Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Правильність виписки розрахунку-коригування

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи вірно я виписала розрахунок-коригування чи помилалась. Ситуація: заключили договір на 1590000,00 грн.. (5 позицій), покупець заплатив 80% - 1272000,00 грн. Я виписала податкову розбивши пропорційно кількість усіх 5 номенклатур.(по 0,8 кожної номенклатури). Потім виписала видаткову на 1 позицію. І виписала розрахунок-коригування до податкової за оплатою, і нову податкову. (змінила там кількість). Покупець каже що я не мала права виписати коригування, а мала виписати ще податкову на 0,2 шт. Це вірно? Я помиляюсь чи він?
Допоможіть порадою. або де почитати. Дякую.
У вас не было оснований для выписки корректировки. Вы должны были выписать НН на остаток 0,2 по этой позиции.
Я виписала коригування до податкової за оплатою (відкоригувала кількість іншого товару), і податкову нову на 0,2. Покупець доказує. що я мала виписати йому більше кредиту. але ж у нас 1 договір. і він чітко не вказував який товар оплачував.


у мене 1с не дало проводки на додаткову виписку зобовязань. порахувало відгрузку як другу подію. Увесь товар він не забрав тільки одну позицію.
Quote
Я виписала коригування до податкової за оплатою (відкоригувала кількість іншого товару)
зачем? что-то действительно изменилось по количеству? какое у вас основание для этого?
змінилась кількість іншого товару (усе було пропорційно до оплати по0,8 а стало інакше).
у мене рахунок 1 виставлений. якби було на кожен рахунок окремо- то так я виписала б податкову на 0,2. а так - навіщо нараховувати додаткові зобовязання
а якщо донараховувати то як налаштувати 1с щоб зявилась подія за відгрузкою? у дає проводки по 2 події
что-то вопрос свой вы запутали. Наверное не только я не могу разобрать.
Давайте по порядку:
1. предоплата 80% - выписываем НН с количеством 0,8 по каждой позиции
2. вы пишите что откорректировали количество другого товара - изменилось количество по договору? если нет, то зачем корректировать?
3. произошла отгрузка одной позиции - выписываем НН на 20% по этой позиции
4. 1с не видит потому что программа не считает по каждой позиции, а видит сделку в целом. Вам нужно проводки изменить в ручную, а именно закрыть предоплату только в части 80%.
вот недавно обсуждали, похоже на вашу ситуацию [club.dtkt.com.ua]
Quote
Ksunyasha

4. 1с не видит потому что программа не считает по каждой позиции, а видит сделку в целом. Вам нужно проводки изменить в ручную, а именно закрыть предоплату только в части 80%.

как это провести в 1с 8.2 УТП?
у меня в проводках к документу, есть "корректировать вручную", там нужно поставить галочку и можно корректировать.
Quote
Ksunyasha
у меня в проводках к документу, есть "корректировать вручную", там нужно поставить галочку и можно корректировать.

у меня такого нет. не подскажите как исправить?
В моей восьмерке в документе " реализация товаров и услуг" есть вкладка (она последняя) "Предоплата" Если ее заполнять автоматически, подтягивает оплату на сумму отгрузки. Но сумму можно менять, т.е я бы вручную уменьшила сумму зачтенной предоплаты и тогда появляется возможность формировать налоговую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998