Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова декларація ПДВ рядок 24>23.2

Відправлено користувачем ukrsereda 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня шановні форумчани! Податкова і до нашого ПП добралася.
Питання наступні:
1) При перенесенні податкового кредиту із 24р. в 23.2р (ПКУ надає право робити це на власний вибір)
сума 21 669 грн із них 6289 оплаченого на митницю 15 380 грн неоплачений (товар отримали від українського постачальника, але ще ні копійки йому не заплатили) яку суму можна перенести???
2) При перенесенні в рядок 23.2 які дії податкової??? чи буде камеральне перевірка для затвердження перенесеної суми чи вони так просто зарахують цю суму на наш рахунок в розрізі переплати??
3) При перенесенні в рядок 23.2 які мої дій??? 1 раз показати в поточній декларації рядок 23.2 і все далі на папірцях контролювати суму передплати??
Наперед вдячний за відповіді!!!!
Тільки 6289 і то якшо було сплачено в липні,
а у вересні показуєте в 23.2...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
2. Взагалі-то здохи хотять, шоб ви мали право
користуватися цими коштами тільки після їхньої
перевірки, пару місяців я би не ризикувала, ну а
далі, якшо перевірки не буде - радитися з інспектором
якшо нормальна людина... дасть відмашку...eye rolling smiley
3. Так - а далі не забувати про цю суму, бо в деці
її ніде не видною...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Была на семинаре по НДС и мне попался очень опытный лектор. Так вот что он говорит о 23 и 24 строчках. Если мы завысим 23 строку, то-есть отобразим весь отрицательный НДС (в т.ч и неоплаченный), налоговая может снять это НДС + 25% штрафа на заявленную сумму к возмещению, а вот если показывать в 24 строке, максимально что может сделать налоговая это админ. штраф от 85 до 170 грн., правда при этом мы должны признать что действительно не совсем правильно в декларации отображали отрицательное значение. Я сейчас на больничном, по-этому не могу написать статьи НКУ на которые он ссылался, но если будет интересно, то потом смогу написать.

Просто я вже їм відвіз документи на пітвердження 19 і 24 рядка (у відповідь на листи, за місяць серпень вимагали). А от вже іншими шляхами нам підказали мов перенесіть з 24 в 23.2 і все буде добре. Я сам Початківець в цьому тому й пишу на форумах, раджуся.
Отож виправіть якщо не правильно думаю:
1) Перенести можна тільки суму 6289 (на митницю платили 02.08. і 12.08 цю суму)
2) Решту суми 15 380 можна пероносити тільки після оплати постачальнику(попала суму також в деку серпень місяць)??
Чи все ж таки є шляхи щоб всю суму переносити??
Нельзя показывать всю сумму так как Вы еще не имеете право на ее возмещение, если покажите можете влететь на 3845 грн. (15380*25%) штрафа + плюс лишится возможности восстановить сами 15380 грн. Такие письма обычно приходят по началу, когда получается отрицательное сальдо, а потом затихает. У меня минус тянется с марта, только в апреле просили подтвердить отрицательный остаток. Правда мне легче, я еще не имею права на налоговое возмещение, по-этому все спокойно переношу в 24 строчку.

Вы просто неоплаченные налоговые в следующий раз, если они в порядке, можете придержать и в деке не отображать, у Вас на это есть 365 дней, тогда и минус будет меньше. У нас просто импорт и весь минус это ввозной НДС, по-этому приходится отображать месяц в месяц, что бы было меньше хлопот.

Так все правильно ви розумієте...
Всю суму не можна - при перевірці ше й накажуть,
воно вам треба...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ukrsereda
Просто я вже їм відвіз документи на пітвердження 19 і 24 рядка (у відповідь на листи, за місяць серпень вимагали). А от вже іншими шляхами нам підказали мов перенесіть з 24 в 23.2 і все буде добре. Я сам Початківець в цьому тому й пишу на форумах, раджуся.
Отож виправіть якщо не правильно думаю:
1) Перенести можна тільки суму 6289 (на митницю платили 02.08. і 12.08 цю суму)
2) Решту суми 15 380 можна пероносити тільки після оплати постачальнику(попала суму також в деку серпень місяць)??
Чи все ж таки є шляхи щоб всю суму переносити??

у вересневій декларації можете в 23.2 показати 6289, решта суми (15380) потрапліє до рядка 24, маєте заповнити Д2, Д3 до декларації за вересень

Та в нас також імпорт от тільки 1 раз взяли в Укр постачальника і то ще не заплатили))) з липня місяця.
Податкова накладна в порядку зареєстрована в ЄРПН от тільки я "тупанув" треба було цю податкову тримати до кращих часів))
Що ж Дякую Усім Хто Відгукнувся.
Quote
ukrsereda
Питання наступні:
1) При перенесенні податкового кредиту із 24р. в 23.2р (ПКУ надає право робити це на власний вибір)
сума 21 669 грн із них 6289 оплаченого на митницю 15 380 грн неоплачений (товар отримали від українського постачальника, але ще ні копійки йому не заплатили) яку суму можна перенести???
в 23.2 тільки оплачений (в вашому випадку 6289 грн.). До речі, якщо це ПК 08.2013 то, якщо збираєтесь заявляти в декларації за вересень 2013 року то оплата може бути і в серпні і в вересні також!!!! Тобто якщо Ваші 15380 грн. будуть оплачені в жовтні 2013, то вже в декларації за жовтень можете ставити в 23.2.
"200.4. Якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 цієї статті, має від'ємне значення, то:
а) бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг"


