Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пільги ( 1ПП) через Медок не прийняли

Відправлено користувачем Олесь 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Здавав звіт про суми пільг (1 ПП). Період 9 місяців. 1 квітанція: Не прийнято Форма не подається в цьому звітному періоді. Якщо вибрати період 3 квартал то Помилка - форма не приймається в періоді 'IIІ Квартал,2013 р.'.
если вы по прибыли отчитываетесь раз в год , то 1-ПП раз в год.
вот у меня по НДС, буду пробывать сдавать за квартал
прибуток раз в рік, але за півріччя прийняли 1 ПП???


Це все перевірив. І бланк той, і період той.
Может, они подправили параметры бланка, т.к. отчета по прибыли нет, им "связывать" не с чем...
Там же не только по прибыли льготы, по НДС тоже есть. Вот почитайте: [club.dtkt.com.ua]
А у меня чудно приняли 03,10 льготы (ВФП от учредителя) за 9 месяцев (через медок), так как ранее подавала и за 1 квартал и за полугодие. Деку по прибыли подаю годовую
Зберігайте сам звіт як "за 9 місяців"
Я 1ПП по неприбутковій о-ції здавала за 2 квартал і сказали що здавати треба 1 раз в рік . як прибуток., але всетаки принялим. Можливо зараз внесли в саму програму зміни, тому й не приймає.
Сегодня пробовала отправить через Мастеркей 1ПП. "Звіт не прийнят. Помилка-закінчення дії форми-червень 2013р." Есть у кого-нибудь информация по єтому поводу?
Звіт по пільгам зберігаєте за 9 місяців, а в самій формі вибираєте 3-й квартал, і тоді все пройде, сама так здала. Правда, не з першого разу, це ж хто міг додуматись до такого, щоб звітний період був один, а при збереженні інший?
У меня тоже при сохранении -9 месяцев, а в отчёте 3 квартал.
В квитанции №1 "назва звітнього періоду -9 м-ців 2013р", но не принят
Вы, скорее всего, пытаетесь сдать отчет по форе J0201405 Ф.№1-ПП (кв, рік) Звіт про суми податкових пільг.
Он не проходит. В первой квитанции пишет" Виявлені помилки: Помилка - закінчення дії форми - червень 2013 р.."
Надо сдавать J0201406 Звiт про отримання пiльг з оподаткування за ф.1-ПП (квартальний).
Я сегодня сдавала- принялся нормально.
Спасибо, действительно сдаю J0201405 Ф.№1-ПП (кв, рік). В Арт-звите не могу найти формы J0201406. А Вы показали суммы нарастающим за 9 месяцев или только 3 квартал?
Показывала суммы нарастающим за 9 месяцев . Сдавала через Медок ( обновление 182).
Пелагея, а у Вас пільга по прибутку???
Quote
Нечемнуся
Пелагея, а у Вас пільга по прибутку???

Нет. У меня льгота по НДС- экспорт.
Насколько я помню - 1ПП теперь сдается 1 раз в год.
Такой же вопрос, физ.лицо на общей системе код льготы 14010400-международные перевозки. Не могу найти цей звит в медке для физ.лиц.
Если брать его в юр.лицах,то налоговая не принимает.Как быть?
Quote
krysor
Такой же вопрос, физ.лицо на общей системе код льготы 14010400-международные перевозки. Не могу найти цей звит в медке для физ.лиц.
Если брать его в юр.лицах,то налоговая не принимает.Как быть?

У себя в медке я нашла этот бланк:
Довідники ---> реестр бланків ---> звітність фізичних осіб ---> F0201406 - Ф. №1 -ПП (кв,рік). Звіт про суми податкових пільг
Большое Вам спасибо. Спасибо. Я через Довідники и не заходил никогда.
А как его перенести, чтобы создать отчет? Когда делаю "Створити звіт" його немає
Quote
krysor
А как его перенести, чтобы создать отчет? Когда делаю "Створити звіт" його немає

В закладке "Створити звіт" поставте период 9 місяців 2013, , а не 3 квартал 2013.
И он появится ( приблизительно 14 строка сверху)
Сдача НДС вышибла мозг. Вам спасибо много раз.
Подскажите пожалуйста, если льготная продажа по НДСу была только у 2 квартале, а у 3 квартале не было, то переносить суммы с отчета за 2 квартал, а период ставить 01.01.2013-30.09.2013? или другой период проставлять?
Quote
torgmax
Подскажите пожалуйста, если льготная продажа по НДСу была только у 2 квартале, а у 3 квартале не было, то переносить суммы с отчета за 2 квартал, а период ставить 01.01.2013-30.09.2013? или другой период проставлять?
Переносить, период 01.01.2013-30.09.2013. Отчет сдается нарастающей за 9 месяцев, несмотря на то, что в шапке указано 3 квартал.
Quote
Пелагея
Вы, скорее всего, пытаетесь сдать отчет по форе J0201405 Ф.№1-ПП (кв, рік) Звіт про суми податкових пільг.
Он не проходит. В первой квитанции пишет" Виявлені помилки: Помилка - закінчення дії форми - червень 2013 р.."
Надо сдавать J0201406 Звiт про отримання пiльг з оподаткування за ф.1-ПП (квартальний).
Я сегодня сдавала- принялся нормально.
В 1С 7.7 нет новой схемы angry smiley Никто не в курсе, нельзя ли ручками файл подправить? Не охота ОПЗ ставить ради одного отчета (да и есть ли он там).
Добрый день! Впервые столкнулась с отчетом 1ПП. Позвонили из налоговой, и попросили за 2кв. сдать (сказали, что штрафовать за опоздание не будут), т.к. у нас была ставка 0% в июне:
195.1.3. постачання таких послуг:
а) міжнародні перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.
Не знаю как рассчитать сумму налоговых льгот, т.к. для перевозки мы нанимали фирму, а клиенту выставили счет точно на ту сумму, кот. оплатили перевозчику... Расчёт надо проводить по этой формуле?:
Розрахунок не внесених до державного бюджету сум податку на додану вартість через застосування нульової ставки здійснюється за алгоритмом:

СП = (V пост, нульов. - V прид.) х розмір ставки податку,

де:

СП - сума пільг;

V пост, нульов. - обсяги операцій з експорту товарів (супутніх послуг) та/або операцій з постачання товарів (послуг) на митній території України, оподатковуваних за нульовою ставкою, - з розділу I "Податкові зобов'язання" податкової декларації з податку на додану вартість;

V прид. - обсяги операцій з придбання товарів (послуг), які використані в операціях з експорту товарів (супутніх послуг) та/або в операціях з постачання товарів (послуг) на митній території України, які оподатковуються за нульовою ставкою.
Если я подставляе своии значения, то выходит 0:
СП= (16958-16958)*20%=0
Что я не правильно делаю? не та формула или данные другие надо подставить? Подскажите, пожалуйста?
Если Вы купили по той же цене, по которой продали, тогда действительно будет 0. Хотя при экспорте логичнее ставить объем поставки*20%. Вам нужно в отчете показать, сколько НДС Вы заплатили бы, если бы операция была облагаемой. У меня были операции с медикаментами, там и покупка по нулевой ставке и продажа, поэтому в отчете ставилось (продажа - покупка) * 20%. А при экспорте иначе, там весь приход с НДС.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044699999999998