Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Таблиця 5 ЄСВ ПОМИЛКА!!!!!!

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!Допоможіть розібратись..ТЕРМІНОВО потрібна ДОПОМОГА!!!
У звіті за серпень в табл.5 не вказана дата припинення цивільно правових відносин....а потрібно було поставити 31.08.13.
На консультації відповіді нормальної не дали,спочатку скасовуючу,потім правильну з підтверджуючими жокументами і записками пояснювальними....
Чи можна поставити в звіті за вересень в табл 6 дата припинення 01.09.13 але без няких нарахувань і виплат????
У меня была такая ситуация .Делаете еще один отчет за август который состоит из титулки и табл. 5,но только в табл.5 "додаткова" и на против работника ставите дату увольненния 31.08.13


Quote
larisa1961
У меня была такая ситуация .Делаете еще один отчет за август который состоит из титулки и табл. 5,но только в табл.5 "додаткова" и на против работника ставите дату увольненния 31.08.13

А в податковій мені сказали зробити скасовуючу і початкову...
Quote
larisa1961
У меня была такая ситуация .Делаете еще один отчет за август который состоит из титулки и табл. 5,но только в табл.5 "додаткова" и на против работника ставите дату увольненния 31.08.13
вот так - правильно!!!
Quote
Lia21
Quote
larisa1961
У меня была такая ситуация .Делаете еще один отчет за август который состоит из титулки и табл. 5,но только в табл.5 "додаткова" и на против работника ставите дату увольненния 31.08.13

А в податковій мені сказали зробити скасовуючу і початкову...

я думаю что налоговая насчет заполнения ЕСВ - плохой советчик
Подскажите пожалуйста, если у меня есть доначисления за прошлый месяц и удержания, то их нужно показывать отдельной строкой за тот месяц за который они.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026300000000001