Quote
ukrsereda
2) При перенесенні в рядок 23.2 які дії податкової??? чи буде камеральне перевірка для затвердження перенесеної суми чи вони так просто зарахують цю суму на наш рахунок в розрізі переплати??
Обов'язково має бути перевірка (або підтвердять, або знімуть).
Quote
ukrsereda
3) При перенесенні в рядок 23.2 які мої дій??? 1 раз показати в поточній декларації рядок 23.2 і все далі на папірцях контролювати суму передплати??
А на яких папірцях? вона буде обліковуватись на особовому рахунку. Бажано дочекатись довідки перевірки - тоді сміливо її використовуєте (погашаєте свої ПЗ), а якщо не перевірена - то можете почекати (можна і використовувати, але якщо вам перевірка не підтвердить - то доведеться доплатити грошима за все використане).
Quote
ukrsereda
Отож виправіть якщо не правильно думаю:
1) Перенести можна тільки суму 6289 (на митницю платили 02.08. і 12.08 цю суму)
в декларацію за вересень 2013 року - так.
Quote
ukrsereda
2) Решту суми 15 380 можна пероносити тільки після оплати постачальнику(попала суму також в деку серпень місяць)??
так, якщо залишиться це від'ємне значення серпня 2013 року в наступних періодах
Quote
ukrsereda
Чи все ж таки є шляхи щоб всю суму переносити??
в 23 тільки оплачене!!!
І почитайте ще ось це [club.dtkt.com.ua]
Quote
ditya
Была на семинаре по НДС и мне попался очень опытный лектор. Так вот что он говорит о 23 и 24 строчках. Если мы завысим 23 строку, то-есть отобразим весь отрицательный НДС (в т.ч и неоплаченный), налоговая может снять это НДС + 25% штрафа на заявленную сумму к возмещению, а вот если показывать в 24 строке, максимально что может сделать налоговая это админ. штраф от 85 до 170 грн., правда при этом мы должны признать что действительно не совсем правильно в декларации отображали отрицательное значение.
Все правильно, так і є.
ukrsereda,
нехай Вам зроблять "B2", я б не ризикнула би по "внутрішньому ПДВ" (придбання товарів) заявляти в 23 рядок.
Quote
Шустрик
Тільки 6289 і то якшо було сплачено в липні,
а у вересні показуєте в 23.2...eye rolling smiley
по сплаті зараз трошки по-іншому
Та вже почитала ваші витримки - і зрозуміла,
шо покращання всьо-таки дєйствує...winking smiley
(прошу вибачення за мій хранцузьський)



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подзвонив в податкову до свого інспектора (це вже 3 за останні пів рівно стільки скільки і працюю на цьому ПП) на лікарняньомуgrinning smiley. Через пару трійку людей направили до адевата який може дати відповідь по нашому ПП.
Запитався стосовно перекидки з 24 на 23 сказала передзвоніть до обіду я виясню як краще.
Але суть не в тому в розмові проскочила така фраза " нам Ваш 24 рядок просто горло ріже" >grinning smiley<>grinning smiley<
От таке от "життє".
Згодом відпушуся що там придумали.
Quote
ukrsereda
Подзвонив в податкову до свого інспектора (це вже 3 за останні пів рівно стільки скільки і працюю на цьому ПП) на лікарняньомуgrinning smiley. Через пару трійку людей направили до адевата який може дати відповідь по нашому ПП.
Запитався стосовно перекидки з 24 на 23 сказала передзвоніть до обіду я виясню як краще.
Але суть не в тому в розмові проскочила така фраза " нам Ваш 24 рядок просто горло ріже" >grinning smiley<>grinning smiley<
От таке от "життє".
Згодом відпушуся що там придумали.
Конечно режит, нас с директором открыто начальник налоговой сказала что из-за нашей 24 строчки они с марта не получают премию, так как у них норма по налоговой 25 тыс. грн, а только у нас чуть больше 100 тыс.

Передзвонив тільки що сказали не чіпати так і залишити в 24.
А от я задумався над іншим сума 15 380 це ще неплачений ПДВ чи вправі ми його використовувати в рахунок погашення зобовязань?????
В следующем периоде у вас это сумма пойдёт в 21.2 и уменьшит ваши налоговые обязательства текущего периода.
Еще раз хочу уточнить - чем чревато, если в 24 строке оставляем оплаченные суммы, хотя имеем право на возмещение.
Quote
а вот если показывать в 24 строке, максимально что может сделать налоговая это админ. штраф от 85 до 170 грн.
Кроме штрафа от 85 до 170 грн. нет никаких подводных камней?
Вроді більш ніяких - про обов'язок переносить в 23 рядок ніде ні слова...

Ось почитайте вже обговорювали...
[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо за ответ!
Почитаю!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000474