Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як правильно перерахувати кошти по вагітності та пологам.

Відправлено користувачем 25020 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мають надійти кошти від соцстраху по вагітності та пологам. Працівники банку кажуть що виплатити дикретниці кошти із спецрахунку на особисту картку можна, але тоді із дикретниці утримають кошти (рко). Радять перерахувати кошти на поточний рахунок фірми. Тоді при виплаті дикретних РКО буде знято з фірми.
МОЖЛИВО ПОМИЛЯЮСЬ, але, все-таки, правильно із виплат по спецрахунку відразу платити дикретниці і ЄСВ на пряму минаючи поточний рахунок. Але в такомувипадку чи має банк право "ображати" дикретницю і утримувати РКО з виплат.
ДЯКУЮ.
Quote
25020
Мають надійти кошти від соцстраху по вагітності та пологам. Працівники банку кажуть що виплатити дикретниці кошти із спецрахунку на особисту картку можна, але тоді із дикретниці утримають кошти (рко). Радять перерахувати кошти на поточний рахунок фірми. Тоді при виплаті дикретних РКО буде знято з фірми.
МОЖЛИВО ПОМИЛЯЮСЬ, але, все-таки, правильно із виплат по спецрахунку відразу платити дикретниці і ЄСВ на пряму минаючи поточний рахунок. Але в такомувипадку чи має банк право "ображати" дикретницю і утримувати РКО з виплат.
ДЯКУЮ.
Хочу ще додати, що особиста картка дикретниці- це зарплатна картка відкрита в цьому ж банку.
А який це банк каже? На скільки я знаю ці гроші не можна перекинути на поточний рахунок. А РКО буде знято з основного рахунку.


Quote
25020
Мають надійти кошти від соцстраху по вагітності та пологам. Працівники банку кажуть що виплатити дикретниці кошти із спецрахунку на особисту картку можна, але тоді із дикретниці утримають кошти (рко). Радять перерахувати кошти на поточний рахунок фірми. Тоді при виплаті дикретних РКО буде знято з фірми.
МОЖЛИВО ПОМИЛЯЮСЬ, але, все-таки, правильно із виплат по спецрахунку відразу платити дикретниці і ЄСВ на пряму минаючи поточний рахунок. Але в такомувипадку чи має банк право "ображати" дикретницю і утримувати РКО з виплат.
ДЯКУЮ.

\Нам в Привате - сказали открыть для Декретчицы спепциальную карту для социальных выплат (так как зарплатной нет) при снятии с нее РКО не снимается...
а даже если вы на ЗП карту перечислите - с ЗП карты "РКО" при снятии тоже не снимается... а удержать РКО со спец счета вы не сможете, даже если вам декретчица 2 согласия письменных напишет.

или банк требует с вас РКО от сумм декретных... запуталась
Навіть якщо знімаєте лікарняні по чековій книжці, то РКО утримується з основного рахунку. Зі сецрахунку можна лише оплатити 2% ЄСВ по вагітності та пологах.
я РКО плачу сама в рамках зарплатного проекта, то есть:
1. перечисляю деньги на з/пл карту работнице
2. формирую платежку по уплате РКО и отправляю в банк.

уточните у банка такую схему.
Quote
2. формирую платежку по уплате РКО и отправляю в банк.
это делаю с основного счета
У мене дикретчиця спеціальный рахунок відкривала (правда не памятаю в якому банку) для соц виплат, на нього ж будуть перераховувати протягом 2 наступних років допомогу по вагітності та пологам.
Quote
Steewen
У мене дикретчиця спеціальный рахунок відкривала (правда не памятаю в якому банку) для соц виплат, на нього ж будуть перераховувати протягом 2 наступних років допомогу по вагітності та пологам.
ВОТ ТУТ ОСТОРОЖНЕЕ !
Счет, который открывают мамочки для соц. выплат, не подходит для перечисления на него декретных ( от соцстраха ) с нашего спецсчета. Наши деньги на этот счет заходят, но на карточку мамочки не попадают, и возвращаются.
НУЖНО УТОЧНИТЬ В БАНКЕ !
Quote
Steewen
У мене дикретчиця спеціальный рахунок відкривала (правда не памятаю в якому банку) для соц виплат, на нього ж будуть перераховувати протягом 2 наступних років допомогу по вагітності та пологам.
Это счет для выплат, которые будет перечислять ей собес за ребенка и по уходу до 3-х лет. А предприятие должно выплатить больничный по беременности и родам либо через кассу, получив по чеку со спецсчета, либо на зарплатную карту, ИМХО. Обычный больничный ведь именно так выплачивается. И банк не имеет права снимать РКО с зарплатной карты, РКО платится с текущего счета.
А чому допомога по вагітності та пологах протягом двох років? Це ж лікарняний і виплачується один раз. То одноразова допомога при народженні дитини. Це різні речі. Але, якщо в Приватбанку відкрита соціальна карта, то на її можна скинути кошти з соціального рахунку (відкритого в Приватбанку). За інші банки не знаю.
Quote
nikon
Quote
Steewen
У мене дикретчиця спеціальный рахунок відкривала (правда не памятаю в якому банку) для соц виплат, на нього ж будуть перераховувати протягом 2 наступних років допомогу по вагітності та пологам.
ВОТ ТУТ ОСТОРОЖНЕЕ !
Счет, который открывают мамочки для соц. выплат, не подходит для перечисления на него декретных ( от соцстраха ) с нашего спецсчета. Наши деньги на этот счет заходят, но на карточку мамочки не попадают, и возвращаются.
НУЖНО УТОЧНИТЬ В БАНКЕ !

