетне відшкодування - і ти "повинен" знати всі нюанси бюджетного відшкодування ПДВ, тому що дуже дорого зараз робити помилки: 25-50% штраф це дууууже багато...
По життєвому досвіду, я Вам вже сказала - знімає ДПІ такі суми. По консультаціях - та тут ПКУ відкриваєш і відразу все видно:
102.5. Заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань або про їх відшкодування у випадках, передбачених цим Кодексом, можуть бути подані не пізніше 1095 дня, що настає за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.
Цей пункт до Вашого випадку не відноситься, оскільки такого рішення суду не було:
102.3. Відлік строку давності зупиняється на будь-який період, протягом якого контролюючому органу згідно з рішенням суду заборонено проводити перевірку платника податків...
Але, якщо спробувати доказати що право на бюджетне відшкодування у Вас виникло лише після завершення судового оскарження, оскільки суми які ви збирались заявляти були неузгодженими - то можее щось і вийде (але це лише через суд). Потрібно почитати судову практику. Якщо буду мати час - подивлюсь в реєстрах судових рішень.
natalka_l не ображайтесь на мої фантазії...eye rolling smiley
Так хотілось думати шо серед інспекторів ДПІ,
теж бувають непогані люди... ну шо ж значить
помилилась. Все-одно вам величезне дякую, за
слушні поради thumbs up... Ну а за появи посеред робочого
дня - так автоматизація обліку - рулить...smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Буду вам очень благодарна
готова заплатить за консультации и субедніе решения
Доброї ночі! Саме ви мені зараз дуже потрібна,natalka_l Можливо, якраз сьогодні заглянете сюди знову. Я тут перший раз подавала на бюджетне відшкодування, інспектор попався просто ідіот. У мене одна поставка була оплачена тільки частково, я її не стала включати в відшкодування- просто щоб не заплутатися потім.Ще й питала в нього, чи можна так зробити! Так він тоді нічого не сказав... А тепер каже, що та частина, що була тоді оплачена, не може переноситися на наступний період! Мене тільки одне цікавить: невже це може бути правдою? Я просто не можу повірити в такий абсурд!При цьому я вказала цю сумму всюди, де треба, як віднесену до наступного податкового пероду.. Мені здається, він щось перемудрив.
Почитайте ще ці темки - можливо шось і знайдете...

[club.dtkt.com.ua]

