Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова і росхідна заднім числом

Відправлено користувачем Irotka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Порадьте як діяти. Спочатку клієнти попросили зробити росхідну і податкову вереснем , а не жовтневу- зробила .Була можливість .Тепер просять зробити не останнім числом вересня ,а 17.09.В мене номера податкових зміститься.Що робити не погоджуватись?
Quote
Irotka
Порадьте як діяти. Спочатку клієнти попросили зробити росхідну і податкову вереснем , а не жовтневу- зробила .Була можливість .Тепер просять зробити не останнім числом вересня ,а 17.09.В мене номера податкових зміститься.Що робити не погоджуватись?
У меня каждый месяц номера сбиваются.Вопрос никогда не было.
Иногда,если сумма не крупная, ничего страшного, что нумерация собьется. При крупных суммах, я на такое иду только последним числом месяца. А вообще, по предварительной просьбе заказчика, оставляю резервный номер на определенное число, а потом он только сумму мне озвучивает. Бывают и такие ситуации.)


Сума мізерна.Такі покупці , що три рази міняли фірму , потім дати документів.Погоджусь переробити.
Главное, не соглашайтесь сменить розх1дну на видаткову!!!
это значительно повлияет на БУ

Дякую за допомогу ,особливо ВЕТКАsmiling smiley
Quote
Irotka
Дякую за допомогу ,особливо ВЕТКАsmiling smiley
Прикалывается или серьезно?confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000335