вот вы меня озадачили... наш менагер в Привате мне сказал - декретчица пусть откроет в любом отделении карту для сой выплат...
завтра буду звонить уточнять теперь smiling smiley
Quote
касимусик
Quote
25020
Мають надійти кошти від соцстраху по вагітності та пологам. Працівники банку кажуть що виплатити дикретниці кошти із спецрахунку на особисту картку можна, але тоді із дикретниці утримають кошти (рко). Радять перерахувати кошти на поточний рахунок фірми. Тоді при виплаті дикретних РКО буде знято з фірми.
МОЖЛИВО ПОМИЛЯЮСЬ, але, все-таки, правильно із виплат по спецрахунку відразу платити дикретниці і ЄСВ на пряму минаючи поточний рахунок. Але в такомувипадку чи має банк право "ображати" дикретницю і утримувати РКО з виплат.
ДЯКУЮ.

\Нам в Привате - сказали открыть для Декретчицы спепциальную карту для социальных выплат (так как зарплатной нет) при снятии с нее РКО не снимается...
а даже если вы на ЗП карту перечислите - с ЗП карты "РКО" при снятии тоже не снимается... а удержать РКО со спец счета вы не сможете, даже если вам декретчица 2 согласия письменных напишет.

или банк требует с вас РКО от сумм декретных... запуталась

Якщо я перерахую із спецрахунку фірми на зп картку, тоді банк автоматично утримає із дикретниці %.

Я, так розумію, виплачувати ці лікарняні краще через чекову книжку.
Якщо я перерахую із спецрахунку фірми на зп картку, тоді банк автоматично утримає із дикретниці %. А почему с зарплаты они автоматически не удерживают? Или с обычного больничного? Что за банк такой интересный?
Видимо проще всего раскошелиться на чековую книжку 24 грн и выплатить через кассу.
Quote
касимусик
Quote
nikon
Quote
Steewen
вот вы меня озадачили... наш менагер в Привате мне сказал - декретчица пусть откроет в любом отделении карту для сой выплат...
завтра буду звонить уточнять теперь smiling smiley
Мамочка четко должна сказать в банке, что ей надо :
1. Открыть счет для соц. выплат ( от государства )
и
2. Открыть счет для получения соцстраховских денег от предприятия
Quote
Blick
Якщо я перерахую із спецрахунку фірми на зп картку, тоді банк автоматично утримає із дикретниці %. А почему с зарплаты они автоматически не удерживают? Или с обычного больничного? Что за банк такой интересный?
Видимо проще всего раскошелиться на чековую книжку 24 грн и выплатить через кассу.

Я думаю - что вам нужно просто позвонить в Ваш банк и у вашего операциониста, уточнить % при каждой операции.
\так как некторые банки за снятие наличности - также удерживают % РКО... т.е не важно на ЗП карту или через чековую книжку...
или читайте договор с банком..
\но там обычно так мутно все написано - то они сами "через раз" разбираются smiling smiley
Сорри, почему-то влезла в рамочку.