[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже дякую! Весь прикол в тому, що я добровільно переношу частину відшкодування на наступний період, а інспектор наче має щось проти! Це ж цирк на дроті. Точніше, він вважає, що я взагалі не матиму права подавати на це відшкодування в майбутніх періодах. Вказані теми трохи про друге, хоча там і чітко пише: "200.14. Якщо за результатами камеральної або документальної позапланової виїзної перевірки контролюючий орган виявляє невідповідність суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, то такий орган:
а) у разі заниження заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування щодо суми, визначеної контролюючим органом за результатами перевірок, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого заниження та підстави для її вирахування. У цьому випадку вважається, що платник податку добровільно відмовляється від отримання такої суми заниження як бюджетного відшкодування та враховує її згідно з пунктом 200.6 цієї статті у зменшення податкових зобов'язань з цього податку в наступних податкових періодах".
У нас експортні операції постійно, щомісяця відшкодовуємо, зобов'язань майже немає, тому мені незрозуміло- тільки у зменшення зобов'язань, чи й для відшкодування в наступних періодах можна використати?
Почекайте natalka_l, можливо вона вам шось підкаже,
бо я наприклад, як тільки можу відкараскуюсь від 23-го
рядка - бо дуже непростий у здохликів підхід до цього
відшкодування, а не хочеться загубити ці суми...можливо
ж колись дочекаємось покращення (мєчтатєльно так...)eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Мене вже тут чекають... я "звэзда" >grinning smiley<
По Вашому запитанню:
Quote
bel123
У мене одна поставка була оплачена тільки частково, я її не стала включати в відшкодування- просто щоб не заплутатися потім.
А от так робити не можна з відшкодуванням на р/р! Це не серйозно...
Quote
bel123
Так він тоді нічого не сказав...
Ну правильно, він же ж в Вашому відшкодуванні не зацікавлений eye rolling smiley
Quote
bel123
А тепер каже, що та частина, що була тоді оплачена, не може переноситися на наступний період
Ну не може, то й не може. Подайте уточнення за той період в якому могла, і через уточнення заявіть.
Quote
bel123
Мені здається, він щось перемудрив.
Ну не знаю, вам здається... але є в його словах маленька доля істини...
buhgalter 24 ,
А Вам я завтра напишу.
Quote
natalka_l
Потрібно почитати судову практику. Якщо буду мати час - подивлюсь в реєстрах судових рішень.
перечитала більше 100 судових рішень з ЄДР: 4 сторінки по 25 записів на кожній (і хто мене за язик тягнув...eye rolling smiley треба менше говорити...) і далі цей брєд читати не можу. Зробила основний висновок: Ваша ситуація унікальна! Мало є підприємств, які після такої тривалої боротьби за ПК, хочуть вв'язатися в ще одну - за БВ. Увагу звернула лише на одне судове рішенння [reyestr.court.gov.ua]. Ситуація не аналогічна, але є позитивні моменти:
- "... саме через протиправні дії податкового органу (...) та подальше їх судове оскарження спричинили порушення прав позивача на бюджетне відшкодування"
- " У зв'язку з тим, що питання знаходилось на судових розглядах судів різних інстанцій представники позивача вважають, що на період такого розгляду перебіг строків давності припиняється, а тому від'ємне значення з ПДВ за період з червня 2007 року по листопад 2008 року та бюджетне відшкодування з ПДВ у квітні 2013 року було відображене у податковій звітності в межах строків позовної давності."
- " у період з 29.05.2009 р. по 01.03.2011 р. по незалежним від позивача причинам його статус платника ПДВ був не визначений і тому у цей податковий період він не міг формувати податкові зобов'язання та податковий кредит та надавати звітність з податку на додану вартість"
- "З тривалою процедурою судового вирішення спору про анулювання реєстрації платником ПДВ пов"язане і декларування позивачем бюджетного відшкодування з ПДВ у квітні 2013 року у сумі 1788870 грн. у зв'язку із сплатою від'ємного значення з ПДВ за період з червня 2007 року по листопад 2008 року."
- "Судом встановлено, що до скасування реєстрації платником ПДВ у 2009 році строки декларування бюджетного відшкодування по від'ємному значенню позивача за 2007-2008 роки сплинули від 24 місяців до 6 місяців, після скасування акту до моменту декларування бюджетного відшкодування сплинуло 11 місяців, тобто позивач декларування бюджетного відшкодування здійснив в межах строку давності, встановленого законодавством України".

buhgalter 24, Ви повинні розуміти що наявність судових рішень по схожих справах не дає Вам ніяких гарантій. Хоча мої знайомі юристи сказали що Ваша ситуація досить "цікава", але спрогнозувати результат оскарження важко. Вам потрібно зважити всі "за" і "проти" і прийняти рішення: йти до кінця чи ні.
Якщо будете судитись далі, готова прийняти участь в складанні позовної заяви (зміню профіль). Але є ще питання які мене хвилюють: Ви за ці 3 роки оскарження (по ПК) сподіваюсь вже ІІІ-и інстанції пройшли. Оскарження вже закінчилось чи ні? Чого Вам ПК зняли? відповіді можна приватно.

P.S. Хотілось би почути думку юристів, що є на форумі. Але вони сюди щось не заходять sad smiley... на порошковому особисте життя влаштовують тухлі продають...
Коллеги, добрий день! Потрібна Ваша допомага! За результатами планової перевірки нам надіслали В4 та В1. ППР ми оскаржували в суді, і частково суд на користь податкової. Тепер мені мають вручити нові ППР?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041400000000003