Мамочка четко должна сказать в банке, что ей надо :
1. Открыть счет для соц. выплат ( от государства )
и
2. Открыть счет для получения соцстраховских денег от предприятия
Quote
nikon
Quote
касимусик
Quote
nikon
Quote
Steewen
вот вы меня озадачили... наш менагер в Привате мне сказал - декретчица пусть откроет в любом отделении карту для сой выплат...
завтра буду звонить уточнять теперь smiling smiley
Мамочка четко должна сказать в банке, что ей надо :
1. Открыть счет для соц. выплат ( от государства )
и
2. Открыть счет для получения соцстраховских денег от предприятия

ОК, ПОНЯЛА, спасибо smiling smiley
Quote
касимусик
Quote
Blick
Якщо я перерахую із спецрахунку фірми на зп картку, тоді банк автоматично утримає із дикретниці %. А почему с зарплаты они автоматически не удерживают? Или с обычного больничного? Что за банк такой интересный?
Видимо проще всего раскошелиться на чековую книжку 24 грн и выплатить через кассу.

Я думаю - что вам нужно просто позвонить в Ваш банк и у вашего операциониста, уточнить % при каждой операции.
\так как некторые банки за снятие наличности - также удерживают % РКО... т.е не важно на ЗП карту или через чековую книжку...
или читайте договор с банком..
\но там обычно так мутно все написано - то они сами "через раз" разбираются smiling smiley
Я именно декретные на карту не перечисляла, но при перечислении зарплаты на карту делаю платежку на % РКО. При получении больничных, в т.ч. и декретных, по чеку со спецсчета, банк сам снимает РКО с текущего счета. Не понимаю, почему нельзя при переводе денег со спецсчета на зарплатную карту оплатить РКО с текущего счета? Или у каждого банка свои правила?
Quote
Blick
Quote
касимусик
Quote
Blick
Якщо я перерахую із спецрахунку фірми на зп картку, тоді банк автоматично утримає із дикретниці %. А почему с зарплаты они автоматически не удерживают? Или с обычного больничного? Что за банк такой интересный?
Видимо проще всего раскошелиться на чековую книжку 24 грн и выплатить через кассу.

Я думаю - что вам нужно просто позвонить в Ваш банк и у вашего операциониста, уточнить % при каждой операции.
\так как некторые банки за снятие наличности - также удерживают % РКО... т.е не важно на ЗП карту или через чековую книжку...
или читайте договор с банком..
\но там обычно так мутно все написано - то они сами "через раз" разбираются smiling smiley
Я именно декретные на карту не перечисляла, но при перечислении зарплаты на карту делаю платежку на % РКО. При получении больничных, в т.ч. и декретных, по чеку со спецсчета, банк сам снимает РКО с текущего счета. Не понимаю, почему нельзя при переводе денег со спецсчета на зарплатную карту оплатить РКО с текущего счета? Или у каждого банка свои правила?


потому, что в Привате - со спец счета деньги наличко не снимаются sad smiley.. такой банк... поэтому я и говорю о картах..
а заплатить РКО, конечно же можно ТОЛЬКО с осн. счета smiling smiley
Дівчатка, прочитавши Вашу переписку я дійшла висновку: що з спец. рахунку фірми можна перерахувати кошти на соц. карту. Тоді підкажіть як це правельно зробити: отримувач - це прізвище дикретниці, а як тоді написати призначення платежу?
Quote
natasha_198508
Дівчатка, прочитавши Вашу переписку я дійшла висновку: що з спец. рахунку фірми можна перерахувати кошти на соц. карту. Тоді підкажіть як це правельно зробити: отримувач - це прізвище дикретниці, а як тоді написати призначення платежу?
Якщо це Приват, то в призначенні платежу я писала: Допомога по вагiтностi та пологах за вересень 2013 року Прізвище Ім"я По-батькові IПН 1111111111 для поповнення карти 1111111111111111111 Без ПДВ. На рахунок: Отримувач: Единые реквизиты р/р 11111111111111111, код ЄДРПОУ 1111111111.



Редаговано разів: 1. Востаннє 28/10/2013 09:15 користувачем Монна Нонна.
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, вот получил я на карту соц. страха деньги декретные, с них я должен сплатить НДФЛ и ВС? или всю сумму перечислить на карточку сотрудницы?
А как Вы расчет делали?сейчас ведь ничего не удерживается - только начисляется 22% ЕСВ за счет предприятия.Вы же подавали расчет?насчитывали и ВС и НДФЛ?
Доброго дня. Я приватний пiдприемець на единому податку. Отримала декретнi кошти, оскiльки пiшла в декрет, на спец рахунок, хочу перерахувати на свiй рахунок фiзичноï особи. В призначеннi платежу необхiдно вказати коли були виплаченi податки за лiкарнянi, а я ïх не оплачувала, оскiльки лiкарнянi я отримала для себе. Нiяк не моду з цим розiбратись. Допоможiть, будь ласка. Дякую.
Вам краще поцікавитись в своєму банку
про такі ньюанси...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00071599999999999